Şimdi Ara

Fm 2013 bilgi :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pc oyunlarıyla ve pc ile aram kötü ama eskiden menajerlik oyunlarınhastasıydım . Şimdi Fm2013 un cıkıtıgı duyunca yine duygularım depreşti .İnternetten korsan olarak indirdim hatalarla karsılastım her zamanki gibi . Oyuna tıkladıgımda acılmıyor , sonra tekrar tıkladıgımda ise zaten acık diyor . Şimdi esas konuya gelelim 0 hatayla keyifle oynamak istiyorum oyunu onun için orginal alacagım ama benım karsılastıgım sorun pc dekı ekran kartındanmı kaynaklanıyor yoksa oyunun orjinal olmadıgından mı ? Orginal oyun alıp bu hatalarla karsılasmaktan korkuyorum . Ve orjinal oyunu nasıl alabilirim ? İlla bir media marketten cd olarakmı almam lazım ? Sanırım kod halındede alınıyormus onu nasıl gerçekleştiriyorum ???

• O hatalar korsan olduğundan kaynaklanıyor ve oyunu internet üzerinden Steam'dan ve ya dediğiniz gibi kod satan yerlerden alabilirsiniz benim o konuda pek bilgim yok.
  • Kardeş pc'nin özelliklerini yaz ona göre yorum yapalım.
    Ama illa kutulu dvd almana gerek yok. Ben kutulu aldım, kaç gün bekledim yine steam üzerinden kurulum yaptım.
    Yani en uygun fiyata nerede bulursan oradan key satın al, steam hesabı aç aktif et ve oyunu indir kur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.