Şimdi Ara

Florya'ya gelecek var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 14
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Julimezar (6 mesaj) ǤЅ (3 mesaj) Sarısin (3 mesaj) pape (1 mesaj) avianca (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Florya'ya gelecek var mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1403 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sanırım saat 22.00 da başlamış bir protesto var dursun özbeğe karşı gelecek var mı ?

|
    |
  • Yarbay
    2846 Mesaj
    Abi lütfen imkanı olan herkes gitsin ya 300 kilometre mesafe var benim atlayıp gelesim var şuan.
  • Binbaşı
    1403 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Abi lütfen imkanı olan herkes gitsin ya 300 kilometre mesafe var benim atlayıp gelesim var şuan.

Metin Oktay Tesisleri'ne en son 10 yaşımdayken gitmiştim o da istanbul'dan taşınmadan önce şu an gidebilirim ama florya metrobüsten sonra nasıl yaparım bilmiyorum bilgi veren olursa gidebilirim
  • Yarbay
    2846 Mesaj

Bende hayatımda 1 kere geldim İstanbula o da minibüsle gelip düğünde indim bitince döndüm hiçbir şey görmedim. Arenaya filan gitmek nasip olmadı hiç. Diyordum transfer yapıyoruz Sneijder Gomis filan Uefa maçına yada sene sonu şampiyonluğa yakın bir zamanda giderim diye para biriktiriyordum.
    |
    |
    Sarısin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1403 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Bende hayatımda 1 kere geldim İstanbula o da minibüsle gelip düğünde indim bitince döndüm hiçbir şey görmedim. Arenaya filan gitmek nasip olmadı hiç. Diyordum transfer yapıyoruz Sneijder Gomis filan Uefa maçına yada sene sonu şampiyonluğa yakın bir zamanda giderim diye para biriktiriyordum.

Hocam elindeki sneijderi yollayan zihniyetteki insanlar bu takımda oldukça şampiyon olamayız dün östersunds maçını izlemek içimden bile gelmemişti sneijderin 10 numarası belhandaya verilince iyiki de izlememişim saç baş yolardım
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj
    Beyler size zahmet Tudor'a da giydirin, o da arada kaynamasın.

Sabah bi uyanmışsın Özbek ve Tudor istifa etmiş, yeni gelen yönetim de Österdfefuef gazilerini kapının önüne koymuş, Lucescu'yu getirmiş olsun, amin.
  • Yarbay
    2846 Mesaj

Ne şampiyonluğu hocam ilk 5 e giremeyiz şuan. Son yıllarda ziraat maçı bile kaçırdığım sayılı çok çok saçma takımlarla sabah oynamıştık o zaman okuldaydım televizyonda en azından izliyim dedim. Böyle çok çok kötü olduğumuz maçlarda ona kızar buna kızar bağarır çağarır hakeme küfür filan ederdim yok ya hiç böyle içimden gelmedi zaten sahanın ortasında bir boşluk var böyle gözüm sürekli Sneijder'i aradı bütün maç. Bundan sonra lige havlu attığımız zaman bile heyecanla anadolu takımıyla yapacağımız maçı bekleyen ben maç izler miyim bilmiyorum.
    |
    |
    Sarısin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2846 Mesaj

Mutlusunuz değil mi?
    |
    |
    ǤЅ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj
    quote:

Mutlusunuz değil mi?

Niye siz diye hitap ediyon ki, sen de gel bu tarafa bu taraf çok güzel.
  • Yarbay
    2846 Mesaj

Birkaç kişiydiniz işte Sneijder düşmanı şimdi toplanıp davullu zurnalı eğlence yaparsınız.
    |
    |
    ǤЅ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3945 Mesaj
    Abi allahini seven, takimini seven gitsin. Istanbul da olsam kosa kosa gelirdim, o derece nefret duyuyorum yagli surat dursun a.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1865 Mesaj
    sabah iş olmasa bursadan kalkıp geleceğim varya. neyse östershunds maçının rövanşına mutlaka gidip dursunun sülalesine söveceğim. tabi tudorun da..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj
    quote:

Birkaç kişiydiniz işte Sneijder düşmanı şimdi toplanıp davullu zurnalı eğlence yaparsınız.

Açtığım konu:https://forum.donanimhaber.com/2018-2019-sezonuna-kadar-sampiyonluk-goremeyiz--122343461

Bu da senin açtığın konu:https://forum.donanimhaber.com/sampiyon-cimbom-yazdiracagiz--121293488

Ne hikmetse Sneijder ayrılınca aklınıza geldi takımın durumu. Bizim tarafımız başından beri belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ǤЅ -- 14 Temmuz 2017; 23:4:37 >

• Yarbay
    2846 Mesaj

Ben o konuyu açtıktan sonraki 2 maç hakemlerin KATLİNE uğradık eğer Galatasaray taraftarları gibi oturup maçları izlediyseniz nasıl yarıştan koptuğumuzu gayet iyi hatırlıyor olmanız gerek. Bu takımı ayakta tutan şey Sneijder'di mahalle takımını bile yenemedik yokken. Son olarak Muslera kaldı. Yarın öbürgün onunda trolleri çıkacak belkide aynı seneryo ile tescilli anadolu takımı olacağız.
    |
    |
    &#484;&#1029; kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Sohbet
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,265
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.