Şimdi Ara

fluenceye bi bakarmısınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-fluence-dizel-orjinal-hatasiz-188109043/detay

ilandaki fluence nasıl arkadaşlar fiyatı donanımı artıları eksileri neler yardımcı olabiliirmisiniz?

• Alinabilir bi araç temiz araç bulunursa 2.elde kaçırılmamalı eğer ihtiyacınız varsa...Ancak alttaki mesajı okuyunca ekleyeyim. Araç denildiği gibi temiz mi satıcı nasıl biri onu bilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ailker -- 26 Kasım 2014; 17:37:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esat_emin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-fluence-dizel-orjinal-hatasiz-188109043/detay

ilandaki fluence nasıl arkadaşlar fiyatı donanımı artıları eksileri neler yardımcı olabiliirmisiniz?

Mersinde o kadar sağlam galerici varken bu galeri mantıklı değil. Genel de Rent a Car ve şirket araçlarını satıyorlar, komisyoncu gibi bir şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kulilka azadi

quote:

Orijinalden alıntı: esat_emin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-fluence-dizel-orjinal-hatasiz-188109043/detay

Mersinde o kadar sağlam galerici varken bu galeri mantıklı değil. Genel de Rent a Car ve şirket araçlarını satıyorlar, komisyoncu gibi bir şeyler.

araç galeride değil. sadece galeri aracılığıyla internete verilmiş. araç sahibinden satılık yani. aynı memleketteyiz zaten sorun olmaz da fiyat olarak piyasasını tam bilemiyorum. birde aracın artıları eksileri neler pek bilgim yok takasda değerlendireceğim zaten aklıma yatarsa.

• esat_emin E kullanıcısına yanıt
    Sorun olmayacağına inanıyorsanız o zaman özellikleri şu linkten inceleyebilirsiniz

http://www.renaultfanclub.com/renault-fluence-kulubu/65416-fluence-authentique-expression-privilege-donanim-ozellikleri.html
  • Galeriye bulaşma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayni aracin edc lisi var bende, edcli almanizi oneririm, zira edc li alirsaniz o yilda privilegede bile opsihonel olan esp, asr ve hill holder standart oluyor, daha guvenli bir fluence sahip oluyorsunuz yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Si bu araç expression değil extreme ( direksiyonda tuşlar yok )
    2. Si bu km'de bu aracın ederi 40.5-41 ( şayet denildiği kadar temizse )

2011 boyasız 66 bin kmde edc extreme 44 bine aldık. Edc'de asr,esp, hill holder standart. Manuel vites düşünüyorsanız privilage bakmanızı öneririm bence bu aracın donanımı yetersiz. Maximum 45 bine temizini alırsınız. Ayrıyetten araç nedense içime sinmedi aynalardaki ve kapılardaki krom çirkin duruyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu araçlar bana hiç güven vermiyor nedense. en ufak bir kazada kağıt gibi büzülcekmiş gibi hissediyorum.
  • Arac guzel gorunuyor fakat benim paramla 39-40 bin lira ederi var. 40.250 tl bile vermezdim ben. bu arada klima dijital mi manuel mi göremedim ama araba expression plus pakete benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olur böyle şeyler -- 27 Kasım 2014; 13:52:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olur böyle şeyler

Arac guzel gorunuyor fakat benim paramla 39-40 bin lira ederi var. 40.250 tl bile vermezdim ben. bu arada klima dijital mi manuel mi göremedim ama araba expression plus pakete benziyor.

yukarda bi arkadaşta araç için expression demiş kafam çokkarıştı.

bu arada otomatik kullanmıyorum. araç temiz arkadaşlar boya yok km orjinal.
  • Piyasası için fikir vermesi açısından, 2011 model, 14.800 km'de, gırtlak dolu - sunroof, Xenon, tomtom Navigasyon vb- 1.5 dCi'yi 49.000 liraya aldık arkadaşıma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.