Şimdi Ara

FLATOUT 4: TOTAL INSANITY (MART 2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geliştirici Kylotonn Racing Games ve dağıtıcı Bigben ortaklığıyla sunulacak yeni FlatOut oyunu Flatout 4: Total Insanıty Mart 2017 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One sistemleri için çıkış yapacak.

Flatout 4: Total Insanıty; Stunt mod, 10 oyun modu, 20 yarış, 27 araç, 42 mücadele ve 4 arenaya sahip olacak. Bunlarında dışında çevre ve araçlarda tamamen yok edilebilirlik ve rekabetçi multiplayer da bulunacak.(BSC)

FLATOUT 4: TOTAL INSANITY (MART 2017) FLATOUT 4: TOTAL INSANITY (MART 2017) FLATOUT 4: TOTAL INSANITY (MART 2017) FLATOUT 4: TOTAL INSANITY (MART 2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 3 Şubat 2017; 12:44:15 >

• Güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aha efsane dönüyor vay be saatlerce oynuyorduk . Stunt modları olsun özellikle Bowling falan , FFA bir parkurda kapışmaca olsun

Sally Taylor
  • Bigben Interactive...ben tokum teşekkürler.
  • Kaçmaz bu oyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Kaçmaz bu oyun.

Bu adamlarının yaptığı oyunların multisi felaket olur, ömrü de çabuk biter. Ben yine oynarım sırf platin için ama bir beklentim yok.
  • Multisinde çarpış dur işte bence zevkli olur ama 60$ ile satıla çıkarsa bende almam herhalde.

• quote:

Multisinde çarpış dur işte bence zevkli olur ama 60$ ile satıla çıkarsa bende almam herhalde.

MotoGP Multisinde sürücüsüz motorsikletlere karşı yarıştığımı hatırlıyorum, rakipler motorsiklet ve kasktan ibaretti, WRC5 multi de berbattı.Öyle olmasın da bakarız :)
  • multi için yapacaklarını satmıyorum en fazla splitscreen falan yaparlar heralde yine tutmaz ama sevenler alır oynar.AAA gibi 60 dolar çekmezlerse ben de alırım.
  • Flatout crashi seneler önce kuzenimle oynuyoduk severek. Unutmusum aklima geldi simdi cok sevindim :D.

• Amazon 50dolardan önsiparişe başlamış. Ayın 2sinde kargolanacağı yazıyor.

• Twisted Metal den bir haber var mı?
  • Oyun bugün Avrupa da satışa çıktı alan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oyun bugün Avrupa da satışa çıktı alan var mı?

benim almaya niyetim var fakat incelemelere bakıp ona göre alacağım. en son pc de flatout ultimate carnage diye bir oyununu oynamıştım bu serinin bayağı güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Aha efsane dönüyor vay be saatlerce oynuyorduk . Stunt modları olsun özellikle Bowling falan , FFA bir parkurda kapışmaca olsun

Sally Taylor

aynen bende basketbolu çok seviyordum. bunda da o tarz bölümler var mı acaba ?
  • FLATOUT 4: TOTAL INSANITY (MART 2017)
  • oyun çıktı var mı oynayan?
  • Ben pc de denedim. Yapımcı Bugbear olmadığından pek beklentim yoktu. Beklentilerimde boşa çıkmadı. :)
    Flat out 2 nin yanına yaklaşamamış fizikler ve sürüş. Kısacası yaramaz.
  • ben de aldım. çok ta ezmeye gerek yok yaw güzel olmuş bence :)
  • Fallout diye okuyanlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.