Şimdi Ara

Flight of the Conchords (2007) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
5.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wrigoo

quote:

Orijinalden alıntı: mistercado

Bitti bu dizi napcaz şimdi ya

Tekrar izle. Benim arada bir aklıma komik sahnelerden geliyor açıyorum , bir bakıyorum bölüm jeneriği girmiş.İzlettiriyor kendini.Hocam bir de süper dizi v.b bir yorum yapsaydın bir referansımız olurdu dizi için. Bayağı hızlısın hocam bu arada.6 günde 11 bölüm izlemişsin.

Bir de Youtube'daki videoların önizlemelerdeki altyazılarda hep kız , sevgili , kal çırılçıplak benzeri cümleler var.Görenler abazan dizisi bu herhalde.Gaçayım ben diyebilir.

Abazanlar avuçlarını yalar, hbo dizisi olsa bile hiçbir şey göstermiyorlar

REFERANS:
    it is the distant future,
    the year 2000.
    we are robots.
    the world is quite different ever since the robotic uprising of the late 90's.
    there is no more unhappiness.
    affirmative
    we no longer say "yes," instead, we say "affirmative."
    yes, er...affirmative.
    unless we know the other robot really well.

the humans are dead.
    the humans are dead.
    we used poisonous gases,
    and we poisoned their asses.

the humans are dead.
    (the humans are dead.)
    the humans are dead.
    (they look like they're dead.)
    it had to be done,
    (i'll just confirm that they're dead.)
    so that we could have fun.
    (affirmative, i poked one, it was dead.)

binary solo!
    0000001
    00000011
    000000111
    00001111
    oh, oh, oh, one.
    (binary solo continues)

come on sucker, lick my battery!

• linkleri buldum indiriyorum bakalım nasıl bişi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

linkleri buldum indiriyorum bakalım nasıl bişi?

Hurt Feelings, Business Time, Robots, Mutha Uckas'ın Türkçe altyazılı videoları var ilk mesajda, -wrigoo yüklemiş sanırım?- onlara bir bak, beğenmezsen yine de diziye bir başla ama

@wrigoo konunun adını değiştirsen iyi olur, HBO falan da yaz, daha çok ilgi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mistercado -- 8 Ocak 2010; 21:49:02 >
  • ilk defa goruyorum bu diziyi deneyelim bakalım
  • Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. Fakat öyle madem 2 sezonu 22 bölümmüş ben bunu aradan çerez niyetine çıkarayım değil. Her akşam, 2 akşamda bir izlenmeli. Rhys Darby gibi bir yeteneği Hollywood'a kazandırmış... komediyi kasmadan yapan, güldürmeyi bi taraflarını yırtarak yapmak yerine ince mesajlar vererek yapan bir dizi. Stand-up ları da çok güzeldir.
    İngilizceniz iyiyse dinlemelisiniz.
    http://fizy.com/s/17fpsx

03:28'e dikkat.

Come on sucker, lick my battery!
    Seviyorum sizi ya.
    Keşke bitmeseydi. Özleteceksiniz be Jemaine, Bret, Murray, Mel, Greg, Dave... Her bölümü 10 kere izliyorum yine de sıkılmıyorum ama keşke bitmeseydi.

• bitmesi kötü olmuş, lost, madman ve breaking bad ile birlikte flight of the conchords u da bekliyordum.
    Ayrıca thebigbangtheory i takip ediyorum her hafta. my name is earl de çok iyiydi.
    Fakat komedi dizileri arasında bir tanesi var ki onun üstüne tanımam
    malcolm in the middle...Ne yazıkki tüm sezonların türkçe altyazısını bulmak imkansız bu dizinin...
  • İlk videoyu izledim ve resmen sinirlerim bozuldu.Zaten uykudan yeni kalkmştım.
  • izledim ilk iki bolumu bence guzel dizi bakalım.. bitireyim ilk sezonu saracakmı..

hiç alakasız yerlerde şarkıya girmeleri falan çok hoş olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Guetta*

İlk videoyu izledim ve resmen sinirlerim bozuldu.Zaten uykudan yeni kalkmştım.

Affınıza sığınarak soruyorum, neden sinirleriniz bozuluyor? Tamam beğenmeyebilirsiniz. Fakat sinirinizi bozacak ne var anlayamadım, o odadaki en güzel kız o değilde siz misiniz, buna mı kızdınız.

Beğenmemek ile bunun arasında çok fark var. Şaşırdım yorumunuzu görünce.

• Dikkatimi çekti. Eve gidince indirir bir dahaki hafta izlerim
  • Dizinin geri dönmesi gündemdeymiş arkadaşlar, HBO eğer oyuncular devam etmek isterlerse yapıma devam edecekmiş. Fakat tek sorun Bret ile Jemaine'e çok ağır geliyormuş dizi. Gördüğüm en son haber buydu, hemen yazayım dedim. Eski iptal haberlerinden birinden alıntı falan değildi hani. Bir ihtimalde olsa geri dönme durumu var. Belki onlarda turnelerden sıkılıp diziye devam etme kararı alırlar. Merakla bekliyoruz bakalım.
  • Konu güncellenmiştir arkadaşlar, olumlu olumsuz görüşlerinizi, sorularınızı, önerilerinizi başlık altında belirtebilirsiniz.
  • Merak ettim diziyi,listeye aldım izleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 15 Şubat 2012; 19:36:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Merak ettim diziyi,listeye aldım izleyeceğim.

Kolay gelsin dostum, şimdiden iyi seyirler.

Link, altyazı ihtiyacın olursa yada dizi hakkındaki görüşlerini belirtmek istersen buraya yazabilirsin.
  • Diziyi 2 gün önce edinmiştim. Şu sıralar Suits'i izliyorum ve bitince bu diziye başlayacağım.

@wrigoo, sana güvenerek izleyeceğim. İnşallah beğenirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Diziyi 2 gün önce edinmiştim. Şu sıralar Suits'i izliyorum ve bitince bu diziye başlayacağım.

@wrigoo, sana güvenerek izleyeceğim. İnşallah beğenirim.

Alışması zor ve sabır isteyen bir dizi. İlk bölümleri zorlayarak izlemiştim, şimdi favori dizim.
  • Diziyi bitirdim. 1.sezonun son bölümleri hariç ilgimi çekmemişti fakat 2.sezon dizi çok güzeldi. Finalini iyi yapmışlar, yakışmış. Geri dönseler yine izlenir... Herkesin beğenerek izleyebileceği dizi değil, hatta bu dizi çoğu kişiyi sarmaz. İlginin bu denli az olmasını gayet anlayabiliyorum.

Türü absürt komedi. Hayatlarında temiz bir sayfa açmaya çalışan saftirik iki Yeni Zelandalı'yı konu alıyor.
    Murray karakteri fenaydı. Jemaine'in hakkını da yemeyelim.
  • Beğendiğinize sevindim. Diziyi yeni kişilere tanıtabilmek çok mutlu ediyor beni.

Bret Mckenzie Oscar'ı kazandı bu arada.

Flight of the Conchords (2007)

Diziyi izleyenlere şu videoyu tavsiye ederim.

Ayrıca sürümlerini bulabilirseniz çevirileri bana ait olan Flight of the Conchords: A Texan Odyssey ve One Night Stand yapımlarını da tavsiye ederim. Yeni bir tur yapacakları da resmileşmiş. 2 sene aradan sonra.

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 4 bölümü izledim. Muhteşem diziymiş. Şu zamana kadar iyi ki izlememişim. Komedi dizisi yokluğu çekerken çok iyi geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.