Şimdi Ara

FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
99
Favori
31.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirim alarmlarını acilden yüksek e düşürdüm. Gelen bildirimlere göre durumu yazarım.
  • Bi değişiklik olmadı Ahmet Bey. önem derecesşnş sessize alana kadar ses çıkartıyor. sessize alınca titreşim özelliğini de kapatıyor.

Bi çözüm bulunana kadar inidirm alarmları bildirimi için ses yok ayarladım.
  • msi bile bu siteyi kullanıyor ürünleri için. x470 linklerinin hepsi ve z390 linklerinin bazıları fiyatseyir
    https://tr.msi.com/Promotion/assassins-creed-odyssey-bundle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 25 Kasım 2018; 16:17:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

msi bile bu siteyi kullanıyor ürünleri için. x470 linklerinin hepsi ve z390 linklerinin bazıları fiyatseyir
    https://tr.msi.com/Promotion/assassins-creed-odyssey-bundle
    İnanmıyorum :) Şaşırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crowler

Bi değişiklik olmadı Ahmet Bey. önem derecesşnş sessize alana kadar ses çıkartıyor. sessize alınca titreşim özelliğini de kapatıyor.

Bi çözüm bulunana kadar inidirm alarmları bildirimi için ses yok ayarladım.
    Bir sonraki güncellemede ilgileneceğim. Çözümü vardır elbet.
  • Merhabalar filtrelemede yer alan indirim miktarı misal 150 tl seçtiğimiz zaman ürünün indirimsiz fiyatından 150 tl ve üzeri indirim olunca mi bildirim geliyor yani ben diyelim ki kırtasiye o katagorisinde 100 tl olan ürün yüzde 50 indirimle 50 liraya düştu diyelim ben bu bildirim almak için indirim miktarını 50 de mi sabitlemem gerekir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Merhabalar filtrelemede yer alan indirim miktarı misal 150 tl seçtiğimiz zaman ürünün indirimsiz fiyatından 150 tl ve üzeri indirim olunca mi bildirim geliyor yani ben diyelim ki kırtasiye o katagorisinde 100 tl olan ürün yüzde 50 indirimle 50 liraya düştu diyelim ben bu bildirim almak için indirim miktarını 50 de mi sabitlemem gerekir.
    Koşulluar "en az"ı ifade ediyor. İndirim miktarını 150TL olarak belirmemişseniz, hiçbir şekilde 150TL'den daha az indirime giren ürünlerle ilgili bildirim gelmeyecektir. İndirimin miktar ve yüzdeyi minimum olarak sağlaması gerekiyor. 100TL'lik bir ürün 60TL'ye düşmüşse, sizin alarmınızın %40 ve 40TL şeklinde olması gerekir EN AZ. %40 ve 50TL ise veya %50 ve 40TL şeklinde ise bildirim gelmeyecektir. (Şartlardan birini sağlamıyor.)

• Tebrikler umarım başarılı olursunuz.
  • İos ya da telegram neden destegi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmet hocam bende bugün satın alarak aranıza katıldım,umarım daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

• herhangi bir android cihazım yok. web'den pro kullanmak için nasıl satın alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

herhangi bir android cihazım yok. web'den pro kullanmak için nasıl satın alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

herhangi bir android cihazım yok. web'den pro kullanmak için nasıl satın alabilirim?
    Kullanabilirsiniz. Bildirimleri e-posta ile alabilirsiniz. Fakat e-posta ile bildirim alma durumunda, çok sayıda ürün indirime girdiğinde gecikme yaşanabiliyor, bilginize. PM ile ulaşabilirsiniz bana.
  • Hocam, yakında pro versiyonuna inidirim var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcsergeant

Hocam, yakında pro versiyonuna inidirim var mı?
    Ben de yılbaşına özel indirim bekliyorum

• Yap bir yılbaşı indirimi alalım :)
  • Ahmet bey hepsiburada dan reklam almaya mı başladınız? Sıcak fırsat diye hepsiburada paten sayfaaı açıldı...

• quote:

Orijinalden alıntı: crowler

Ahmet bey hepsiburada dan reklam almaya mı başladınız? Sıcak fırsat diye hepsiburada paten sayfaaı açıldı...
    Ürünler o sayfada olduğu için linki o şekilde gönderdim. Hepsiburada uygulaması açılmışsa tıklayınca linki doğru yorumlayamamış olabilir.
  • Paten ilgi alanım olmadığından reklam almaya başladınız sandım

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Ürünler o sayfada olduğu için linki o şekilde gönderdim. Hepsiburada uygulaması açılmışsa tıklayınca linki doğru yorumlayamamış olabilir.

Alıntıları Göster
    Uygulamayı satın aldım.Free surumunden memnundum.Ama aktif edemedim galiba.2 farklı mail kullandım bunun icin mi oldu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.