Şimdi Ara

Flo.com.tr de indirim (bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
6.748
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200 tl altlimitsiz çekim var düşünen varsa bu kampanya ile birleşiyor mesaj atabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismail58000 kullanıcısına yanıt
    Dün akşam flo mağazasında görevli arkadaşa bu konuyu sordum. Flo sitesinden aldığınız ürünü flo mağazalarında değişim, iade vs yapabilirsiniz dedi.

• Flo 100e 20 kod nasil aliriz uye olunca grliyormu kesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • el-harezmi_0 kullanıcısına yanıt
    Evet öyle daha önce yaptım. Sıkıntı olmuyor.
  • gzegen kullanıcısına yanıt
    Yukarıda arkdaşaın verdiği "ADC20" kodu kullandım. Dün gece çalıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F50022CA6

çöp+leş flodan bişey alınmaz
    Değerli hocam. Dün mağazaları gezdim. Almak için değil şöyle bir fiyatlara bakmak icin. Elimi bile surmedim. Adidas Nike bilmem ne; en ucuz 179 TL gördüm. O kadar gezdim ki 179 bana ucuz gelmeye başladı. Ben ki (ve benim gibi milyonlarca insan) indirim olmadan ayakkabı almayan biriyim. Ayağımda en fazla 80 liralık ayakkabı olur. Nice insanlar var . FLO ürünleri belki çok çok kaliteli olmayabilir ama vatandaşın halini görüyorsunuz. Neden LCW DeFacto da sıraya giriyoruz da spor mağazaları bomboş...

Neyse bir şeye çöp demeden önce lütfen halkin gelir durumunu da göz önünde bulundurunuz.

• balamirkan B kullanıcısına yanıt
    50-60 lira verip 1-2 ay çöp giyeceğime 200 lira verip en az 1 sene sağlam ayakkabı giymeyi tercih ederim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F50022CA6 -- 23 Nisan 2018; 15:37:16 >
  • teşekkürler.yeni üyelikle 3 ayakkabı aldım 85 liraya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D5AF8E7A8

Bu mesaj silindi.
    aynen.20 liralık kod geliyor 100/20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 23 Nisan 2018; 16:22:6 >
  • Siparişi kargoya verilen var mı?

• lumberjackin harlem modeli 100den satılırdı şimdi 70.

kullanan var mı güzele benziyor

• eskikarateci kullanıcısına yanıt
    Dün alacaktım ama tip olarak manner modeli daha hoşuma gitti onu aldım.. Ayrıca manner modeli daha sağlam görünüyor

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    hocam o model de güzelmiş. hocam fotolarda havadar görünüyor bu modeller ama öyle midir. yazın kapalı saya ayakkabı çekilmiyor.

• el-harezmi_0 kullanıcısına yanıt
    degisim yapmadilar bende %50 + cek kullanim nike almistim 88e iade ettim letgoya baktim 160dan satiyorlar

• Bu polaris ve kinetixler niye böyle ucuz,düşük kalite üretim mi acaba?

• emrebey19 kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğim gibi ben sadece flo mağazasında ki görevli arkadaşın dediğini aktardım.Ancak tam olarak nasıl bir yol izliyorlar bilmiyorum.
    Keşke satsaydınız daha karlı olurdu
  • Üstü bez olan modeller genelde ucuz oluyor.Dün baktığım karon modelinin fiyatı 120 tl idi.
  • eskikarateci kullanıcısına yanıt
    Sonuçta yazlık bir ayakkabı çokta kötü olacağını düşünmüyorum karar sizin . .
  • balamirkan B kullanıcısına yanıt
    Hocam bende dün akşam birkaç mağaza gezdim ve açıkcası fiyatların bu kadar uçtuğunu yeni gördüm.500 tl lik ayakkabıları gördüm onunla nasıl yere basarım diye düşündüm.Bilindik markaların güzel modelleri zaten çok yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Bu polaris ve kinetixler niye böyle ucuz,düşük kalite üretim mi acaba?
    polarisin 5 noktalı serisi eğer orjinalse, avmlerdeki fiziki flo mağazalarında satılanın yarı fiyatına flonun web sitesinde satılması güzel bir fırsat. Bu seriyi denemedyseniz, tavsiye ederm hocam. 48 saat boyunca ayağımdan hiç çıkmadığı zamanlar oldu geçen yaz, hiçbir rahatsızlık hissetmedim. O yastıklar, ayağı çok güzel destekliyor.

Fiziki mağazalardakilerle aynı kalitededir diye düşünüyorum. Benzer şekilde, mağazalarda 380e satılan cat botu, 160a almıştım internetten. Ürün tamamen orjinaldi. Flonun kendi sitesinden aldığımıza göre, kalite anlamında bir sorun olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 23 Nisan 2018; 19:15:14 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.