Şimdi Ara

Flo Outlet 3 al 2 öde (Mağazalarda - Spor Reyonu Hariç)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Flo mağazalarının outlet bölümlerinde spor ayakkabılar hariç 3 al 2 öde başladı arkadaşlar bilginize.
    Mağaza bazında değil bildiğim kadarıyla, çevrenizdeki outlet mağazaları kontrol edebilirsiniz.

Kışa geçişte fiyatlar uygundu zaten, fiyat yükselmesi yapmadan 3 al 2 öde geldi.

• Bindirip indirdikleri ürünleri satamayınca outlet oluyor. Outlet'te de bindiriyorlar. Yersen.
  • Flo'nun indirimleri benden uzak olsun. Bıktım görmekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Bindirip indirdikleri ürünleri satamayınca outlet oluyor. Outlet'te de bindiriyorlar. Yersen.
    Bindirmiyorlar hocam merak etmeyin, 50 TL'ye zibil gibi kadın botu var.
    Erkek tarafında markalar biraz daha kısıtlı olduğu için fiyatlar daha astronomik. Çok güzel mercedes marka ayakkabılar bulabilirsiniz 100 TL'nin altına.

Her mağaza aynı olmuyor, mağazalar arası ürün gamı çok farklı.
  • 1+1 de var şu an , sayın eski yeni adminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

1+1 de var şu an , sayın eski yeni adminim
    Mağazalarda 3 al 2 öde var 1+1 yok şu an kadim üyemiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Mağazalarda 3 al 2 öde var 1+1 yok şu an kadim üyemiz.

Alıntıları Göster
    hocam biz zaten mağazada beğenip, siteden kombolarla alan tayfayız, mağaza indirimi kesmez bizi

bu arada , flogart markası çok rahat , denedim birkaç ürününü, trendyoldan aldım 2 tane 160 liraya, gelsin giyelim bakalım ömrü nasıl olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam biz zaten mağazada beğenip, siteden kombolarla alan tayfayız, mağaza indirimi kesmez bizi

bu arada , flogart markası çok rahat , denedim birkaç ürününü, trendyoldan aldım 2 tane 160 liraya, gelsin giyelim bakalım ömrü nasıl olacak

Alıntıları Göster
    Floda işler değişiyor. Mağazada daha ucuz olan internette daha pahalı oluyor çoğu zaman. Özellikle yaz sezonu sonunda.
    Casual kısımda flogart ve polaris, dress olarak mercedes dışında pek bakmayın. Garamond, oxide, panama club tavsiye etmem. Tipini beğenirseniz ortalama fiyata forester alabilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Floda işler değişiyor. Mağazada daha ucuz olan internette daha pahalı oluyor çoğu zaman. Özellikle yaz sezonu sonunda.
    Casual kısımda flogart ve polaris, dress olarak mercedes dışında pek bakmayın. Garamond, oxide, panama club tavsiye etmem. Tipini beğenirseniz ortalama fiyata forester alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    panama club hangi zeka ürünüdür, hadi Allahın çinlisi üretti, çinlinin ürettiği her malı niye getirirsin çok biçimsiz , sadece ayağı değil, insanın tüm psikolojisini kanser eder

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.