Şimdi Ara

Fm 2014 AB Statüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
12.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://docs.google.com/file/d/0B_-hcU8o6NRLU3BPSVVwUWMyOGc/edit?usp=drive_web

editor data nın içine atın sonra ab statüsünün keyfine bakın

• kayıtlı oyunlara etki etmiyor değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caterina -- 18 Ekim 2013; 16:44:03 >
  • yeni data girişlerinde oluyor yani kayıtlı oyunlar için geçerli değil
  • eyvallah hemen yeni oyun açtım galatasarayla
  • bende bu durumdan müzdaribim saçma sapan kural koymuşlar 2013-14 sezonu neysede 14-15 sezonu hiç çekilmeyecek gibi taş gibi muslerayı satmak zorunda kaldım bu sınırlama yüzünden etoo var drogba var ikiside tribünde caner erkini aldım sol bek için siz düşünün durumu neyse biraz deneyim ki büyük ihtimalle delircem kayıtlı oyunu silcem yenisine sizin dosyayla başlarım artık teşekkürler

Fm 2014 AB Statüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 18 Ekim 2013; 21:11:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

bende bu durumdan müzdaribim saçma sapan kural koymuşlar 2013-14 sezonu neysede 14-15 sezonu hiç çekilmeyecek gibi taş gibi muslerayı satmak zorunda kaldım bu sınırlama yüzünden etoo var drogba var ikiside tribünde caner erkini aldım sol bek için siz düşünün durumu neyse biraz deneyim ki büyük ihtimalle delircem kayıtlı oyunu silcem yenisine sizin dosyayla başlarım artık teşekkürler

Fm 2014 AB Statüsü

Dosdum transfer butcesi vermiolar nasi becerdim bu tranferleri :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyzk

https://docs.google.com/file/d/0B_-hcU8o6NRLU3BPSVVwUWMyOGc/edit?usp=drive_web

editor data nın içine atın sonra ab statüsünün keyfine bakın

Cok sagol dosdum emege saygi ellerine saglık sadece dany yabanci :)))
  • @gopgop
    Brumanın profilini koyarmısın?
  • ordan sadece ömer toprak ve naniye transfer ücreti ödedim ya diğerleri sezon sonu kontratı bitenler ilk başta etoo gelmem sana falan diyorduda klüpsüz kalınca mecbur geldi klüplerine para vermedim hiç birinin ilk sezon eboue rierra amrabat sattım ömer toprağı 26M TL'ye aldım oyunun başında hondanın sözleşmesi bitiyordu zaten hemen imza attırdım ligin ikinci yarısı o geldi üstüne kolorov ve eduardo salvio kiraladım (salvio muhteşem oyuncu olmuş yeni başlayanlar kaçırmasın bence 20 küsür maç oynadı 19 gol attı bende) bi sezonu böyle geçirdim şampiyon oldum avrupa ligini aldım şanslıydım gerçi hep kek rakipler geldi 2. sezon da da naniyi 26M TL'ye aldım kalan bütcemide kontrat bütcesine ekledim kontatı biten işime yarar dediklerimi aldım victor valdeside alcaktım da 20M tl istedi senelik bi kak git dedim zaten en baba 13M tl verebiliyordum kontratta da neyse şimdi oyunu sildim zaten yeniden başlıycam şu yabancı sınırı sinirimi bozdu

@Mecnun Ç.

Fm 2014 AB Statüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 18 Ekim 2013; 22:57:16 >

• quote:

ordan sadece ömer toprak ve naniye transfer ücreti ödedim ya diğerleri sezon sonu kontratı bitenler ilk başta etoo gelmem sana falan diyorduda klüpsüz kalınca mecbur geldi klüplerine para vermedim hiç birinin ilk sezon eboue rierra amrabat sattım ömer toprağı 26M TL'ye aldım oyunun başında hondanın sözleşmesi bitiyordu zaten hemen imza attırdım ligin ikinci yarısı o geldi üstüne kolorov ve eduardo salvio kiraladım (salvio muhteşem oyuncu olmuş yeni başlayanlar kaçırmasın bence 20 küsür maç oynadı 19 gol attı bende) bi sezonu böyle geçirdim şampiyon oldum avrupa ligini aldım şanslıydım gerçi hep kek rakipler geldi 2. sezon da da naniyi 26M TL'ye aldım kalan bütcemide kontrat bütcesine ekledim kontatı biten işime yarar dediklerimi aldım victor valdeside alcaktım da 20M tl istedi senelik bi kak git dedim zaten en baba 13M tl verebiliyordum kontratta da neyse şimdi oyunu sildim zaten yeniden başlıycam şu yabancı sınırı sinirimi bozdu

@Mecnun Ç.

Fm 2014 AB Statüsü

Bende yeni oyun acdim ab olayi super oldu ya sadece honda yabanci :D Ben bndan snra galatasarayi birakmam :D

• quote:

ordan sadece ömer toprak ve naniye transfer ücreti ödedim ya diğerleri sezon sonu kontratı bitenler ilk başta etoo gelmem sana falan diyorduda klüpsüz kalınca mecbur geldi klüplerine para vermedim hiç birinin ilk sezon eboue rierra amrabat sattım ömer toprağı 26M TL'ye aldım oyunun başında hondanın sözleşmesi bitiyordu zaten hemen imza attırdım ligin ikinci yarısı o geldi üstüne kolorov ve eduardo salvio kiraladım (salvio muhteşem oyuncu olmuş yeni başlayanlar kaçırmasın bence 20 küsür maç oynadı 19 gol attı bende) bi sezonu böyle geçirdim şampiyon oldum avrupa ligini aldım şanslıydım gerçi hep kek rakipler geldi 2. sezon da da naniyi 26M TL'ye aldım kalan bütcemide kontrat bütcesine ekledim kontatı biten işime yarar dediklerimi aldım victor valdeside alcaktım da 20M tl istedi senelik bi kak git dedim zaten en baba 13M tl verebiliyordum kontratta da neyse şimdi oyunu sildim zaten yeniden başlıycam şu yabancı sınırı sinirimi bozdu

@Mecnun Ç.

Fm 2014 AB Statüsü

Yuz paketini nerden buldun banada lazm ya boyle sarmio :)

• FatihErcan1 kullanıcısına yanıt
    fm 13 için olanı kullanıyorum ya oyun çıkınca yeni sürümü gelir büyük ihtimalle bununda

http://forum.donanimhaber.com/m_68041404/tm.htm şurdakiler

torrentten indirmen gerekiyor 5 küsür gb diye hatırlıyorum
  • quote:

fm 13 için olanı kullanıyorum ya oyun çıkınca yeni sürümü gelir büyük ihtimalle bununda

http://forum.donanimhaber.com/m_68041404/tm.htm şurdakiler

torrentten indirmen gerekiyor 5 küsür gb diye hatırlıyorum

Ben bitane indirmisdim 1 saat once felan onu denicem kayıtli oyuna islermi ?
  • Bu editle alakalimi bilmem ama gs ile şampiyon oldum sözleşme yenilemiyor yonetim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam olarak nereye atıyoruz bunu.
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Belgeler/Sportinv../Fm2014/Editordata atiyorsun dosdum
  • FatihErcan1 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeş.
  • GK:Volkan,Mert,Erten(Kiralık gitti),Ertugrul DR:Gokhan,Salih Dursun(Kiralık gitti),Ozan Tufan DC:Kara,Doria,Koray Günter,Omer Toprak,Serdar Aziz,Egemen Korkmaz(kiralık gitti kasımpaşaya) DL:HAK,Caner MC:Mehmet Topal,Nuri Sahin(ayağı kırıldı değerleri biraz düştü ama genede mükemmel ayrıca 4mn aldım :D,Emre,M.Topuz AMR:Januzah(asıl mevkisi oos ama burada çok beğendim.taktiğimede uygun.madrid,psg peşinde :D),Krasic AMC:Salih(genç olmasına rağmen ligde beni idare edecek şekilde ama ilerde banko 11 oyuncum olacağından eminim),Alper, Recep AML:Bernard(19 a aldım değerleri çok iyi ama 1 maç süper oynuyor 1 maç berbat bide çok fazla baş başa pozisyon kaçırıyor neden böyle anlamadım),Erkan ST:M.Sow(takımı januzah la birlikte sırtlıyor),Samed,Enes(kiralık gitti),Beykan 
    hocam ben fb ile oynuyorum kadrom bu sekilde yananci sinirlamasi bence cok ta sorun degil sezon sonu krasici gonderip bi oos alinca 5 yabanciyla oyun bitmistir benim icin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moussa7 -- 24 Ekim 2013; 22:42:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyiymiş.. bunsuz oynanmaz t. ligi :)
  • Bunun biraz daha düzenlenmiş hali yapılabilir mi? yani mesela kadroda 6 yabancı hakkı var ve ab oyuncuları yabancı sayılmıyor. iş böyle olunca 6 yabancı ile iş zevkten çıkıyor :)) mesela ingiltere'deki sistem gibi bir şey uygulanabilir mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.