Şimdi Ara

FM 20 | Göztepe | 4. Sezon # Yok Artık Lebron James (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
3.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deplasman zor zatende evde belki bir süpriz olabilir umudunu taşımıyor değiliz FM 20 | Göztepe | 4. Sezon #  Yok Artık Lebron James 

• amatormerakli A kullanıcısına yanıt
    antrenör listenizin resmini paylaşır mısınız rica etsem
  • @- The Stig - teselli olarak gol atmaya çalışıcam şaka bi yana sonuna kadar mücadele edeceğiz. kayseri bizi yenebiliyosa biz neden yenemeyelim. gayet iyi kadromuz var.

@sivassporfun tabiki hocam. önceki mesajlarda da vardı yanlış hatırlamıyorsam.

FM 20 | Göztepe | 4. Sezon #  Yok Artık Lebron James

vee tabiki yeri bizde ayrı olan mista..

teşekkür ederim
    90+5 allaaahım gooooooll ah be ah fm 18im var benimde oyunu bırakmaya kıyamıyorum, takım elbiseli kaç gece oynadım sayamam, kravatı gevşetmeler, kağıda not alma vs. Heyecanla takip ediyoruz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mcbabayaro_57 kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam, daha çok heyecan yaşarız umarım bu oyun bırakılamıyo, en fazla yapılabilen ara vermek o da genellikle mecburi sebeplerden dolayı oluyor bende aynı şekilde kağıda notlar alarak oynuyorum bi ara paylaşırım onları da, uykumdan uyanıp az mı taktik yaptık

• Tuylerim diken diken oldu valla hocam. Harika bir geri donus olmus. Benfica ve Atletico maclari efsane. Ozellikle son atletico maci tarihin tekerrur etmesi diye ben buna derim clde citynin gelmesi kotu olmus

• Haderslev kullanıcısına yanıt
    ben de aynı şekildeydim hocam inanır mısın.. atletico maçı sonrası tribünler coştu city e özel çalışıyoruz hocam var gücümüzle sahada olucaz.

• Hocamiza guveniyoruz

• ligde işler gayet rahat ve yolunda gidiyor. tüm konsanstrasyonumuzu şampiyonlar ligine odakladık. ligi ayrıntılı şekilde paylaşmıyorum.

fenerbahçe ve trabzonspor maçlarını ligdeki çoğu maçlar gibi rahat şekilde geçtik. taktiğimiz davies in de takıma katılmasıyla 4-1-4-1 formasyonuna dönüştü. fati bu sezon artık daha fazla yedek oturuyor.

ne demiştik..
    defansımız barikat,
    orta saha hep atak,
    forvetimiz savaşacak!

bu marşımızı en iyi benimseyen oyuncularımız alena, abdülkadir, davies, zaman zaman haaland ve brewster, montiel, eray, werner yüksek formlarıyla yüzümüzü güldürdü.

gelelim beklenen maça. rakibimiz hiçbir korkumuzun, endişemizin olmadığı city. üst düzey kadroya sahip olan manchester takımını uzun zamandır gözlemliyoruz. eksik-güçlü yönlerini analiz ederek tamamen bu maça özel planla hazırlandık ve maçiçinde de değişikliklere gittik. sonucu en sona bırakıyorum, bazı önemli pozisyonlar paylaşıcam, okurken belki skor tahmini yapıp sonuçla karşılaştırırsınız.

dakika bile geçmeden henüz 40. saniyede işte haaland ın girdiği o pozisyon. tahmininiz nedir ? gol/ out/ kaleci kurtardı/ direk/ ...

o da ne daha maçın 40. sn de girdiğimiz pozisyondan 2 dk sonra bir net fırsat daha yakalıyoruz. tahminleri alalım. gol/ out/ kaleci kurtardı/ direk/ ...

bu sezonun sessiz yıldızı ikinci yarıda hız avantajını kullanmak için oyuna dahil oldu. ve işe yaradı maçın son bölümünde çalıştığımız pozisyonlardan birini yakaladık. karşınızda o pozisyon. peki ya nasıl sonuçlanmıştır ? gol/ out/ kaleci kurtardı/ direk/ ...

maçı geniş özet şeklinde izledim ve city nin 1 korner pozisyonu hariç tehlikeli atağı inanın ki yok. detaylı istatistikleri de inceleyebilirsiniz. bu sebeple sadece bizim pozisyonlarımızı ekledim. maç öncesi 0-0 biticeğini söyleseler inanmazdım. city nin kesinlikle kazanacağını düşündüğüm karşılaşmadan beraberlikle ayrılacağımıza üzüleceğim aklıma gelmezdi. haaland a ve fati ye çok kızgınım. zaten haaland ı devre arasında çıkardım, son haftalarda formu düşüşteydi, önümüzdeki maçlarda da oynatmayı düşünmüyorum. fati nin pozisyonu ve haaland ın girdiği ikinci pozisyon direkten döndü. ne olurdu o direkler 5 cm daha dışta olsa olan oldu maçı özetlicek olursam ah o direkler! artık sonraki maç için hazırlıklara başlıyoruz. evimizde yarım kalan hesabımızı deplasmanda tamamlamak için gün sayıyoruz.

fikstür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amatormerakli -- 10 Aralık 2019; 3:3:53 >

• Bu kadar beceriksizlik olmaz. Bula bula bu maçı mı bulmuşlar onca pozisyonu harcayacak. Resmen elinden kaçırmışsın hocam. Yoksa asrın dayağını yiyecekti City, oyun acımış FM 20 | Göztepe | 4. Sezon #  Yok Artık Lebron James 

• sorma hocam ya formsuzlukları bu maça denk geldi, dayak atttığımız maçta nakavt edemedik rakibimizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amatormerakli -- 10 Aralık 2019; 17:53:47 >
  • Halandi islak sopayla dovmek lazim Hele ilk pozisyondaki golu kacirmasi yuh yani Deplamanda bir supriz yapabilecegine inaniyorum hocam

• @Haderslev çok haklısın hocam, genç oyuncu mümkün olduğunca hazırladık bidaki maçlara. deplasmanda neden sürprizler yapılmasın

internet sorunumdan dolayı maçtan hemen sonra paylaşamadım malesef, o yüzden yaşadığım heyecanı malesef aktaramıcam gene de sonuçtan ve taktik anlayışımızdan ne kadar gurur duysak azdır.

ikinci maça çıkarken rakibimizi yanıltmak istedik ve ligde kullandığımız 4-1-4-1 taktiğini kullanarak maça başladık. çünkü city en fazla maçların ilk 15 dk sı gol yiyordu. city nin belki de tek zaafı savunma arkasına ve koşu yoluna atılan toplara karşı etkisiz kalmasıydı. oyuncu değişikliklerinin zamanı olduğunu düşünmüyorum. ilk 20dk da taktiğe uyum sağlayamayan davies in yerine fati yi oyuna aldık. ve 3 dk sonra golümüz de fati nin mükemmel pasıyla topla buluşan haaland ın ayağından geldi. not: ilk maçta fırsatları tepen iki oyuncumuz sayesinde golü bulduk.

bu golün hemen arkasından daha temkinli bir oyun anlayışına bürünerek ilk yarıyı gol yemeden geçersek son zamanlardaki başarılı savunma performansımızı ikinci yarıya da yansıtarak en kötü ihtimalle dep. golü avntajını kullanarak üst tura çıkmayı düşünüyorduk. ikinci yarıya taktiğimizi tamamen savunmaya odaklayarak 5-2-2-1 e çevirdik. city iyice üstümüze gelmeye başladı iyi savunma yapıyorduk fakat dakikalar 70i gösterdiğinde bernardo silva etkili oyununu golle süsledi. golden hemen sonra city nin daha da bastıracağını ve arkada açıklar vereceğini bildiğimiz için taktiğimizi tekrar 4-1-4-1 e çevirdik. ve emeğimizin karşılığını aldık. maç sonu ne olduğunu anlayamamıştık. bütçe olarak kıyaslanamayacağımız takımı elemiştik. şoktayız...

ve sıra yeni rakibimize geldi. son 8e kalan diğer takımlar;

milan, manu, bayern, real, barca, paris, liv...

milan ve manu gelirse şansımızın daha fazla olduğunu düşünsek de city i eledikten sonra artık kim gelirse farketmezdi. ama tabiki bu liverpool değildi

ilk maçı deplasmandaydı. burdan alacağımız kötü olmayan bir sonuç evizmizde taraftarımızın da desteğiyle bizi bir üst tura çıkarır. gruptan çıkmamızla başlayıp city i elememizle devam eden şok edici sonuçlara bir yenisini daha eklemek istiyorduk. bir yandan da gerçekçi yaklaşmaya çalışıyorduk olaylara. kısacası kafamız çok karışıktı. bu karışıklık çok işe yaradı. bu sezonun bence en sürpriz sonucunu aldık. sebebi ise gollerin dakikalarında saklı.. maçı bırakmadık, pes etmedik ve 20 senelik cm-fm kariyerimde kendimi gerçek bir td gibi hissettiğim 5 maç arasına kesinikle girer. satranç oynar gibi yaptık tüm hamlelerimizi. lehimize olan istatistiklerin çoğunluğu 60. dk dan sonra gerçekleşti. maça dair tek olumsuz olay abdülkadir in sakatlanması oldu. 3 ay aramızda yok son zamanlarda acaip performans gösteriyordu.. bu maçı ona armağan ediyoruz.

ikinci maça avantajlı skorla çıkmayı başardık. ve ölümüne savunma yaparak rakibimizi durdurmaya çalıştık. aslında işe yaramıştı da.. ama yoktan yere olan penaltı bizi çok üzdü. maçtan 1-0 mağlubiyetle başımız dik alkışlar eşliğinde ayrıldık. maçın kırılma pozisyonu ise çift forvete döndükten sonra brewster in kaçırdığı pozisyon oldu. liverpool un oyuncusu olması kafalarda soru işareti yarattı

fikstür

puan durumu

ligde yolumuza çok rahat devam ediyoruz. son maçlarda 11 in neredeyse tamamı rotasyon oyuncularından oluşuyor.

önümüzdeki sezonun transfer çalışmaları şimdiden başlamış durumda. ilk transferimizi her ne kadar takımda düşünmesek de gerçekleştirdik. sözleşmesi biten oyuncuyu gelir gelmez satarak mali katkı yaratmak istiyoruz.

malesef alena da takip listesinde yer alıyor. sezon sonu yeni kontrat önericez. takımımızda kilit rol oyuncuların ilk sırasında geliyor.

• ekleme = vicdansız liverpool yarı finalde bayern münihi iki maç sonunda 7-0 yenerek finale yükseldi. psg ile final maçına çıkacaklar.

• Cok iyi sonuclara imza atmissin hocam tebrikler.

• Çok iyi gidiyor takım. Umarım sıkıntı yaşamadan başarı gelir.
  • sağolun hocam ikinize de, yeni sezon çalışmaları başladı bugün yarın paylaşırım güncellemeleri

• Mehmet hocam City'i elemen harika olmuş. Liverpool'ada sadece tek golle yenilerek elenmen kötü olmuş. Ama muhteşem bir başarı öyküsü, bu kadar heyecanı yaşamak bile güzel. Kutluyorum FM 20 | Göztepe | 4. Sezon #  Yok Artık Lebron James 

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • sağolasın abi, hakikaten o kadar beklemiyoduk ki sevinemedik bile doğru düzgün.. önümüzdeki yıllarda daha iyi anlaşılacak bu seneki başarı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.