Şimdi Ara

FLAŞ DISCOVERY VE ANIMAL PLANET COMEDY SMART TURKSATTA (D-SMART GELİYOR!) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
11.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam Tp silip tekrar ekleyince çıktı her iki kanal da.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Bazıları sırf Discovery için DT alıyordu, şimdi onlar boşa almış oldular gibi birşey oldu zaten.

tek tesellimiz national geopraphic kaldı. onla avunuyoruz. onuda kaybedelerse beni de kaybetmiş olurlar. zaten onlarda bunun farkında.

• D Smart şimdiden 2 belgesel kanalına sahip. Belgesel sevenler için daha uygun görünüyor..
  • Arkadaşlar 21 inde basın açılaması olacak.Next,sunny,botech,goldmaster,arçelik ürünlerinin hem normal hemde dsmart uyumlu modelleri olacak ve cihazı alan kişi bu kanalları izlemek için para ödemeyecek interaktif uygulamalar ve film izlemek için para ödenecek.Ayrıca modüllü lig tv üyeliği ile cihazın üzerindeki modül yuvası ile izlenebilecek.Benim favorim humax dünyaca ünlü ürünlerinin kalitesi belli olan bir markadır.

Bu arada discoverynin olduğu frekansa COMEDY SMART ve WORLD FASHION kanalı geldi yavaş yavaş kanallar geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 19 Ocak 2007; 18:43:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

D Smart şimdiden 2 belgesel kanalına sahip. Belgesel sevenler için daha uygun görünüyor..

digitürkte national geo. ve history channel var. Bunlara ek olarak iz tv var türk belgesel kanalı.

Ben digitürkten discovery nin çıkmasına hiç üzülmedim çünkü disco. nun yayını iğrençti son zamanlarda abuk sabuk amerikan motorsikleti araba çılgınlığı modifiye bilmemnesi süper yapılar falan benim hiç ilgilenmedik güdik belgeseller yayınlıyorlardı eskisi gibi değildi zaten discovery bozulmuştu yozlaşmıştı.
  • çok kaliteli kanallar
  • Discovery DT den çıkınca gerçekten üzüldüm.Neyse yine seyredebileceğiz.HD olmasıda cabası ;)
  • Arkadaşlar önemli bilgi PAZAR GÜNÜ saat 16 dan sonra dsmart ile ilgili kanallar belli oluyor ve dediklerine göre sürprizlerle dolu olacakmış uydu severler için iyi haber bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 20 Ocak 2007; 10:11:42 >
  • merakla bekliyorum yarını...
    quote:

Orjinalden alıntı: onboardx

Arkadaşlar önemli bilgi PAZAR GÜNÜ saat 16 dan sonra dsmart ile ilgili kanallar belli oluyor ve dediklerine göre sürprizlerle dolu olacakmış uydu severler için iyi haber bakalım.
  • fashion ve comedy smart şu an şifreli deneme yapıyorlar sanırım..
  • azonce haberlerde tanitimini gosterdiler,,fiyat olarak tam anlamadim 250-300 arasi deniliyor recevir icin
  • Evet haberlerde 29 ocakta cihazların satışta olacağı yazıyordu.
  • Bu iş aman sansui free tv muhabbeti gibi olmasın arkadaşlar. Kötü gümlemişti. Şu sıralarda yeni taşındığımız apartmanı ikna edebilirsem çanak koyacaz. Millete dsmart aldırıpta kötü bir şey çıkmasın şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: gz

Bu iş aman sansui free tv muhabbeti gibi olmasın arkadaşlar. Kötü gümlemişti. Şu sıralarda yeni taşındığımız apartmanı ikna edebilirsem çanak koyacaz. Millete dsmart aldırıpta kötü bir şey çıkmasın şimdi

Dostum merak etme bu sefer emin adımlarla geliyorlar ciddi yatırımlar var cihazlar güzel sistem tutarsa bize yarayacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gz

Bu iş aman sansui free tv muhabbeti gibi olmasın arkadaşlar. Kötü gümlemişti. Şu sıralarda yeni taşındığımız apartmanı ikna edebilirsem çanak koyacaz. Millete dsmart aldırıpta kötü bir şey çıkmasın şimdi

banada öyle geliyor...hem bedava diyorlar hemde izlemek için illaki bu recevierdan almanız lazım diyorlar...elimizdeki cihazları ne yapıcaz peki...ben pek sıcak bakmadım...
  • bekleyip görecez iyi mi kötü mü..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rapator
    banada öyle geliyor...hem bedava diyorlar hemde izlemek için illaki bu recevierdan almanız lazım diyorlar...elimizdeki cihazları ne yapıcaz peki...ben pek sıcak bakmadım...

Merhaba arkadaşım öncelikle dsmart uyumlu olması neden önemli?Sebebi,NDS sistemi kart ve cihaz bütünleşik olarak çalışıyor yani bir kartı sadece bir cihazda kullanabilirsin NDS firması bu şekilde paylaşımın önüne geçiyor güzel kanallar olacak aylık para vermek yok sadece interaktif uyglumalar paralı ve kontörle film alıp izleyebileceksin olay bu.Dediğim gibi bu sistem tutarsa bize yarayacak ve dünyada ilk olacak bu şekilde bir sistem ve platform yok.

• ya beyler,bu sabah comedy smart-world fashion açıktı şimdi gene sifrelendi bu ne demek oluyo?bu kanalarda discovery-animal planet gibi 2nisan a kadar açık olması gerekmiyor mu?ne fark var ki arada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quak -- 20 Ocak 2007; 23:57:32 >
  • Ben sadece ikisi için duymuştum 2 Nisan duyumunu..
  • hadi bakalım neyse hayırlısı olsun önce birileri kullansın bakalım nasılmış
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.