Şimdi Ara

Fizz Solo Top diyorum troll diyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • First pick oldum dari banlamadım bilerek bana dari al dari al dediler solo top olcağımı söylemiştim. Ben de fizz aldım solo top için sonra karşıma dari aldılar bana troll dediler oyundan çıkın beyler gibi yazdılar. O maçta dari ye bir kere bile ölmedim üstelik maçıda kazandık 9/0/11 gibi skor yaptım.

Fizz solo top gitmesi çok mu saçma gayet te iyi oluyor tek sorun farm yapamıyorsun. Mid den daha iyi verim alınıyor böylece. 2. Maçımda last pick tim. Solo top bana bıraktılar takım çok iyiydi bende son anda fizz aldım solo top herkes küfür etmeye başladı. Anlamıyorum ki o maçıda kazandık zaten 9/4 skor ile.

Bilgisayara geçince ss ler gelir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tr.avi
  • middeki apc ye tek atmak varken niye offtanklarla urasasinki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: FTHorde

middeki apc ye tek atmak varken niye offtanklarla urasasinki ?

Solo top ta daha iyi verim aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lalala25

quote:

mesela karşında lux var midte adama combonu saydırırsan %90 kill, ama topta mesela darius diyelim (senin karşına o gelmiş diye dedim) ona combo nu yapsan asla tek atamazsın. bu yüzdende asistin kill den fazla olmuş

• s3'te gereksiz bi pick bence. mid'e bile ad assassinler giderken solotop'a offtank/tank değilde fizzle gitmek pek mantıklı dğeil gibi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lalala25

quote:

mesela karşında lux var midte adama combonu saydırırsan %90 kill, ama topta mesela darius diyelim (senin karşına o gelmiş diye dedim) ona combo nu yapsan asla tek atamazsın. bu yüzdende asistin kill den fazla olmuş

Haklısın arkadaşım fakat benim önceliğim kill almaktansa ölmemek. Mesela karşımdaki darius a yazık oldu hiç kasılamadı ve onun kasılamaması bize galibiyet getirdi. Fizz i asla yakalayamaz hantal darius. Fizz solotop oynarsanız karşınızdaki kişi oyun dışı kalır kasılamaz zaten arada bir fizz ile mid e gang gidersiniz , teamfight falan derken kill açığınız kapanır. Mid de iyi oluyor ama ben yine de solo top derim

• adam 2 oyun tr serverinde oynadı diye metayı alt üst etti
  • darius u kastırmıyorum ben üstelik killde alıyorum dıyorsan al gıtsın fizz. Darius u da artık banlamayın teemo alın karşısına tf de adam fazla fazla ulti çakar bırıne o kadar teemo ona zerre farm yaptırmıyor.
  • Dün wingsofdeathx fizz ile topa gitti fena değildi bir denemek lazım
  • Ben de soraka solo top gittim çok op
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.