Şimdi Ara

FLAŞ! Iverson, Beşiktaş'tan Ayrıldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaş, büyük umutlarla transfer ettiği dünyaca ünlü yıldız Allen Iverson'dan gelen haberle sarsıldı...

Beşiktaş'ın dünyaca yıldızı Allen Iverson, siyah-Beyazlı takımdan ayrıldığını açıkladı.

Allen Iverson siyah-beyazlı takımdan ayrıldığını açıkladı... Beşiktaş'ın kendisine gösterdiği ilgiden dolayı minnettar olduğunu belirten Iverson, "Gerekli açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağım. Bu bir zorunlu ayrılık. Detayları önümüzdeki günlerde açıklayacağım. Kalbim her zaman Beşiktaş'ın başarısı için atacak. Beşiktaş taraftarını çok özleyeceğim" dedi.

Kaynak: Kartalhaber

Kötü olmuş nedir problemi acaba ?...

• Muhtemelen bacağındaki kitlenin patolojik incelemesi yapıldı ve kanser tanısı kondu
  • bence iyi oldu.

gerekli reklam yapildi ve muhtemelen kendi gittigi icin bir para da odenmeyecek boylece 2 milyon euro cepte kalmis olacak :))) reklamin kralini yaptik

yarin bi gun Vince Carter i getirirz :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: CellaTurcica

Muhtemelen bacağındaki kitlenin patolojik incelemesi yapıldı ve kanser tanısı kondu

o halde basketide bırakıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

quote:

Orijinalden alıntı: CellaTurcica

Muhtemelen bacağındaki kitlenin patolojik incelemesi yapıldı ve kanser tanısı kondu

o halde basketide bırakıyor?

Tedavisi bitene kadar bırakır muhtemelen ama umarım ölümcül bir şey yoktur.

Tabii daha kanser olduğu kesin değil, ama ilk akla gelen bu.
  • Bugün basında çıkan " Iverson Beşiktaş CT'dan Ayrıldı " haberinin ardından ulaştığımız Beşiktaş Basketbol Şube Koordinatörü Hasan Bozkurter, konu ile ilgili HABER1903'e konuştu.

Bozkurter yaptığı açıklamada;

" Iverson'ın Beşiktaş CT'yı bırakması gibi bir durum söz konusu değil. Zaten oyuncumuz şuanda ameliyat için hazırlanıyor. Ameliyatı olduktan sonra çıkacak raporlar doğrultusunda bizlerde hareket edeceğiz. Basketbol Şubesi Sorumlusu Şeref Yalçın Avustralya'da, ben Bandırma'dayım, bizim haberimiz olmadan böyle bir açıklamanın yapılması söz konusu olabilir mi? Dediğim gibi Iverson'ın ameliyat sonuçları görüldükten sonra gerekli karar verilecektir.
  • geçin ya, kolpa basın iverson'u çekemediği için zorla basketi ve beşiktaş'ı bıraktırmaya çalışıyor ama iverson eminim bırakmayacaktır!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

geçin ya, kolpa basın iverson'u çekemediği için zorla basketi ve beşiktaş'ı bıraktırmaya çalışıyor ama iverson eminim bırakmayacaktır!!!

Iverson'ın neyini çekemesin basın ben onu anlamadım ? Ya kızıyla ilgili birşey olmuştur ya da patoloji raporuyla ilgili birşey yani sağlıktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

bence iyi oldu.

gerekli reklam yapildi ve muhtemelen kendi gittigi icin bir para da odenmeyecek boylece 2 milyon euro cepte kalmis olacak :))) reklamin kralini yaptik

Iverson parasını daha tr ye ayak basmadan aldı sız ne zannedıyosunuz bu adamın kım oldugunu bılıyomusunuz nba ın en ıyı en sert donemlerınde mıchael jordan gıbı devlerle omuz omuza basketbol oynamıs tum dunyanın gelmıs gecmıs en ıyı 30 oyuncusundan bırı 2 mılyon euro ya kıcı kırık bı turk takımında kalkıp mucadele mı etcek sanıyodunuz yok oyle bı dunya bu sadece bı reklamdı odenen parada transfer parası degıl reklam parasıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

geçin ya, kolpa basın iverson'u çekemediği için zorla basketi ve beşiktaş'ı bıraktırmaya çalışıyor ama iverson eminim bırakmayacaktır!!!

Iverson'ın neyini çekemesin basın ben onu anlamadım ? Ya kızıyla ilgili birşey olmuştur ya da patoloji raporuyla ilgili birşey yani sağlıktır.

anlamadıysan anlamamaya devam et
  • quote:

quote:

quote:

Futbol ile karıştırdın sanırım sen olayı... Iverson'ın son 3 takımından nasıl ve ne şekilde ayrıldığını düşünürsen bunun çekememezlik değil gayet olağan birşey olabileceğini anlardın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

bence iyi oldu.

Sağlık sorunu söz konusu.
  • miami veya lakers alsa da bi yüzük taksa. adamın piskolojisi bozuldu yahu yüzük uğruna. gitmediği yer kalmadı. dedi avrupada kupa kaldırayım onun için de yanlış takıma geldi.
  • quote:

quote:

quote:

Futbol ile karıştırdın sanırım sen olayı... Iverson'ın son 3 takımından nasıl ve ne şekilde ayrıldığını düşünürsen bunun çekememezlik değil gayet olağan birşey olabileceğini anlardın...
  • bilgiğin üzüldüm ya, ne olursa olsun gerek reklam olsun gerekse sağdaki duruşu olsun herşeyi geçtim oyuncularımız ıcınde deneyim... üzüldüm bir basketbolsever olarak beşiktaşlı değilim ama iversonı sağda görmek mutlu ediyordu beni. yazık.

cnntürk internt sitesinde de okudum gerçi kaynak olarak kartalhaberi gösteriyor ama bilmiyorum umarım yalandır.
    http://www.cnnturk.com/2011/spor/basketbol/01/29/besiktasta.sok.gelisme/605080.0/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozdoz -- 29 Ocak 2011; 23:31:37 >
  • Ya bırakın Allah Aşkına, Beşiktaş ile ilgili güzel bir haber paylaşıldığında kaynağı sorgulayıp beğenmeyen arkadaşlar, kartalhaber gibi fotomaç'tan farksız bir sitenin haberine inanıyor, belki de inanmak istiyor.

Açıklama yapıldı haberler asılsızdır diye, bazıları ne kadar gitmesini istese de , çatlasa da patlasa da, Iverson Beşiktaş'ta şu an için devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Açıklama yapıldı haberler asılsızdır diye, bazıları ne kadar gitmesini istese de , çatlasa da patlasa da, Iverson Beşiktaş'ta şu an için devam ediyor.

+1903

medya istediği kadar yollamaya çalışsın, alemin gözü yaşlı, ALLEN IVERSON BEŞİKTAŞ'LI
  • Yaklaşık 11 saat önce twitter'a yazdığı mesaj:

quote:

Dr. James Andrews will perform a procedure tomorrow that should correct a problem in my leg that has been bothering me for some time now. I understand that this procedure is quite complicated because of where the lesion is located in my leg. I feel like I am in the hands of the very best in Dr. Andrews and with the help of the Good Lord, this problem will be corrected at I can go back to Turkey and help my team just
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.