Şimdi Ara

Fly Web Cam driver problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
124.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar ben bugn gidip bi web cam alam dedim ve gittim fly webcam var oml300 modeli alıverdim

ama bi türlü aygıtı tanıtamıom alete
    mesela ışıkları yanıo ama

• önce programı yükle kardeşim webcamı takma sonra yeniden başlatçak ozaman tak bukadar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: oNuR!

önce programı yükle kardeşim webcamı takma sonra yeniden başlatçak ozaman tak bukadar!
    ya kardeş yine olmuo acep nedendir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evirtue

ya kardeş yine olmuo acep nedendir?

Alıntıları Göster
    aynı modelı ben de aldım.
    once drıverı yukledım sonra taktım sorunsuz calıstı.
    ama ara sıra pc.yi actıgımda görmuyor
    cıkarıp tekrar takıyorum oluyor.
    bır de ben goruntuden memnun değilim.
    acılırsa goruntusunden bahsedermısın!
  • yok walla ne yaptıysam olmuo

teknik servis falan aradım olmuo usb 2.0 yukledim tekrar olmuo ve bi soru soruom kendime neden aldım ki böle bi aleti
  • quote:

Orijinalden alıntı: evirtue

yok walla ne yaptıysam olmuo

teknik servis falan aradım olmuo usb 2.0 yukledim tekrar olmuo ve bi soru soruom kendime neden aldım ki böle bi aleti
    herşeyi sil kardeşim tekrardan dediğim gibi yükle
  • quote:

herşeyi sil kardeşim tekrardan dediğim gibi yükle

Alıntıları Göster
    Dostum camı zaten usb ye taktığın zaman otomatik olarak yeni donanım bulundu demesi gerekir sonra şunları sırasıyla yaparsan olmaması için hiç bi neden yok ;

bilgisayarıma sağ tıkla / Özellikler / Donanım / Aygıt Yöneticisi
    pencere açıldığında sarı bir soru işareti göreceksin USB PC CAMERA veya cam modelini yazar sonra ona sağ tıkla sürücüyü güncelleştir ve adımları takip et işte bu kadar
    eğer ki çalışmıyosa demekki drıverinde problem olabilr vs. vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: FANATİK_25

Dostum camı zaten usb ye taktığın zaman otomatik olarak yeni donanım bulundu demesi gerekir sonra şunları sırasıyla yaparsan olmaması için hiç bi neden yok ;

bilgisayarıma sağ tıkla / Özellikler / Donanım / Aygıt Yöneticisi
    pencere açıldığında sarı bir soru işareti göreceksin USB PC CAMERA veya cam modelini yazar sonra ona sağ tıkla sürücüyü güncelleştir ve adımları takip et işte bu kadar
    eğer ki çalışmıyosa demekki drıverinde problem olabilr vs. vs...

Alıntıları Göster
    İmkanın varsa götürüp geri ver ve A4 webcam al

• quote:

Orijinalden alıntı: blue

İmkanın varsa götürüp geri ver ve A4 webcam al

Alıntıları Göster
    Bu konu ile ilgili çok şey yazıldı ama yine anlatalım. Web cam donanımını düzgün çalıştırmak için öncelikle donanımı takmadan sürücüsünü yüklemek gerekir. Daha sonra bilgisayar kapatılır ve web cam takılır. Yeniden başlatılınca yeni donanım bulundu uyarısı gelir ve sürücüyü otomatik olarak yükle seçeneği ile yüklenir. Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda da kamera kullanıma hazırdır. Kolay gelsin arkadaşlar...

• KARDEŞİM TANITAMAMIN NEDENİ SANIRIM TV KARTI ÇAKIŞIYOR EĞER YOKSA CD Yİ TAK INSTALL ET VARSADA TV KARTININ MENÜSÜNDE YUKARIDA BİRKAÇ TANE KUTUCUK VARDIR ORADAN TV KARTININ ÜSTÜNDE WEB CAM YAZIYORDUR ONU İŞARETLE EĞER ODA OLMAZSA BANA MAİL AT ADRESİM volkan0035@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan035

KARDEŞİM TANITAMAMIN NEDENİ SANIRIM TV KARTI ÇAKIŞIYOR EĞER YOKSA CD Yİ TAK INSTALL ET VARSADA TV KARTININ MENÜSÜNDE YUKARIDA BİRKAÇ TANE KUTUCUK VARDIR ORADAN TV KARTININ ÜSTÜNDE WEB CAM YAZIYORDUR ONU İŞARETLE EĞER ODA OLMAZSA BANA MAİL AT ADRESİM volkan0035@hotmail.com
    quote:

Orjinalden alıntı: volkan035

KARDEŞİM TANITAMAMIN NEDENİ SANIRIM TV KARTI ÇAKIŞIYOR EĞER YOKSA CD Yİ TAK INSTALL ET VARSADA TV KARTININ MENÜSÜNDE YUKARIDA BİRKAÇ TANE KUTUCUK VARDIR ORADAN TV KARTININ ÜSTÜNDE WEB CAM YAZIYORDUR ONU İŞARETLE EĞER ODA OLMAZSA BANA MAİL AT ADRESİM volkan0035@hotmail.com

???!!! Dahi misin nesin? Yahu tv kartı olduğunu nereden anladın?!

• quote:

Orijinalden alıntı: huysuzihtiyar

quote:

Alıntıları Göster
    belki vardır canım halala

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: oNuR!

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: oNuR!

Alıntıları Göster
    yaa arkadaşlar bende de bu modeldenn warr :(
    driverını kaybettim ve resmi sitesindeki driver olmuyo
    lütfen bana biri driverini atsın plss

• quote:

Orijinalden alıntı: koraycetin

yaa arkadaşlar bende de bu modeldenn warr :(
    driverını kaybettim ve resmi sitesindeki driver olmuyo
    lütfen bana biri driverini atsın plss

Alıntıları Göster
    İşletim sistemin XP ise...
    baglantıları dogru olarak yap / cd nin driverını CD ROM sürücüsüne yerleştir daha sonra yeni donanım bulundu der Bilgisaayarımda sağ tıkla özellikler aygıt yöneticisine gir orada sarı ikon göreceksin webkamera ile alakalı ona tıkla sürücüyü güncelleştir de ileri de ytüklesin kameranın bütün dosyalarını yükelmen laızm daha sonra reset at düzelir sürücünün onun sürücüsü olduguna dikkat et ısıgı yanması normal gece oldu cunku

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    ewet arkadaşım dahi sayılırım benim mesleğim bu bilgisayar sayesinde ekmek yiyorum ve bu işi 8 yıldır yapıyorum tv kartının olmadığı makinalarda kolay kolay web cam çalışmamazlık yapmaz eğer tv kartı var ise çakışma olur

• quote:

ewet arkadaşım dahi sayılırım benim mesleğim bu bilgisayar sayesinde ekmek yiyorum ve bu işi 8 yıldır yapıyorum tv kartının olmadığı makinalarda kolay kolay web cam çalışmamazlık yapmaz eğer tv kartı var ise çakışma olur

Alıntıları Göster
    Aynı cam dan bende aldım aygıt yöneticisinden tanıtma yapıldığında install etmiyor. Cam da takılı vaziyette Manuel olarak cd den yüklemeyi yaptım. Makina restart etti ve düzeldi. Görüntü konusunda ise gündüz son derece iyi görüntü net ama akşam olduğunda aynı görüntüyü aramıyo değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: smtexas

Aynı cam dan bende aldım aygıt yöneticisinden tanıtma yapıldığında install etmiyor. Cam da takılı vaziyette Manuel olarak cd den yüklemeyi yaptım. Makina restart etti ve düzeldi. Görüntü konusunda ise gündüz son derece iyi görüntü net ama akşam olduğunda aynı görüntüyü aramıyo değilim.

Alıntıları Göster
    Gündüz güzel aama Lakın akşam BERBAT bir Görüntü war istersenz sonuna kadar açin IŞIKLARI AMA KAFİ GELMİOR ÜSTELIK ACAYİP GÖZ ALİOR ISIKLAR..!!

Gidicem ORITE Alicam bunu geri verip 480k

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

açıklama için teşekkür ederim lütfen konu burada kalsın

HERKESE İYİ FORUMLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: Hussein Genghis

quote:

açıklama için teşekkür ederim lütfen konu burada kalsın

HERKESE İYİ FORUMLAR

Alıntıları Göster
    selam

bir arkadaşımda da bu webcam den var ama kendisi sürücü kurmaktan filan pek anlamaz..kameranın cd sini taktığında programın kendisine bir serial number sorduğunu söyledi bu numaranın yazılı olduğu cd zarfınıda kaybetmiş..acaba bu serial number elinde olan var mı?
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkee -- 5 Mayıs 2006; 17:28:03 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.