Şimdi Ara

Fizik kaç günde biter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tyt fizik optik çalışmayacağım 7 soruda 5 6 falan yapacak seviyede

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• şuan 0 mısın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • maks 3 hafta

• O ampul açma kapama hangisine ışık gider sorularını biliyorum bide adezyon kohezyon celcius soruları bide frekans artarsa ses incelir azalırsa kalınlaşır falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulpro -- 27 Ocak 2022; 20:12:31 >
  • Ulpro kullanıcısına yanıt
    3 haftada bitirirsin mekanik zorlarsa biraz 4 haftaya çıkarmaktan çekinme eacıydın zaten

• Aynen matta bitti 6 şubata kadar günde 4 5 saat çalışırım buna

• Peki Kimya ve Biyoloji ne kadar zamanda biter?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 hafta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tırınını Sinan -- 28 Ocak 2022; 1:37:28 >
  • Tırınını Sinan kullanıcısına yanıt

biraz daha abartın hocam bence

• 3-4 haftada tyt fizik bitmez bence, konuların üstünden bir kez geçmiş konuları yüzeysel kavramış olabilirsin(temelin yoksa, varsa rahat olur)

fazlasını ister bunu bol deneme + analiz ya da tekrar döngüsüyle tamamlayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4E7769578 -- 27 Ocak 2022; 22:1:11 >
  • 6 7 soru için uğraşmaya gerek yok o zaman ayt mat kassam oradan 3 net bile kurtarsak tyt de 8 net civarına denk geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulpro -- 27 Ocak 2022; 22:2:10 >
  • 9+2 2 gün deneme tyt fizik denemesi bitirmek için

• Hafta demek istedim yazmayı unutmuşum. Kusuruma bakmayın düzeltiyorum şimdi.

• Usta şimdi ben sayısalcıyım o yüzden biz ayt temeli atacağımızdan dolayı daha uzun süreleri tercih ediyoruz. Yine de sadece fizik çalışacaksan söylenilenlerden daha kısa bile sürebilir ama sonrasında deneme çözmek lazım. Benim yazın çalıştığım bir oynatma listesi vardı onun linkini bırakayım buraya.

https://www.youtube.com/watch?v=jnKNN6w6vUE&list=PL9mxuVBieFNGWv6LphjJN51O21J2PvfRX

Biyoloji ve kimya için de bence hiçbir baba yiğit 3-4 hafta gibi bir sürede halledemez. Olsa olsa yüzeysel geçersin ve arada tekrar dönüp tekrar edersin öyle anca olur.

Not : Ben olsam zamana yayardım. Çünkü dediğim gibi sadece fizik çalışacaksan dedim. Diğer konuları da tekrar edeceğin için zamana yaymak daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACD33758C -- 28 Ocak 2022; 1:55:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.