Şimdi Ara

Fizik Ne Kadar Sürede Biter ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
7.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Umut öncül + Karaağaç + bazen Birey B, ygs + lys ne zaman biter ? Günde 3-4 saat ayırıyorum Fiziğe temelim var konulara az çok hakimim palme ygs bitirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• stephan hawking bitiremez fiziği
  • Schrödinger Erwin S kullanıcısına yanıt
    Ne demek istediğimi anladınız hocam illa Türkiye ortaöğretim fizik müfredatını ne zaman tam olarak bitirebilirim diye sormama gerek yok sanırım ?

• Günde 3-4 saat gerçekten çalışırsan bir ayda bir konu anlatım ve bir soru bankası kesin biter.
  • Overlockçu O kullanıcısına yanıt
    pardon tutamadım kendimi , hocam o da bitmiyor bence , aslında onu söylemek istedim , yani fizikte bi şeyler tam oturmuyor , sen yapabildiğin en iyisini yapmaya çalış , bütün konuları bitirdim diyebil. bütün konuları aklıma oturttum diyen biri bence yalan söylüyordur .
  • mezunsan 3 aya 12. sınıfsan 4 aya biter bu dediğim eksiksiz sindire sindire yalnız
  • fiziği bitirdin sanarsın adamlar lys de maxwell denklemleri kanunu sorar apışır kalırsın kardeş

• Schrödinger Erwin S kullanıcısına yanıt
    Tabi yani dediğim şekilde bitirmek bana bütün soruları çözdürmeyecek kesinlikle çünkü şans faktörü ve benim zekam nasıl çalıştığımda önemli.

Ben asıl olarak bu kitaplar benim seviyemdeki biri ne kadar sürede bitirir diye sormuştum ama genel kanı 2-3 ay bazı arkadaşlar 1 ay demişler ama o kadar kısa süreceğini sanmıyorum.

Bütün cevaplar için teşekkürler bu cevaplara göre programımı tekrardan gözden geçireceğim sağlıcakla...

• Palme 1 haftada biter,netleri iyi yükseltir

• Hocam hafızam beni yanıltmıyorsa eğer, siz günde 9-10 saat filan çalışan biriydiniz,mezuna mı kaldınız,kaldıysanız kaç kdan?
  • schmeiblak S kullanıcısına yanıt
    Ygs palmeyi bitirdim hocam lysyi ygsden sonra çözücem denemelerdeki eksiklere göre

• Evet hocam hala devam ediyorum o şekilde çalışmaya, 700 binden 60 bine çektim hocam olmadı yani ilk 25 bin istiyordum. Sizin nasıldı sizin oldu sanırım başarılıydınız siz

Tam olarak saat değil 45 dakikadan günde 7-8 seans çalışıyorum hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlockçu -- 6 Ağustos 2017; 19:13:6 >
  • Overlockçu O kullanıcısına yanıt
    33kdan 3.yıla kaldım hocam wp soru çözüm grubum var gelmek ister misin?
  • Tabi isterim çok iyi olur atıyorum ö.m den numarayı

Şanssızlık mı oldu hocam sınav anında, 30 k gerçi kötü sonuç değil de

• Günde 3-4 saat ayırabiliyorsan 2.5-3ay maximum
  • Whatsapp kullanıyorsan hocam pmden numaranı at soru çözüm grubumuza gel,senin gibi çalışkan bir arkadaşa ihtiyacımız var.
  • Starixa kullanıcısına yanıt
    Şu fizik çok uzun :( biyoloji kimya bitti fizik , problemler ve lys mat kaldı bakalım ne olucak sağolasın cevabın için

• Numarani atmadin hâlâ hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok çalışmamıştım son konunun sozel kısmına.1 gün önce 1 defa okudum sadece.Sonra o soru çıktı yarım yamalak okudum sonra dedim ki"Ulan herşeyi 1-2-3 yaptık,bu kesin 2-3 tür dedim."Ama 1 de doğruymuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.