Şimdi Ara

FLAŞ DISCOVERY VE ANIMAL PLANET COMEDY SMART TURKSATTA (D-SMART GELİYOR!) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
11.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen Ama dayanamayıp ben alıcağım satışa çıkar çıkmaz.Discovery siz kaldım fazla uzun zaman oldu
    quote:

Orjinalden alıntı: engin1975

hadi bakalım neyse hayırlısı olsun önce birileri kullansın bakalım nasılmış
  • 29 Ocak'ta belli olacak fiyata göre D-Smart alıyoruz.
    250 YTL civarında birşey olursa zaten kesin alıyoruz. Çünkü Tek çanak + receiver alsak bile aynı fiyata geliyor. D-Smart zaten Turksat kanallarını kapsıyor, üstüne birde discovery var
  • Eldeki receiverler çöpe gidecek yani türkiye nin milyonlarca dolarlık dövizini çöpe atmış
    olacaksınız alırken iyi düşünün yakın zamandada aylık aidat almaya başlarlar.
  • abi bizde ikinci televizyon war eskiyi ona takarıım yenisini de esas kullandığım tv de kullanırım
  • En azından eldeki cihazlara Bir değişiklik yaparak uyumlu hale getitrirler diye düşünüyorum yoksa eski cihazlar bir işe yaramayacaksa o iş biraz yaş bir çok insan zaten evine masraf edip uydu alıcı almış şimdi tekrar masraf etmek biraz yersiz olur.
  • Arkadaşlar merhaba.Öncelikle kanallardan bahsedelim mevcut d tematik kanalların hepsi şifreleniyor ve kalite arttırılıyor.Ayrıca ek olarak aşağıdaki kanallar geliyor HBO1 ve HBO2,TNT ile anlaşılmış.Ayrıca spice platinumda var ama pin kodu ile sınırlandırılmış olacak bu.2007 sonunda 30 kanal olması bekleniyor.Hayırlı olsun ayrıca dsmartın web sitesi yarın akşama açılıyor Call center numarası:0 212 478 03 03

tnt
    hbo1 hbo2
    moviesmart
    animal planet
    discovery
    moviesmart2
    SET (Sony Entertainment)
    .Turner Clasic Movies
    .Cartoon Network
    .Travel Channel
    .The Sciense Channel
    .Discovery Home
    .The History Channel
    .Explorer
    .TNT,PRO7,SAT1
    .CNN International,BBC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 21 Ocak 2007; 23:08:24 >
  • D-Smart'ı ve bünyelerine katacakları kanalları merakla bekliyorum..
  • Web sayfalarında halen bir gelişme yok : http://www.dsmart.com.tr/
  • arkadaşlar web sitesi bu akşam açılacakmış
  • Evet, diğer topicte de gördüm. Açıklama yapılmış.
  • şifreliler şifresiz yayına geçeceğine
    şifresizler şifreli yayına geçiyor
    tv izlemekte haram artık
  • Discovery ve Animal planet sifreli yayına geçti
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bhd1R

Discovery ve Animal planet sifreli yayına geçti

Alakası yok.Aynen yerlerinde duruyorlar.Ayrıca şifreyede geçilmesi düşünülmüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

quote:

Alakası yok.Aynen yerlerinde duruyorlar.Ayrıca şifreyede geçilmesi düşünülmüyor.

Sabahdan beri sifreli kanal diyip duruyor
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

quote:

Sabahdan beri sifreli kanal diyip duruyor

Sinyali yetersiz geliyodur.Bende şu anda açık ve gayet normal.

• Şifre falan yok, şifresiz devam..
  • Bir ara donmalar oluyordu arkadaşlarda da oluyormuş. Ama yeniden arama yaptım ve düzeldi. Şu an gayet iyi. Şimdi bi sorum olacak. Bu bizim receiverler ne olacak karamboldeyiz o kadar para verdim ya 350ytl gibi.Üstelik 1 ay önce başka birtane daha aldım.Discovery i izlemek için illa yeni bir tane daha mı almak gerekiyor.Yada bu receiverler a uyumlu olacak mı?
  • Sinyalle alakalıdır muhtemelen, 2 Nisan'a kadar şifresiz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vipracing

Web sayfalarında halen bir gelişme yok : http://www.dsmart.com.tr/

web sitesinde halen bir değişme yok sadece logo var. Şubatta faaliyete geçmiyecekmiydi bunlar?
  • ya world faysin ile comdy smart 1 defa acik gordum hep kapali yayina girdimi d smart sifrelendi hemen bunu risivir almadan sadece kart alip kullansak olmazmi 1 ay once resever aldim bilsem almazdim :( :( :( :( :(
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.