Şimdi Ara

FM 2012 Oyuncu Tavsiye(ANA BAŞLIK) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
207.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurcan14713

yeni başladım fenerbahçeyle. işler çok iyi giderken, 15 gol atan bienvenü ve yobo afrika kupasına gitti. haftalardır yeniliyorum. 11 olan puan farkı 5e düştü.

gökhan gönül'ü sevilla'ya 13.25 M€ ya sattım. şimdi sağ bek almam lazım sen sonu gökhan gidecek. önerilerinizi bekliyorum?

yobo gelene kadar seni kemal tokak veya aykut demir idare edebilir aykut demir defansın her yerinde oynadığı için güzel bi alternatif olabilir gs kariyerimde almıştım gayet iyi oynuyordu yobo gelince yedeğe çekersin eğer kalıcı bir isim istiosan,bassong kara reinartz ömer toprak iyi gider.sağ bekte gökhan gönülü satman gerçekten kötü olmuş oraya türk bulman çok zor ama yabancı olarak çok iyi isimler var romario,kyle walker(biraz tuzlu),m.unitedden rafaeli kiralayabilirsin,gremiodan mario fernandes,ayrıca Sime Vrsaljko çok yönlü bir oyuncu,forvet ise oyunda forvetten bol bişe yok wilfried quintero abel hernandez(tuzlu ama gerçekten vereceğin paraya değer),yaya sanogo,carlos fierro,eğer yabancı kontejanın yoksa eren derdiyoku alabilirsin türk pasaportu var leverkusen kariyerimde baya iş yapmıştı yaşıda genç sayılır

• quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım35½

Sidney sam 1 lig golü atarsa eski takımına 240m euro vermem gerekiyordu ondan sam dışında öneri istemiştim ama sam i kupa maçlarında oynatarak dia'nın yükünü hafifletme yoluna gittim.

hocam napmışsın sen yaaa :D :D 240 milyon euro mu
  • sezon daha bitmedi, sezon sonu gelecek kişiler; sağ beke romario yu aldım. ama ilk sezon yedek kalır yerine birini bulmayı düşünüyorum. yabancı olarak dediğin gibi kiralıkr afael olabilir. serdar azizi aldım yobonun yerinde serdar kesimalla oynatmayı düşünüyorum. ama yobo gibi golcü olur mu bilmiyorum 7 golü var adamın :D ziegler gideek sezon sonu, onun yerine dodo'yu aldım. forvete carlos fierro ve AMC için adryan aldım. aldıklarımın hepsi genç, tecrübeli almadım pek. stoch ve diayı satmazsam transfer iböyle kapatmayı düşünüyorum :D
  • transfer yamalı fenerbahçede kuyt 20 m euro yobo 10 m euro teklif var chelseaden yoboyu direk satmayı planlıyorum miranda oynar yerine serdar vs. varzaten yaşı da geçmiş fiyatı için mükemmel . şampiyonlar ligi şampiyonu falan oldum ondan böyle oldu sanırım :) şimdi yıldız istiyorum itibarı çok yüksek olsun seneye için kadrom şöyle
    sow(kuyt) quintero
    stoch(caner) alex (jennssen) krasic(kuyt)
    kara(topal)
    h.ali kaldirim(antonio lopez) miranda (yobo) egemen gökhangönül
    mehmet topuz baroni vs herkes duruyo kimse satılmadı
    fierro alt yapıda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan14713

sezon daha bitmedi, sezon sonu gelecek kişiler; sağ beke romario yu aldım. ama ilk sezon yedek kalır yerine birini bulmayı düşünüyorum. yabancı olarak dediğin gibi kiralıkr afael olabilir. serdar azizi aldım yobonun yerinde serdar kesimalla oynatmayı düşünüyorum. ama yobo gibi golcü olur mu bilmiyorum 7 golü var adamın :D ziegler gideek sezon sonu, onun yerine dodo'yu aldım. forvete carlos fierro ve AMC için adryan aldım. aldıklarımın hepsi genç, tecrübeli almadım pek. stoch ve diayı satmazsam transfer iböyle kapatmayı düşünüyorum :D

Serdar aziz iyi güzelde bence şampiyonlar liginde yarı final final vb. hedeflerin varsa ilk 11i kaldıramayabilir serdar azizi bence yedeğe çek yerine kaliteli bi stoper al..golcü stoper istiosan karayı kapmadılarsa al ama kapmışlardır,bassongu var reinartzı var dedrck boyata var ömer toprak var bunların hepsi en az yobo kadar kafa golü atar savicide kiralayabilirsin oyunda en çok kafa golü atan stoper kompany bende bi ara 4 gol atmıştı bi maçta

• Fenerbahçe'ye amc lazım.30 milyon bütçe var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeeKi

Fenerbahçe'ye amc lazım.30 milyon bütçe var.

şuan iki yeni ofansif ortasaha aldım alex malum gidici 3. sezona giriyorum kadromu yanlış hatırlamıyosam yazmıştım
    miralem pjanic romadan 21 m TL ye aldım transfer yamalı oynuyorum bide babeli serbest olarak aldım ofansif olarak
    geride jennssen var arkadaşların söylediği alex kara falan idare ediyoruz iyi gidiyorum çok başarılıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: stkgcl

quote:

Orijinalden alıntı: JeeKi

Fenerbahçe'ye amc lazım.30 milyon bütçe var.

şuan iki yeni ofansif ortasaha aldım alex malum gidici 3. sezona giriyorum kadromu yanlış hatırlamıyosam yazmıştım
    miralem pjanic romadan 21 m TL ye aldım transfer yamalı oynuyorum bide babeli serbest olarak aldım ofansif olarak
    geride jennssen var arkadaşların söylediği alex kara falan idare ediyoruz iyi gidiyorum çok başarılıyım

Bende transfer yamalı oynuyorum ilk sezon malum adamlar gelmiyor.Sanırım şampiyonlar liginde bir şeyler yapıcam.Seneye yapıcam transferleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeeKi -- 6 Eylül 2012; 0:51:02 >
  • ilk sezıon karayı alabilirsin diğer sezonlar tüm adamları alabilirsin şuan kuyt ı 22 m Tl ye satıp gökhan töreyi alıcam yabancı sıkıntısından 2 kez şampiyonlar ligini kazandım 2 kez lig 1 kez ziraat 2 kez süper kupa 2 kez tam süper kupa kazandım yani iyi ilerlettim niang fierro gibi gelecek vaad eden oyuncum da çok.
    Edit:Almadım henüz babel oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stkgcl -- 6 Eylül 2012; 13:19:00 >
  • forvete franco di santo defansa djourou cm owen hargreawes kanat silvestre vaelaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazdgınız oyuncuların hiçbiri yok ilginc olan database en yuksek secmiştim.
  • İnternetten kuluplerini bul takim arkadaslarini arastir ordan ordan bul ben darwinle niang i oyle buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler psg yim 9 m var iyi canavar gibi bir forvet istiyorum bide Beşiktaştaydım 1m veriyo neden o kadar az ?
  • bnde 2013 crack çıkmayınca 2012 ye sardım... R. madrid e neymar ı 90m euro aldım... :)
  • Takip ediyorum eve gidince Türk oyunculardan oluşan kısa listemi paylaşacağım.

FM 13 Crack çıkmayınca yeni save açtım FM 12'de paylaşacağım size müthiş bir liste hazırladım Türk oyunculardan oluşan.
  • Kara ,mirallas ,ante vukusic ,sidnei ,julien shieber , stahl ,enoh. Bu oyuncuların tamamını çok ucuza hatta bedavaya alabilirsiniz. Çok iyiler çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skull49

Kara ,mirallas ,ante vukusic ,sidnei ,julien shieber , stahl ,enoh. Bu oyuncuların tamamını çok ucuza hatta bedavaya alabilirsiniz. Çok iyiler çok.

Bug gibi bu oyuncular. Bunları aldıktan sonra direk şampiyonlar ligi finaline gidiyorsun oyunun tadı kalmıyor.
  • 1-) Joe McKee' yi tavsiye ederim 1M verir kiraya verin.

2-) Leight Griffiths çok genç ve süper ama Türkiye'de yapamıyor.

3-) Gonzalo Barreto 19'luk genç var 3 sezonda takımı sırtlar.

4-) Çok güçlü değilseniz Cafercan Aksu var. Müthiş.

HEPSİ KENDİ KEŞFİMDİR.
  • varok78 V kullanıcısına yanıt
    Finansı kötüydü
  • Paul Pogba----Biraz pahalı gelir ama çok iyi gelişen bir oyuncu.20 yaşında almıştım şuanda 25 yaşında ortalığı dağıtıyo :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.