Şimdi Ara

FLAŞ! ADSL'de en düşük hız önce 512 ve 2006 başında 1024 oluyor. MÜJDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün TV'de dinleyenler var mı başka. Teknoloji programında Telekom yetkilisinden yapılan açıklamaları yayınladı. Özel telekom firmaları devreye girmeden önce olsun diye Telekom kesenin ağzını açmış. Önce 512 ve 2006 'da 1024 olucak en düşük hız dedi. ADSL 2 çalışmalarından falan bahsetti. Yeni teknolojilerden geri kalınmayacağını söyledi.

Bu yöndeki Telekom gelirlerini korumak ve artırmak amacıyla yurt dışı çıkışlarını falan artırmaktan bahsetti. Gelir düşmesin diye, nasıl telefonlarda yeni tarifeler çıkarıldıysa, bu konuda da bir an önce gerekli alt yapının hazırlanması ve gelişmelerle birlikte yeni ADSL tarifelerinin de oluşacağı gibi şeyler söyledi. Herkesin kendi kullanımına en uygun paketi seçip, ekonomik olarak kullanabileceğini söyledi.

Ben bir baktım ki, evde biz üç arkadaşımla, çıt çıkarmadan adamı dinliyoruz. Sonra de "Benim duyduğumu sen de duydun mu?" der gibi, birbirimize baktık. Zap yaparken o programa denk gelmiş ve takılı kalmıştık. Her yerde en düşük hız haberi olacağı haberleri dolaşmaya başlamıştı ama 2006'da 1024 ve ADSL 2 için yatırım haberi duymamıştım hiç. Daha bir dolu ayrıntı vardı ama, aklımda kalanlar bunlar. Belki izleyenler olmuştur.

Bu konuda Telekom'un gerekli yatırımları yapması güzel ama umarım hizmet verirken de gerekli özeni gösterirler.

• aynı konudan en az 3 4 tane war!!her yerde 2 gündür tartışılıor!!!zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: nickimouse

Bugün TV'de dinleyenler var mı başka. Teknoloji programında Telekom yetkilisinden yapılan açıklamaları yayınladı. Özel telekom firmaları devreye girmeden önce olsun diye Telekom kesenin ağzını açmış. Önce 512 ve 2006 'da 1024 olucak en düşük hız dedi. ADSL 2 çalışmalarından falan bahsetti. Yeni teknolojilerden geri kalınmayacağını söyledi.

Bu yöndeki Telekom gelirlerini korumak ve artırmak amacıyla yurt dışı çıkışlarını falan artırmaktan bahsetti. Gelir düşmesin diye, nasıl telefonlarda yeni tarifeler çıkarıldıysa, bu konuda da bir an önce gerekli alt yapının hazırlanması ve gelişmelerle birlikte yeni ADSL tarifelerinin de oluşacağı gibi şeyler söyledi. Herkesin kendi kullanımına en uygun paketi seçip, ekonomik olarak kullanabileceğini söyledi.

Ben bir baktım ki, evde biz üç arkadaşımla, çıt çıkarmadan adamı dinliyoruz. Sonra de "Benim duyduğumu sen de duydun mu?" der gibi, birbirimize baktık. Zap yaparken o programa denk gelmiş ve takılı kalmıştık. Her yerde en düşük hız haberi olacağı haberleri dolaşmaya başlamıştı ama 2006'da 1024 ve ADSL 2 için yatırım haberi duymamıştım hiç. Daha bir dolu ayrıntı vardı ama, aklımda kalanlar bunlar. Belki izleyenler olmuştur.

Bu konuda Telekom'un gerekli yatırımları yapması güzel ama umarım hizmet verirken de gerekli özeni gösterirler.

eywallah sagolasın haber icin

• yemin et
  • Telekom yetkilisinin ağzından bunların çıkması olayın gerçek olduğunu gösteriyor..Artık divx indirmeyi de bırakırım direk dvd
  • hangi kanalda hangi programdı ? tekrarı olursa izleriz bizde ?
  • kardesim forumda herkes okadar cok yurtdısı muhakemesi yapıp yeni firmalar girince telekom batar dediki telekom forumu okuya okuya tırstı sanırım yapsınlar 1024 yapsınlar yok bana yetmeeeeezzz 10.024 yapsınlar
  • yakında 4096lıkta çıkar hatta 8182 yürü be telekom
  • bu konu son günlerde de forumda sık sık konuşulmaya başladı , olacağına inanmalı mıdır ne.
  • keske olsa
  • en düşük 256 yı veremiyorlar dogrü dürüst ben zannetmiyorum bu altyapıyla olacağını
  • bence 512 yapınca en azında gerçekten 256 almaya başlarız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ooo

bence 512 yapınca en azında gerçekten 256 almaya başlarız..

inşallah
  • bekleyip göreceğiz inşallah olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raskolnikov

quote:

Orjinalden alıntı: ooo

bence 512 yapınca en azında gerçekten 256 almaya başlarız..

inşallah

• Önemli olan 512 ve ya 1024 olması değil yurtdışı çıkış kapasiteleridir
  • valla burası turkıye hızlı tren gıbı olmasın abdülhamıt zamanından kalma alt yapıylaaa ooooo.......
  • 256 yla emulede bi 22 yi goremedim.altyapıyı kuvvetlendirip ozman 512 olursa bi seye benzer yoksa 512 olmus 1024 olmus ne farkeder.
  • adsl şu an pahalı indirim yapılmalı, 50 milyona net mi olurmuş ya. En azından ev kullanıcılarına ucuza net verilmeli.
  • inşallah olur yav inşallah
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.