Şimdi Ara

Fly video98 Xp için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşalar benim fly video 878bt tv kartı var ama XP de yükleyemiyorum nasıl yapabilirim. yardımcı olabilirmisiniz..

• Bilgisayarıma sağ tıkla özellikler--Aygıt yöneticisi--orada sarı soru işaretleri olur onlardan biri adı da çoklu ortamla başlıyor ona sağ yıklayıp sürücüyü güncelleştir de fakat sürücü CD'in CD-ROM'da takılı olsun.
  • conexant chip sürücüsünü kurdum. acayip memnunum şuanda. fly'ın kendi sitesindekinden bile daha iyi bence. sürücüyü kurarken "Arama yüklenecek sürücüyü ben belirleyeceğim" seçeneğini seçerek devam edeceksin. honestech.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasok

http://rapidshare.de/files/3285197/fly_xp.rar.html

bunu ben upload etmıstım ne cabuk yayılmıs nete

• bende de aynı sorun vardı. hasok un yazdığını çektim netten. ama nasıl yükleyeceğim onu halledemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_WeB

quote:

Yiğidi öldür hakkını ver

• quote:

Orijinalinden alıntı: hasok

quote:

Orijinalden alıntı: The_WeB

quote:

Yiğidi öldür hakkını ver

@The_WeB

• quote:

Orijinalinden alıntı: cimşit

bende de aynı sorun vardı. hasok un yazdığını çektim netten. ama nasıl yükleyeceğim onu halledemiyorum.

Arkadaşım bu zipli dosyayı tekbir klasör olarak aç ve bilgisayarıma başlat - denetim masası - sistem - donanım - aygıt yöneticisi - bilinmeyen aygıt - çift tıkla - sürücü - sürücüyü güncelleştir dedikten sonra bilgisayarında az önce açtığın dosyanın yerini göster ve yüklenecek sürücüyü ben seçeceğimi işaretle.Ardınan
    disketi var dedikten sonra gelen sayfada (imzasız sürücü yükleme) evet de ve gerisini artık windows'a bırak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profesorpc -- 10 Ağustos 2005, 10:49:05 >

• quote:

Orijinalinden alıntı: profesorpc

quote:

Orijinalinden alıntı: cimşit

bende de aynı sorun vardı. hasok un yazdığını çektim netten. ama nasıl yükleyeceğim onu halledemiyorum.

Arkadaşım bu zipli dosyayı tekbir klasör olarak aç ve bilgisayarıma başlat - denetim masası - sistem - donanım - aygıt yöneticisi - bilinmeyen aygıt - çift tıkla - sürücü - sürücüyü güncelleştir dedikten sonra bilgisayarında az önce açtığın dosyanın yerini göster ve yüklenecek sürücüyü ben seçeceğimi işaretle.Ardınan
    disketi var dedikten sonra gelen sayfada (imzasız sürücü yükleme) evet de ve gerisini artık windows'a bırak.

aynen böle, bende de oluodu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.