Şimdi Ara

Fly 64 MB mx440 ddr tv-out

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu kartı uzun sure once aldım.Forumlarınızı okudugumda ram degerleriyle xxx/yyy gibi benzetmeler gordum.
    Kartımın ozellikleri soyle;
    Graphics core:256bit
    memory interface:64 mb ddr
    memory bandwitch:6,4Gb/sec
    fill rate:1,1bilion texels/sec
    triangles:34 milion/sec
    effective memory clock rate(mhz):400
    RAMDACs(mhz):350
    ..
    ..
    ..
    Arkadaşlar bu kart secon editionmu yoksa yenimi.
    Default xxx/yyy degeri ne.
    Bu degeri kaca kadar cıkarabilirim.
    Ve cıkarmak icin hangi programı kullanmam gerekir.

• rivatuner veya power strip indir orada core ve memory hızına bak
    hızlar 270/405 ise normal
    250/333 ise -se dir
  • Soyle bır sey yaptım.regedıtten HKEY_LOCAL_MACHINE/software/NVidiaCorporation/Global/NVTweak
    NVTweak dizininde yeni dword değeri atayarak Coolbits yazdim ve 3 degerini verdim.Sonra bilgisayari yeniden baslattim.
    Goruntu ozelliklerinde ekran kartı ayarlarını yaptıgım yere freaquency ayarlıyabilecegim bir bolum eklendi burda default olarak 270/400 gosteriyor.Buna guvenebilirmiyim.
    Guvenemessem o dosyaların herhangi birini bulabilecegim bir link verirmisiniz.
    Saygılar.
  • Bir de bu ayarları overclock etmek istiyorum sizce kartı cok fazla ısıtmadan bu degerleri kaca cıkarmalıyım.
  • http://www.downseek.com/download/21155.asp
    bu adresten çekebilirsin
    ama defaylt 270/405 olması lazım
    bende winfast mx440 -de var default 270/405 oc ile 405/557 ama senin kafadan bir 300 450 yapman lazım
  • cektim calistirdim.270e 405.haklısın.sence kac yapayım dedıgın degerlerımı.bır de yaprsam 3dmark2001se de kac puan artısım olur tahmınen su an 5600 gibi bir deger alıyorum o.clocksuz
  • önce bir 300/400 dene bozulma çizgilenme yoksa testten çık 5 er mhz daha arttır bu şekilde limiti bulursun her kartın limiti farklıdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.