Şimdi Ara

FlyCAM-USB 100 driveri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç gün önce aldığım FlyCAM-USB 100 camerayı bir türlü sisteme tanıtamıyorum. Sitesinden
    http://www.lifeview.com.tw/drivers/pc_media/flycam_usb100/FlyCAM-USB%20100-1.4.zip
    adlı diverı indirip kuruyorum.
    USB girişine taktığımda windows otomatik olarak yeni donanımı algılıyor fakat programın inf dosyasını değil de windows/system/inf/usb.inf dosyasını yüklüyor. Bu dosyayı sildiğimde ise bilinmeyen aygıt olarak kalıyor ve sürücü güncellemesinde de camerayı bulamıyor. Lütfen bi çözüm varsa bildirirmisiniz?
    Teşekkürler
    ---------------
    verdiğiniz linkteki driveri unzipp yapıp bir klasörde tutnuz!
    daha sonra kameranızı takar takmaz windowsun otomatik algılamasına izin verin!
    windows algılama işlemi bittikten sonra aygıt yöneticisinden kameranıza sağ tıklayıp sürücü güncelleştir diyin ve sürücüyü kendim seçicem>görüntüleme aygıtları>ve konuma göz at deyip daha önceden unzip yaptığınız dosyanın yolunu gösteriniz

bunların hepsini denedim fakat hiç faydası olmadı bana orjinal cd deki sürümün driveri gerekli acaba onu bulabilirmiyiz google da uzun bir arama yaptım fakat oradada bu yeni driverin sürümü var.eski driverini bulabilirseniz çok sevinirim

şimdiden teşekkürler

• arkdaşım birazdan rapide upload ediyorum linki buraya verecem ama forumda serbestmi bilmiyorum bi bakayım serbest se hemen upload ediyorum ve linkide buraya veriyorum
  • www.driverguide.com gir indir.. :D
  • @aziz54

arkadaşım ne zaman istersen upload et ben bekliyorum sen müsait olduğunda hem burada link vermek yasak değil zannediyorsam çünki senni verdiğin link driver linki olduğu için bir zararı olmaz.ilgin için şimdiden teşekkür ederim dostum.

@Chopper

dostum inan ilk girdim yer orasıydı fakat lifeview ürünlerinni driverları çok sınırlı o yzüden bırak benim aradığım driveri bir başka driver bile bulamam orada dedim ya zaten aramıştım nette hepsi 1.4 sürümüydü.sende sağol

aziz arakdaşım ben bekliyorum 4 gözle hemenpaylaşı ;)
  • Arkadaşım;
    Öncelikle yapmış olduğun denemeleri tamamen temizlemelisin.
    Bunun için önce kamerayı bilgisayara tak, aygıt yöneticisine gir. Orada görüntü aygıtları bölümü varsa, kameranın satırı üzerine sağ tıklayıp Kaldır yap.
    Sonra denetim masasından kameraya ait tüm yazılımları sil ve kamerayı bilgisayardan ayır.
    Bilgisayarı tekrar başlat.
    Elindeki yazılımı bir klasöre unzip et, ama kurulumu çalıştırma.
    Kamerayı bilgisayara tak, manuel kurulumu seç. Aygıt tipi olarak Görüntü aygıtlarını işaretle ve disketi var tıklayıp unzip yaptığın klasörü göster.
    Bu şekilde de olmazsa, google araması ile forum sitelerini bir dolaş.
    Bir yerlerde uygun bir link mutlaka vardır.
    Selamlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: drhasan112

Arkadaşım;
    Öncelikle yapmış olduğun denemeleri tamamen temizlemelisin.
    Bunun için önce kamerayı bilgisayara tak, aygıt yöneticisine gir. Orada görüntü aygıtları bölümü varsa, kameranın satırı üzerine sağ tıklayıp Kaldır yap.
    Sonra denetim masasından kameraya ait tüm yazılımları sil ve kamerayı bilgisayardan ayır.
    Bilgisayarı tekrar başlat.
    Elindeki yazılımı bir klasöre unzip et, ama kurulumu çalıştırma.
    Kamerayı bilgisayara tak, manuel kurulumu seç. Aygıt tipi olarak Görüntü aygıtlarını işaretle ve disketi var tıklayıp unzip yaptığın klasörü göster.
    Bu şekilde de olmazsa, google araması ile forum sitelerini bir dolaş.
    Bir yerlerde uygun bir link mutlaka vardır.
    Selamlar.

dostum dediklerini inan harfi harfine yaptım disketi var a tıklayıp driverin konumunu gösterdiğimde ise 'belirtilen konum donanımınız hakkında bilgi içermiyor' yazısıyla karşılaşıyorum. Ayrıca google dan aradım hep son sürümün linklerini vermişler bütün download siteleri ve forumlar bana orjinal cd sindeki driveri lazım bunu bir arakdaş upload edebilirse çok iyi olur.

• arakdaşlar hala arıyorum nette fakat yok işte yok birisi bbana upload etse çok iyiolur ya hadi arkadaşlar bi el atın şu işe
  • arakdaşlar yapamadım hala ya bi yol gösterin bulun şu driveri lütfen şimdiden teşekürler
  • Dostum;
    Kendini bu kadar hırpalamana değmez yahu;
    Al yeni bi Webcam rahat et.
    FlyCam 100 zaten tarih öncesinde kaldı.
    25-30 YTL civarında 350K bir cihaz al derim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.