Şimdi Ara

Flight of the Conchords (2007) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
5.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Louis CK'ye sarmışken o zaman stand up'larını da aradan çıkar. Hepsi birbirinden muhteşemdir. Bana göre dünya üzerindeki en komik adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Beğendiğine sevindim üstat

Şimdi @mAtes52'e de izletmemiz lazım. Canlı kalsın şu konu, izlemeyenler çok şey kaçırıyor.

bu arada mel'i the last man on eart dizisinde gördüğümde nefret etmiştim burada biraz sevdim karakter olarak komikti çünkü

konuk oyuncularda da tanıdık isimler çok vardı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Ben hem karakterinden hem diziden nefret ediyordum. İlk gördüğümde biraz bozulmuştum ama çok iyiydi burada.
  • İlk sezon indi
  • 1x8'e kadar geldim çok iyi dizi. Murray harika karakter
    1x7'de Aziz Ansari'yi görmek güzeldi, tam da ona göre bir karakter yazmışlar.
  • İlk sezonu bitirdim. Grup toplantılarına bayılıyorum ya
  • Present.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Present.

Arada bir sen ben Wisdom yapalım bunu
    Şurda toplamışlar toplantıları.

Amazon'da falan band meeting t-shirtleri var

• diziyi bitirince ilk baktığım şey tişört oldu ama bizde yok hiçbir yerde yaw direkt alacaktım
  • Laaan bitti dizi. Abi inanılmaz alışıyorsun birkaç bölüm sonra.
    Aksan karmaşası, Bret'in kupa alıp tüm bütçeyi bozması, gitar olmadan sahneye çıkmaları, band meetingler, Bret'in rapping name'i, jöle yerine tutkal kullanmaları, Jemaine'nin 2 adımlık evi falan, her şeyiyle müthişti
    Atılabilecek tüm videolar atıldı, ben de birkaç SS bari atayım.

Flight of the Conchords (2007)

• Sadece bir resimden bütün bölüm aklıma geldi. Her birine ayrı güldüm. Special gelene kadar bir tur daha atacaktım zaten ama erken başlayıp iki tur döneceğim herhalde.

• Yeniden indirirken fark ettim. 2005 Hbo One Night Stand bölümü var yaklaşık 30 dakikalık. Hemen indirdim, şimdi açtım TR altyazısı da varmış. Benden mutlusu yok şu an.

Edit: Abi farklı bir şey bekliyorum ben de, bunların hepsini youtube'da part part izlemiştim. Neyse tek parça izlemek de iyi oldu. Youtube'da izlerken bu şarkılar niye farklı diyordum, dizide söylerken düzenlemişler. Dizideki hali bu bölüme göre çok daha iyi. Dizide olmayan tek şarkı Jenny, diğerlerinin hepsi dizide de söyleniyor. İzlerken farklılıkları anlarsınız zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 25 Şubat 2018; 1:34:4 >
  • hahah ben de şimdi bitirdim zaten izlemiştim bunları youtube'dan

ama bu video en dizideki en sevdiğim kısmı değiştirdi

if you're into it --->>> she'is so hot- boom
  • I'm not gonna kill her, man
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Okay guys band meeting.

@Ron Swanson ?

@WISDOM ?

@Yellow Wall Present.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • No, not here
  • go home new zealanders

• Special için mayıs diyorlardı, şurada mayısın bitmesine bir hafta kaldı, hâlâ ses seda yok.
  • Özledim ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 26 Mayıs 2018; 1:29:58 >
  • Dizinin bu kadar çok övüldüğünü görünce başlayayım dedim ben de diziye. 2 bölümünü izledim. Biraz The Lonely Island tadı aldım diziden. Jemaine Clement'i de Legion'da jön jön izlerken burada Inbetweeners'taki Will'e benzeyen halini izlemek garip geldi biraz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.