Şimdi Ara

FM 20 | Göztepe | 4. Sezon # Yok Artık Lebron James (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
3.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.sezonda GS ile ancak kurabildiğim bir kadro olmuş hocam Oyuncular kiralık olabilir ama hepsini bir araya getirmek büyük emek ve marifet

Bu sezonu namağlup kazanırsan şaşırmam
  • - The Stig - kullanıcısına yanıt
    sağolasın abi, pek sanmıyorum namağlup olcağımızı diğer takımlar da gerçekten çok kaliteli transferler yapıyor. bu sezon özellikle savunmada tecrübeli bazı oyunculara yönelince farkı gerçekten gözle görülür şekilde hissettim. başkan bu sezondan sonra umarım bütçeyi arttırmaya başlar yoksa kiralıklardan kurtulamıcaz trincao şu anda ingiltere, italya ve almanyanın büyük klüpleri tarafından isteniyor. oyuncuyu hiç satmak istemiyorum ama iyi bi gelir elde edersek mavi gözüken oyuncuların bi kısmı beyaza döner

• Latife ediyordum Şaka bir yana gerçekten çok iyi ve kaliteli oyunculardan kurulu bir kadro olmuş.

Özellikle Avrupa Ligi performansını çok merak ediyorum. İyi sezonlar dilerim
  • Yeni sezon hayirli olsum hocam transferler gercekten cok iyi. Basarilar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @Haderslev eyvallah hocam sağolasın.

@- The Stig - sağolasın abi :)

3. sezonun ilk yarısını bitirmiş bulunuyoruz. bu aralar biraz yoğunluktan dolayı oyun süresinda azalma yaşadım. ligin ilk yarısında yaşanan 2-3 sürpriz ve benim bazı hatalarım dışında gayet memnunum.

FİKSTÜR

FM 20 | Göztepe | 4. Sezon #  Yok Artık Lebron James

ÖNEMLİ MAÇLAR

uefa grubumuzdaki ilk maçımızı en kolay takım olarak gözüken ferencvarosi ile oynadık. maça beklenildiği gibi çok hızlı başladık, daha ilk dakikada takımımızın yıldız ismi taraftarların sevgilisi trincao ile öne geçtik. sonrasında ne olduğunu hiç bilmiyorum ve gol bulamadık. maç 1-1 eşitlikle bitti.

gruplardaki ikinci maçımızı kaliteli gençleri ile grubun favorisi sporting ile oynadık. ama ben gözümde o kadar büyütmüşüm ki çocuklara kızamıyorum bile. çekimser kalmam sonucu çocukları da yanlıl yönlendirmem sonucu malesef bu sezonki ilk yenilgimizi aldık. ama izmirdeki maç için fazlasıyla bilendik, öyle ki hem çocuklar hem teknik ekip yarı boyunca rövanş maçını bekledik.

ligde ilk puan kaybımızı galatasaray karşısında yaşadık. o kadar üstün oynadık ki ne olduğunu anlayamadığımız şekilde 2-1 geriye düştük son dakikada gelen gol ile maç 2-2 bitse de sonuçtan memnun olamadık.

aralık ayında 21 günde 7 maça çıkıcaktık, hem de içlerinde sporting-bjk-fb maçları vardı. bu sebeple tüm kadrodan faydalanmak zorundaydık. çocuklar da üstesinden gelmeyi başardılar

ve işte o maç geldi. haftalardır ligden çok sporting maçına hazırlanıyorduk. bu maçı adeta gurur meselesi haline getirmiştik ve taraftarımızla beraber ilk düdükten maç bitimine kadar hücum oynayarak rakibimizi hezimete uğratmak dışında bi düşüncemiz yoktu. nitekim öyle de oldu

en anlamlı maçlardan birisi oldu kendi adıma, yenik duruma düştükten sonraki taktik değişikliğine oyuncuların verdiği mükemmel reaksiyon maçı kazandırdı. maçın adamı büyük maçları seven brewster oldu.

malesef mükemmel gidişatımız aslında beklemediğimiz şekilde sonlandı. fenerbahçeye kendi evimizde kaybederek namağlup serimiz son buldu çok fazla pozisyona girmiş olmamıza rağmen bizim için şanssız bir gece yaşandı. ligin en gol yiyen takımına gol atmayı başaramadık. rövanş maçında herşey çok daha farklı olacak.

SÜPER LİG PUAN DURUMU

UEFA GRUBU PUAN DURUMU

elemelerdeki rakibimiz porto oldu.

antrenör ekibizi artık oturtmaya başlayabildik. cm 3/4 te en sevdiğim oyunculardan olan mistayı ekibizime katıp tekrar çalışacağımız için ayrıca çok mutluyuz.

PERFORMANSLAR

ligin ilk maçından itibaren, manu-city-chelsea-dortmund-napoli-fiorentina gibi 10 klüp trincao için her maça gözlemci göndererek oyuncumuzu takip ediyorlardı. biz de göndermek istemediğimiz için yeni sözleşme teklifi yaparak görüşmek istesek de trincao city ve dortmund ilgisine kayıtsız kalamadığını belirtmişti. neyseki 5 yıllık yeni sözleşme ile anlaşabildik.

carles alena 3 sezondur kiralık olarak bizde top koşturuyor. bu sezon sonu da sözleşmesi bitiyor, teklifimizi yaptık, başka takımlar da tekliflerini yaptı, seçeceği takımı merakla bekliyoruz.

• Resimler gozukmuyor hocam

• Haderslev kullanıcısına yanıt
    hem telefon hem pc den kontrol etmiştim gözüküyordu ama yarın tekrar bakarım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amatormerakli A kullanıcısına yanıt
    Girip cikinca duzeldi hocam netten kaynaklandi sanirim

• Ansu Fathi ve Trincao tozunu attırmış resmen. Brewster'inde hakkını yememek lazım.

Ligde şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlanabilir 17'de 15 muazzam gidişat olmuş. Avrupa Liginde ise üst tura çıkmamak ayıp olurdu. Çeyrek hatta bir yarı final umudum var açıkçası, kolay gelsin FM 20 | Göztepe | 4. Sezon #  Yok Artık Lebron James 

• quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

Ansu Fathi ve Trincao tozunu attırmış resmen. Brewster'inde hakkını yememek lazım.

Ligde şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlanabilir 17'de 15 muazzam gidişat olmuş. Avrupa Liginde ise üst tura çıkmamak ayıp olurdu. Çeyrek hatta bir yarı final umudum var açıkçası, kolay gelsin  

yarın güncelleme yapıcam hocam, ligde çok iyi gidiyoruz ama avrupa için işler istediğimiz gibi gitmedi malesef trincao ile devamlı görüşüyoruz formunu düzeltmesi için inanılmaz bi düşüş yaşadı ikinci devre.

• Hadi bakalım merakla bekliyorum. Keşke spoiler vermeseydin FM 20 | Göztepe | 4. Sezon #  Yok Artık Lebron James  Yoksa ters köşe mi yapıyorsun hocam FM 20 | Göztepe | 4. Sezon #  Yok Artık Lebron James 

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    belki de hocam

• yürüyoruz karanlık dar sokaklarda
    bir besten yine dilimde senin aşkınla
    güzel günler göreceğiz elbet sonunda
    göztepe diye tutuşacağız şampiyonlukta

sularını keseceğiz o gün bu kentin
    şarap akıtacağız hanelerinden
    insanlar sevinçten sarhoş olacak
    o günler bize bayram olacak

bakmayın bize öyle anlayın bizi
    ölümüne seviyoruz göztepemizi
    hayal değilki bunlar gerçek olacak
    bu şehir bizimle sarhoş olacak

muhteşeme yakın geçen ilk yarının ardından devre arasında takımın ritmini bozmak istemedik, sadece fırsat çıkarsa karşımıza oyuncu almayı planladık. çünkü kiralık oyuncu sayımız bir hayli fazlaydı. aradığımız ismi arjantinde bulduk ve artık kalemizi ona emanet etmeye karar verdik.

axel werner

İkinci Yarı Fikstürümüz

Önemli Maçlar

çok özlediğimiz avrupa maçlarında 1. eleme turunda güçlü ve tecrübeli kadrosuyla porto ile eşleşmiştik. ilk maç her ne kadar çok kötü olmayan bi sonuçla tamamlanmış olsa da ikinci maçta öne geçmeyi başarmıştık fakat arka arkaya yediğimiz 3 gol moralimizi altüst etti ve malesef sahadan boynu bükük ayrıldık. tek tesellimiz porto nun finale çıkması oldu. fakat bu burda kalmaz, gelecek sene şampiyonlar ligi hedefimiz var buyursunlar orda karşılaşalım.

tr kupasında yarı finalde trabzonsporla eşleştik ve porto yenilgisinin moral bozukluğu hala takımın üstündeydi. ilerleyen zamanlarda takımdan kovup 19 ya na yolladığımız berezinsky henüz 32. dk da takım arkadaşlarını yalnız bıraktı ve ilk maçı beklenmedik bir sonuçla kaybettik.

ikinci maçta deplasmanda en az 3 farklı galibiyet parolasıyla maça başlamıştık ki korner dönüşü çok iyi kontraya çıkıp 11.dk da 1-0 geriye düştük. ama hesap edemedikleri bir durum vardı o da, ANSU FATİ. fazla söze gerek olduğunu sanmıyorum..

ligdeki ikinci yenilgimizi sezonun en sürpriz sonucu olarak denizlide aldık.ve sahnede tekrar berezinsky... bu maçtan sonra büyük ümitlerle kiraladığımız oyuncu artık kadro dışı kaldı.

tr kupası finalini ve ligin son maçını arka arkaya fb ile oynadık. kupa finaline fenerbahçe çok baskın başladı ve gegenpress ile saha çıkmışlardı, ilk 20 dk çok üstün bir oyun oynamalarına rağmen baskıya direnip brewster in ceza sahasına girer girmez yan ağlara astığı gol ile üstünlüğü ele geçirdik. fakat oyun üstünlüğü fb de idi ve devre arasına 1-1 eşitlikle girildi. ikinci yarıdaki en büyük şansımız genç sağ beklerinin kırmızı kart yemesi oldu sonrasında oyun daha rahat oldu ve kupayı kazanarak maçı noktaladık. lig maçında da rahat bir galibiyet alarak bu sezon ilk mağlubiyetimizi aldığımız fb ye karşı toplamda 2-1 öne geçmiş olduk.

Süper Lig Puan Durumu

Oyuncularımızın Performansları

lig ve kupa şampiyonu

Gol Kralını 3 sezondur biz çıkarıyoruz. ilk sezonun gol kralı olan Brewster bu sene çok etkileyiciydi. kritik zamanlarda attığı gollerle ve bitiricilik yüzdesi olarak en memnun olduğumuz isimlerin başında geliyor. almayı çok istesek de liverpool oyuncuyu kiralamak dışında bırakmıyor. potansiyelinin onlar da farkında tabi beklentileri karşılayan ansu fati de gol krallığı yarışında 2. oldu. oynadığı mevki gereği gole daha uzak olsa da genç yaşında sezona damga vuran oyuncu oldu.

golleri attıran oyuncular da tabiki bizden çıktı. asist krallığı liderleri bizim oyuncularımız

taraftarların seçtiği yılın takımı

yılın oyuncusu

yılın menajeri olunca başkanımız tebrik etmeyi unutmadı.

yılın takımı

yeni sezon öncesi 13 m€ transfer bütçemiz var. borcumuz olmamasına rağmen bu bütçeyi vererek yönetimimiz bizi biraz zorlasa da en iyi şekilde değerlendirmeyi düşünüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amatormerakli -- 30 Kasım 2019; 17:25:43 >

• Hayırlı olsun şampiyonluk hocam tebrikler O beğenmediğin bütçeyle harikalar yaratılır bu arada bekliyorum transfer dönemini

• Fati ve Brewster döktürmüş. Şampiyonluk için kutlarım hocam. Süper bir sezon oldu. Porto maçı talihsizlik olsada üstüne koyarak ilerleyeceğinden şüphem yok. Transferde yine bomba transferlerini bekliyorum, kolay gelsin. FM 20 | Göztepe | 4. Sezon #  Yok Artık Lebron James 

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • @MrMemati eyvallah hocam çok sağol kiralık oyuncumuz çok fazla, kendi takımımızı kurmak için bütçe bizi zorlayacak, yoksa kesinlikle iyi bütçe

@- The Stig - sağolasın hocam, ligde kolay kolay sıkıntı yaşamayız artık, avrupaya çevireceğiz tüm rotamızı, ülke puanını da ihtiyacımızın olduğu günlerde biraz da şansla kısa-orta süreçli vadede sağlam başarılar hedefliyoruz.

• Hocam tebrik ediyorum harika bir sezon olmus

• çok sağol hocam, diğer sezonlarda da daha iyilerini başarıcaz umarım

• isyan edip zafere ulaştığımız günlerin pek yakında olduğunu hepimiz biliyorduk. ilk sezonlarda mali durumların da etkisiyle sınırları sonuna kadar zorladığımız kiralık oyuncularımız vardı, kötüsü transfer yapamıyıp kendi takımımızı kuramamıştık. bu sezonla birlikte 3 sezondur beklediğimiz gerçek transfer dönemimize başlamış bulunuyoruz.

yorgun geçen 3. sezonun ardından futbolcularımızın dinlenmeye ihtiyacı vardı. bizim de üzerimizdeki yoğunluk her ne kadar azalmış olsa da futbolcu izleme ve takımı güçlendirme adına çok fazla kafa yorduk. bu sezon üst düzey bir oyuncu olmadıkça takımdakilere ek kiralık oyuncu almamaya karar verdik ve varolanların bi kısmıyla da sözleşmeyi feshettik.

işte detaylar..

transfer çalışmalarımız aslında sene başında başladı ve sözleşmesi biten bazı isimlerle zaten anlaşmıştık, bazı oyuncuları da bonservis bedelini ödeyerek sezon sonu katılmaları için takımımıza transfer etmiştik.

carles alena

3 sezondur kiralık olarak aramızda bulunan alena zaten göztepeli olmuştu bile. sözleşmesinin bitmeye yakın teklifimizi yapınca gelen diğer teklifleri izmirde çok mutlu olduğunu belirterek reddetti ve kendisiyle içimiz çok rahat şekilde sözleşme imzaladık. o artık gerçek bir göztepeli..

ali akman

oyunda mevki farketmeksizin kaliteli türk oyuncu gördüm mü mutlaka yakasına yapışırım, malum yabancı sınırımız var. umut bozok her ne kadar şans verildiğinde olumlu kullanıyor olsa da ali akman hem önceki serilerden sevdiğimiz isim olması hem de potansiyelinden ötürü transfer edildi.

Konstantinos Mavropanos

stratejik olarak transfer edilmiş oyuncularımızdan biri, komşumuzun çocuğu konstantinos. ocak ayında baktık bonservis bedeli yok üstüne üstlük yıllık sadece 300k € maaş karşılığı anlaşabiliyoruz, dedik bu fırsatı kaçırmayalım. transfer edilmesindeki ilk etmen yaz ayında satarak kazanç elde etmekti, bu sene 3 lü savunma denemelerimiz olacağı için pek istemesek de en kötü ihtimalle rotasyon oyuncusu olarak kullanacaktık kendisini. nitekim geldikten sonra transfer listesine koymamış olmamız rağmen 7m € ya rostov la anlaşarak kısa süren yolculuğumuz sonlanmış oldu. tabi gelen 7m € da bizim için çok değerli oldu. katkı vermeden gitmedi

james garner

orta sahada rotasyon sıkıntısı yaşayan takımımıza potansiyelli fırsat transferi çalışmalarımız sürerken eski oyuncumuz james beni alın mesajı gönderdi. biz de aradığımız kritelere uygun olmasından ötürü kendisini transfer ettik. maaş konusunda kendisiyle neredeyse pazarlık yapmamıza gerek kalmadı.

erling haaland

as bayrakları as as as as. kiralık listesine transfer sezonunun açılmasıyla öylesine bir göz atarken haland ı görünce herşeyi bi kenara bırakıp çalışmalara başladık ve kendisini 2 yıllığına kiralık olarak kadromuz kattık.

Devyne Rensch

takımda performansını en çok merak ettiğim isime geldi sıra. libero oyuncumuz devyne gözlemcilerimiz tarafından 1 senedir takip ediliyordu ve devamlı hakkında olumlu raporlar gönderdiler. düşük mental özellikleri, kısa boyuna rağmen savunmada olması, aşırı düşük kararlılık özelliği her ne kadar olumsuz olsa da gözlemcilere güvenerek kendisini transfer ettik. ben de performansını merakla bekliyorum.

eusebio

çok uzun bi seri yapmıyosam eğer türk oyuncular dışında kolay kolay regen dahil etmem ilk 11 ime. aldığım isimleri de ticari amaçlı veya kısa vadeli planlar için alırım. eusebio gibi fırsat çıkınca da kaçırmak olmazdı.

abdülkadir ömür

iki seridir bi türlü oynama fırsatı bulamadığımm abdüşle sonunda yollarımız kesişti. trincao nun takımdan ayrılmasıyla listedeki ilk isim türk olması, çok yönlülüğü ve verimliliği sebebiyle abdülkadir oldu. bu tarz transferlerde mali açıdan çok zorda değilsem fazla pazarlık yapmadan diğer takımın da kazanmasına özen gösteriyorum. aslında kendisini orta sahada mezzela rolünde oynatmayı çok istiyorum ama takım yapısından dolayı bu sene kanatta oynayacak.

alan franco

ve en sevindiğim transferlerden biri, gerçek bir gözlemleme başarısı. 1 senedir radarımızdaydı alan. bu sene de transfer edebildik kendisini. en beğendiğim özelliklerin ön planda olduğu özelliklere sahip, standart/pasör/çakılı tüm rollerde tam verimlilikle oynayabiliyo olması çok rahatlatıcı.

Timothy Castagne

iki kiralık oyuncumuzdan biri. sağ bek pozisyonu için aradığımız özellikteki oyuncuyu bulamadık malesef. en makul çözüm castagne i kiralamak olarak düşündük.

emanuel montiel

stoper ararken karşımıza çıkan gözlemcilerimizin onay verdiği regen. çok yönlülüğü, genç yaşı, potansiyeli ve taktikte düşündüğüm role çok uygun olması sebebiyle bi süre takımımızın parçası olacak daha sonra satmayı düşünebiliriz.

stefan djuric

devamlı takip ettiğimiz sırp liginden partizanın oyuncusunu tamamen ticari amaçla transfer ettik geldiği gibi de eski takımına kiralık olarak gönderdik zaten. 1.9 a alıp 1 e kiralayarak bonservisinin yarısını da çıkarmış olduk şimdiden

eray cömert

konstantinous dan gelen parayı doğrudan eraya yatırarak çok iyi iş yaptığımızı düşünüyorum. şu anda takımdaki en iyi stoperimiz konumunda ve gerçek bir pasör. tek sıkıntımız şu ki uyruklarda türk olmasına rağmen yabancı oyuncu statüsünde gözüküyor, onu anlayamadım. aydınlatırsanız sevinirim.

erdi özer

ve transfer dönemimin yıldız ismi. hiç düşünmeden gençlerbirliğine de kazandırmak amacıyla mali açıdan rahat olmamız sebebiyle de erdi yi takıma kazandırdık. as kaleci olması uzun sürmüyecek.

transfer dönemi özeti

gözbebeğimiz trincao malesef takımdan ayrıldı. ayrılırken duygu dolu anlar yaşandı. 32m € peşin, 4m € 50 lig maçı sonra, sonraki satıştan 30% pay karşılığı transferine onay verdik. ondan elde ettiğimiz gelir ile aslında takımı kurduk diyebilirim. oynarken de giderken de takıma çok kazandırdı. umarım everton da çok başarılı olur. son kez profilini yadetmek için paylaşıyorum.

transferlerin bi kısmını 36 ay taksitle gerçekleştirdik. satışların ise tamamı peşin olarak gerçekeşti.

ŞAMPİYONLAR LİGİ

malesef zor bir gruba düştüğümüzü söyleyebilirim. gruptan çıkmak için var gücümüzle savaşacağız. atletico 2 senedir kendi ligini domine etmiş durumda muhtemelen grup lideri onlar olur. ikincilik için kıran kırana maçlar oynanacak.

2022-2023 Sezonu Kadromuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amatormerakli -- 3 Aralık 2019; 3:47:10 >

• Transferler müthiş. Bence bu kadro kalitesiyle o gruptan çıkabiliriz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.