Şimdi Ara

Flotty Organik Yumurta [Tadım Notum ve Fotoğraflar] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
16.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Arkadaşlar bu markaların yani flotty ve green ranch'in tavuğundan alıp deneyen oldu mu aranızda?

Denemedim ama ilk defa flotty tavuk gördüm

Flotty Organik Yumurta [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

Bu organik tavuk mu? Nasıl tadı filan? Hiç görmemiştim nerde satılıyor?
  • Arkadaslar simdi 5 adet flotty yumurta kırarken 1 adeti kırar kırmaz dağıldı belli ki bayattı.iki adetinde de sarısında kahverengi noktacık gördüm ve acıkcası iğrendim.Flotty de dahil alayı sahtekar bence.Haram olsun benden kazandıkları paralar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahir3461

Arkadaslar simdi 5 adet flotty yumurta kırarken 1 adeti kırar kırmaz dağıldı belli ki bayattı.iki adetinde de sarısında kahverengi noktacık gördüm ve acıkcası iğrendim.Flotty de dahil alayı sahtekar bence.Haram olsun benden kazandıkları paralar...

Fotoğrafını çekip Flotty'e gönder, mutlaka hatalarını telafi edip durumla ilgileneceklerdir.

http://www.flotty.com.tr/flotty-tr/musteri_iliskileri.html
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafla mı maille mi uğraşıyım bide.Hem me gibi bi telafi olabilir ki.Bir daha almam olur biter.Hepsi aynı alayı şerefsiz....

• quote:

Fotoğrafla mı maille mi uğraşıyım bide.Hem me gibi bi telafi olabilir ki.Bir daha almam olur biter.Hepsi aynı alayı şerefsiz....

Bir kaç paket yumurta gönderebilirler. Kuruyemişte öyle yapıyorlardı.

Bu durumun sorumlusu flotty değil. Satan market, saklama koşulları kötü ise flotty'nin yapacağı birşey yok malesef.
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Hayırdır.Bu savunma niye firmanın ortağı mı yoksa çalışanımısın ?

• quote:

Hayırdır.Bu savunma niye firmanın ortağı mı yoksa çalışanımısın ?

Ben işini iyi yapan herkesin yanındayımdır.

Geçen gün And trt haber'e çıktı, konu açtım, işini iyi yapan biri.

Hemen biri çıktı, sen and'ı tanıyorsun onun için burada onları övüyorsun.

--

Babo kebap konusu açtım, dükkan sizin mi ? soruları.

--

son örnek olarak senin mesajın.

ben bu mesajlara adımı duymak kadar çok alıştım.

// hayır çalışanı değilim.

// çalışanı olsam bile ! neden buraya konu açıp savunayım cebime para mı girecek ?
  • Eğer müstakil bir eviniz yok ise, bahçenize kümes kuramıyorsanız; şehrin karmaşası gürültüsü sıkıntısı içinde yaşıyorsanız bulabileceğiniz en iyi yumurtaları üretiyorlar... Çok pahalıymış filan diyenler 20 kuruşluk yumurta yemeye devam etsinler.. Doymak diye bir şey var ise, damak tadı diye de bir şey var.. İkincisini arayanlar tercih etsinler. İlkini tercih edenler zaten makarnayı da, kömürü de bedavaya getirenlerdendir. Söylediklerini çok önemsemeyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezilvezir -- 3 Eylül 2016; 19:08:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rezilvezir

Eğer müstakil bir eviniz yok ise, bahçenize kümes kuramıyorsanız; şehrin karmaşası gürültüsü sıkıntısı içinde yaşıyorsanız bulabileceğiniz en iyi yumurtaları üretiyorlar... Çok pahalıymış filan diyenler 20 kuruşluk yumurta yemeye devam etsinler.. Doymak diye bir şey var ise, damak tadı diye de bir şey var.. İkincisini arayanlar tercih etsinler. İlkini tercih edenler zaten makarnayı da, kömürü de bedavaya getirenlerdendir. Söylediklerini çok önemsemeyin..

yav sizi kandırıyorlar.hicbir fark yok arkadaşım.yumurta yumurtadir ya.bi organik lafı almış başını gidiyor

her sabah 6-7 yumurta yerim.mis gibi hepsi.yumurtaya 1-1.5 lira verecek kadar deli değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin- -- 7 Eylül 2016; 3:34:27 >
  • Peki bu flotty yumurtalarda yumurta tavuk meselesi nasil? Yani simdi bu yumurta tavukta mi cikmis yoksa tavuk mu bu yumurtadan ona cozum bulmuslar mi?

• Dolasan tavukla duran tavuk ayni olmaz nekadar organik bilinmez ama sonucta mutlaka farkli olur.

Tavuklarin yemleri cok onemli ne tur yemlerle besleniyorlar bunu bilmek lazim. Flotty nasil bu konuda?

• quote:

Arkadaslar simdi 5 adet flotty yumurta kırarken 1 adeti kırar kırmaz dağıldı belli ki bayattı.iki adetinde de sarısında kahverengi noktacık gördüm ve acıkcası iğrendim.Flotty de dahil alayı sahtekar bence.Haram olsun benden kazandıkları paralar...

O noktaciklar arasira olur normaldir her yumurtada olur.
    1 tanedi catlak kirik filansa buda tasimanin problemidir flotty'nin degil. Ben bir kac defa flotty aldim gayet guzeldi. Tam %100 organik olmasa bile bazi yonlerden daha organik olabilir en azindan tavuklarin dolasmasi bile fark ettirir ama yemler onemli esas. Cogu tavuklar kimyasal ucuz besin degeri neredeyse hic olmayan veya az olan yemlerle besleniyor malesef.

• 8 tane 8.85 ten sonrasını okumadım.
  • gercekten güzel, parası da güzel ama değiyor
  • Arkadaş o kadar güzel yazmış ki hala gidip denemek isteyenler var.

Bulgaristan`da köyde direk kümese girip organiğinde organiği olan yumurtayı alıp haşlayıp yediğimde aldığım tat ile marketten aldığım yumurtanın tadı aynı.
  • Renginin beyaz olması neden peki? Renklendirici kullanılmadığından mı yoksa kahverengi yumurtalar kadar doğal olmadığından mı? Ama kahverengi organik yumurtalara renklendirici katılıyor olabilir organik olmayan yumurtalarında kahverengi olanları var. Organik olmasıyla ilgisi olmayabilir yani. Ama neden farklı renklerde tam bilemiyorum.
  • türk malı birde, çok güzel. dışarıya da satsınlar.
  • pakete girmiş organik ürün mü olur la. yalandır o
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.