Şimdi Ara

Flaş indirim 2800TL Gtx 970 i7 2600k 16gb ram ssd li Oyun bilgisayarı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    İşlemci i7 2600k üzerinde kule tipi 9cm fanlı bir soğutucu mevcut. Stok fanın dan kat kat iyi
    Anakart Gigabyte z77x ud3h
    Ram Geil enhance 4x4gb 1600mhz
    Ekran kartı Zotac Gtx 970 AMP Extreme Core edition.
    Ssd Kingston hyper x 120gb
    Hdd seagate 500gb
    Psu ZALMAN zm 500lx
    Kasa ZALMAN z3 plus uzun ekran kartları için ekran kartı desteği mevcut. Ki sistemde takılı olan Kart oldukça uzun ve ağır bir kart.
    Windows 10 Pro 64 bit lisanslı şekilde kurulu ve kullanıma hazırdır.
    Ekstra arka panelde 2 adet usb 2.0 portu mevcut anakartta bütün port lar usb 3.0 olduğundan bazı durumlarda gerekebiliyor.

Ekran kartı işlemci ve kasanın kutuları mevcut herhangi bir ürünün garantisi yoktur.
    Sistemi komple yeniledim eski kendi kullandığım bilgisayardır.

Pc tam 1080p oyun makinasıdır herhangi bir oyunda ekran kartı veya işlemci darboğazı mevcut değil.

Fiyat 3100<2800 TL. En temizi elden Alışveriş. Yerim Fatih de almak isteyen gelir çayımı içerken makina yı da test edebilir gönlü rahat bir şekilde satın alır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoburPirana -- 5 Kasım 2018; 7:30:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat/performans ürünü. Üst düzeye parası yetmeyen ancak kaliteden taviz vermek istemeyenler için ideal sistem. Sırf yeni nesil diye i3 işlemcili gtx 1050ti lı sistemlerin bile 4 bin lira bandına dayandığı şu günlerde böyle ilanlar görmek güzel. İyi satışlar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

Fiyat/performans ürünü. Üst düzeye parası yetmeyen ancak kaliteden taviz vermek istemeyenler için ideal sistem. Sırf yeni nesil diye i3 işlemcili gtx 1050ti lı sistemlerin bile 4 bin lira bandına dayandığı şu günlerde böyle ilanlar görmek güzel. İyi satışlar dilerim
    Teşekkürler yorum için.
  • overclock ile 5 ghze cıkan 2600k değil mi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: NecroCyber-777

overclock ile 5 ghze cıkan 2600k değil mi bu
    Yeterli soğutucu takılır ise evet o işlemci.

Corsair h110 ile overclock yaptım ben. Genelde 4.4ghz kullandım stres testinde de 60~65 civarı geziyor sıcaklıkları.

Deneme amaçlı 5.2ghz e kadar çıkarttım. Ama stabil değil idi. Stabil çıkabildiğim en yüksek hız 4.8 ghz oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.