Şimdi Ara

FLAC Uzantılı Müzikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    iTunes FLAC uzantisini tanimadigi icin telefonuma atamiyorum iTunes ile. Acaba telefona kopyalasam Bridge benzeri bir tweak ile atabilir miyim? Ya da telefon tanir mi? Kisaca FLAC uzantili muzik dinlememe yardim edebilecek var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Avplayer gibi bi program satın alarak flac dosyalarını dinleyebilirsin.
  • Appstore'da 'flac player+' uygulaması vardı.Hala ücretsizse almanı öneririm.
    İstediğin flac'ları itunes üzerinden atabiliyorsun.

• Muzik kutuphanesine eklemesi icin iTunesun ustune surukledigim zaman klasoru icerisindeki FLAC formatli muzikleri kutuphaneye eklemiyor dolayisiyla da eszamanliyor. Nasil yapiliyor anlamadim?

• quote:

Orijinalden alıntı: YesiilEriik

Muzik kutuphanesine eklemesi icin iTunesun ustune surukledigim zaman klasoru icerisindeki FLAC formatli muzikleri kutuphaneye eklemiyor dolayisiyla da eszamanliyor. Nasil yapiliyor anlamadim?

Uygulamayı yüklediysen,
    Cihazını takıp itunes'den telefondaki uygulamalar bölmüne geliyorsun.Orada (yüklediysen) sayfayı aşağıya indirdiğinde uygulamanın resmini göreceksin.Sağ tarafındaki boşluğa atacaksın.

• Anladim tesekkur ederim yardiminiz icin.

• quote:

Anladim tesekkur ederim yardiminiz icin.

Rica ederim.
  • quote:

Merhaba,
    iTunes FLAC uzantisini tanimadigi icin telefonuma atamiyorum iTunes ile. Acaba telefona kopyalasam Bridge benzeri bir tweak ile atabilir miyim? Ya da telefon tanir mi? Kisaca FLAC uzantili muzik dinlememe yardim edebilecek var mi?

Flac uzantili muzikleri indirebilecegim site uygulama vs var mi? Nerden bulabilirim. Ya da appstore da 320kbps muzik indirebilecegim uygulama var mi?

• axil kullanıcısına yanıt
    Son duzenlemeden sonra cok yasak geldi. Torrent olarak indirilebilirdi ama sorunlu oldu o da. Tam site adi vermeden pirateb yazarsaniz bulabileceginizi soyleyim ben.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.