Şimdi Ara

FM 2012 Oyuncu Tavsiye(ANA BAŞLIK) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
207.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Quintero yu önermişiniz ama kanıt olsun diye size oyunumdan bir fotoğraf çektim.. Ligin bitmesine daha bir kaç hafta var ve daha playofflar var onlardada bi 10 gol atsa gerisini siz düşünün artık.. :)

http://imageshack.us/photo/my-images/69/darwinquintero.png/
  • Orduspor'a serbest transferden Stefan Scepovic'i forvete aldım. Güzel gelişme gösteriyor. Oyuna daha yeni başladım 13 maçta 7 gol attı. Şuan 2011-2012 ligi ilk yarısı bitti. Bu arada Orduspor'a alabileceğim ucuz meblağalarda kaliteli Türk oyuncusu söylermisiniz? Transfer bütçesi olarak yönetim 219 k veriyor.
  • Atusaye Nyondo, SuperSport United'da oynuyor. Bir kenara yazın. Orduspor'a aldım 525k'ya 13 maç 9 gol 4 asist 7.58 ortalaması var.
  • Botafago'dan 16 yaşındaki Brezilya'lı Vitinho oldukça yetenekli ve 1 milyon Euro'nun altına alınabiliyor. Fiziği ve bitiriciliği iyi olan bir forvet.

Flamengo'dan 16 yaşındaki Brezilya'lı Adryan da oldukça yetenekli ve gelişmeye açık, 900 k civarı alınabiliyor. Ara pas ve şutları iyi olan bir AMC.

Ikisi içinde biraz sabretmek gerekiyor ama.

Ayrıca bütçesi fazla olan ve Türk takımı yönetenler için de Sochaux - Montbe'den Serdar Gürler'i tavsiye ederim. Takımdaki 2. senesinde AMR olmasina rağmen gol kralı olarak ilerliyor.

Bir tavsiye daha; sezonu şampiyon tamamlarsaniz ve iyi bir bütçe elde ederseniz, o yıl Avrupa'nin büyük liglerinde küme düşen takımlardaki yetenekli oyuncuları alın. Oynadiklari takım kötü olduğu için sizin takınımıza gelmek istiyorlar. Ben Taarabt, Podolski ve Gary Cahill'i bu yöntemle aldım.

• emre can var sanırım bayern de idi.fenere aldım orta sahada ıyı ısler yapıyor ama ortalama bı oyun sergılıyor.gercı bu taktıge ve takıma gore degısır ama bende oyleydı.turk olması en buyuk artı.
  • takip
  • ivelin popov
    cenk tosun
    mehmet ekici
    random.
  • M'Baye Niang
    Cenk Tosun
    Popov
    Areola
  • arkadaşlar ben daha ilk kez fm oynuyorumda . bu oyunda maçları bizmi oynuyoruz yoksa bilgisayarın kendisimi . ben girdiğimde kendisi oynadıda. :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theg4nqster2

arkadaşlar ben daha ilk kez fm oynuyorumda . bu oyunda maçları bizmi oynuyoruz yoksa bilgisayarın kendisimi . ben girdiğimde kendisi oynadıda. :)))

Sen sadece taktik vs veriyorsun
  • anladm saol . bide emreyi sattım liverpola . sözleşmeyide kabul ettm ama emre hala benim takımda . adryanada teklif yolladım . teklifi kabul etti parasınıda ayarladım hala gelmedi . sene sonundamı olcak bunlar?
  • Ben şiddetle bütçesi iyi olan takımlar için Falcao'yu öneriyorum.
  • emenike muhteşem oynadı en önemlisi gol gerekli olduğunda ve büyük maçlarda atıyor
  • Nils Petersen 4 milyon euro gibi bi paraya alınabiliyor çok iyi bir target man .

Gelson Fernandes 3 milyon euro defansif ortasaha da çok iyi domine ediyor

Bütçe sağlamsa Wijnaldum 17 milyon euro ofansif ortasahanın her yerinde oynayabiliyor alın derim .

Sağ bek e Kyle Walker 7.5 milyon euro Sol bek e de Jack Robinson 3.5 milyon euro.

Hepsini de 1.5-2 sezon içinde çok iyi paralara geri satabilirsiniz.
  • besiktasa oyuncu
  • heber araujo dos santos

çok iyi forvet oyuncusu.
  • Serdar Aziz ve Gökhan Töre yi aldım iyi oyuncular ama müzmin sakat herifler. Gökhan Töre çok para istiyor birde. 20me aldım 3 sezon sonra beleşe gönderdim.

AM/C istiyorsanız Javier Pastore... Bu adamı kesin kadronuza katın.

13/14 31 maç 14 gol 10 asist 7.40
    14/15 31 maç 17 gol 8 asist 7.59
    15/16 33 maç 20 gol 9 asist 7.45
    16/17 24 maç 9 gol 2 asist 7.30

Her takımda 4-4-2 oynayan ben Pastore ile 4-2-3-1 e döndüm.
    Not: Galatasaray'a aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepard

Serdar Aziz ve Gökhan Töre yi aldım iyi oyuncular ama müzmin sakat herifler. Gökhan Töre çok para istiyor birde. 20me aldım 3 sezon sonra beleşe gönderdim.

AM/C istiyorsanız Javier Pastore... Bu adamı kesin kadronuza katın.

13/14 31 maç 14 gol 10 asist 7.40
    14/15 31 maç 17 gol 8 asist 7.59
    15/16 33 maç 20 gol 9 asist 7.45
    16/17 24 maç 9 gol 2 asist 7.30

Her takımda 4-4-2 oynayan ben Pastore ile 4-2-3-1 e döndüm.
    Not: Galatasaray'a aldım.

Pastore kaça geliyor?
  • 16.5M$ a aldım ama, kendini listeye koydurtmuştu. Bir daha denk gelir mi bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

besiktasa oyuncu

forvette quintero coşar hızıyla kendi başına gol atıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.