Şimdi Ara

Flyff Başlangıç Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.468
Cevap
1
Favori
120.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ses soluk yok nerdesiniz insan cevap yazmadan oyuna girmez dimi sizi gidiler!!!!!!!!
  • aloooo size diom ????????** lol
  • beyler yeni uptade bari bişey getirio mu???
  • ben siteye girdim ama 8 tane downland şeyi gösterdi hangisine tıklıcam ???
  • ya bugünde açılmıo sinir kaptım!!!!!!!!!!!

• lord furkan abi cevap ver sende açılıyomu????
  • hayır kardeşim açılmıyo açılsa sizde sorun var derdim ok oyunun sitesine dikkatli bakarsan kör olmadiğini görürsün
  • ya sinir oldum açmıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: cocopops

ya sinir oldum açmıyo

fesupanalllah
  • ya ben yenı yukledım bı kere actım oyunu sonra kapatım acıım dedım bır daha acılmadı tıklıom o start cıkmıo islem zamanı asıldı tekrar dene fln cıkıo olmuo yani
  • beyler bu ara oyunun serverlarinda sorun var heralde onun icin bazen kopukluk oluyor
  • benım soruma cwp werecek yok mu yaw islem zmamanı asıldı code12002 result2 falan dıo start cıkmıo oyunu yenıden yukledım fln olmuo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MASTER_online -- 22 Ekim 2006; 19:47:13 >
  • arada yapıyor günde en az 1 kez başıma geliyor patchleri indirmiyor ama 1-2 saat sonra herşey eskisi gibi düzeliyor :]

dün o yüzden az kalsın clockwork u kaçırıyordum.hoş ölmesine 4-5 dakika kala dc oldum bensiz kestiler.ama olsun dün guild rekoru kırdık ve 24 dakika 37 saniyede cw yi devirdik hemde tam kadro gitmediğimiz halde :]
  • quote:

Orjinalden alıntı: AzagThoth

arada yapıyor günde en az 1 kez başıma geliyor patchleri indirmiyor ama 1-2 saat sonra herşey eskisi gibi düzeliyor :]

dün o yüzden az kalsın clockwork u kaçırıyordum.hoş ölmesine 4-5 dakika kala dc oldum bensiz kestiler.ama olsun dün guild rekoru kırdık ve 24 dakika 37 saniyede cw yi devirdik hemde tam kadro gitmediğimiz halde :]

HELAL OLSUN
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre36

quote:

Orjinalden alıntı: AzagThoth

arada yapıyor günde en az 1 kez başıma geliyor patchleri indirmiyor ama 1-2 saat sonra herşey eskisi gibi düzeliyor :]

HELAL OLSUN

HELALİ BİRAK DA İMZASİNA DİKKATLİ BAK BİZDE GİTÇEZ HHERALDE 19 LVL SORA bu arada arkadaşlar patch veya oyuna girememe sorununz olursa korkmayin düzeliyor
    İ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LORDFURKAN -- 23 Ekim 2006; 10:12:48 >

• bende 50 level sonra gidecem
  • asist olucam bide buff yapıcam neye vermeliyim??
  • Beyler Ben yaklasık olarak 2dk oynadıktan sonra oyun donuyo kalıyo bayağı beklediktin sonra GameGuard "Game Hack" falan dio NE İŞ?? Yardımcı olursanız sevirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsliyim

asist olucam bide buff yapıcam neye vermeliyim??

birisi yardım edebilir mi??
  • eger sırf buffcu olmak istiyorsan full "İNT" verecen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.