Şimdi Ara

FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
99
Favori
31.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgilendirme: Sunucu yükseltme işlemi yapılıyor, kısa bir süre sistem yanıt vermeyebilir.
  • Merhabalar, şuan mağaza seçip tüm kategorilerde veya birden fazla kategoride indirim alarmı kuramıyoruz. Bu özellik gelecek mi acaba? Pro sürüm kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SaLiH

Merhabalar, şuan mağaza seçip tüm kategorilerde veya birden fazla kategoride indirim alarmı kuramıyoruz. Bu özellik gelecek mi acaba? Pro sürüm kullanıyorum.
    Tüm kategorilerde alarm kurma var. Birden fazla kategoriye tek seferde kurma seçeneği şimdilik yok. İlerde gelebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Program hoşuma gitti, destek olmak için pro sürümünü aldım ve güvendim programa ancak dün indirime girmiş laptopu bugün kendim kontrol etmemle fiyatının düştüğünü gördüm. Güvenimi sarstı açıkçası program.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdau

Program hoşuma gitti, destek olmak için pro sürümünü aldım ve güvendim programa ancak dün indirime girmiş laptopu bugün kendim kontrol etmemle fiyatının düştüğünü gördüm. Güvenimi sarstı açıkçası program.
    Hangi ürün, kontrol edeyim. Sistem her dakika indirimleri çekmiyor ki bu mümkün değil, belirli aralıklarla tarıyor, bu yüzde aradaki boşluklarda veya bir sonraki tarama yapılıncaya kadar olan indirimler yansımayabiliyor.
  • [Güncellememe]

Android uygulamasında ürün görsellerinin gösterilmesi sağlandı.[Pro]
    Android uygulamasındaki küçük hatalar giderildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Hangi ürün, kontrol edeyim. Sistem her dakika indirimleri çekmiyor ki bu mümkün değil, belirli aralıklarla tarıyor, bu yüzde aradaki boşluklarda veya bir sonraki tarama yapılıncaya kadar olan indirimler yansımayabiliyor.

Alıntıları Göster
    Sanırım öyle bir ana gelmiş şu an düzeldi. Kaç saatte bir tarama yapılıyor öğrenebilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdau

Sanırım öyle bir ana gelmiş şu an düzeldi. Kaç saatte bir tarama yapılıyor öğrenebilir miyim

Alıntıları Göster
    Farklı kategorilerin hatta mağazaların taranma aralıkları birbirinden farklı.
  • web sitenizi sürekli kullanıyorum. baya başarılı bir girişim. Elinize kolunuza sağlık.
  • Küçük bir güncelleme daha yayınlandı.
  • [Önemli Güncelleme]

Android 8 Oreo yüklü cihazların bildirim almamasına sebep olan sorun giderilmiş olup, yeni güncelleme yayınlanmıştır. En güncel sürümü (1.3.1) GooglePlay üzerinden hemen yükleyebilirsiniz.
  • Amazonda bazen bi kaç saatlik hızlı fiyat düşüşü oluyor uygulama ne sıklıklar güncelleniyor kara cumada ne kadar işe yarar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: feanor007

Amazonda bazen bi kaç saatlik hızlı fiyat düşüşü oluyor uygulama ne sıklıklar güncelleniyor kara cumada ne kadar işe yarar ?
    Farklı kategoriler farklı aralıklarla taranıyor, en düşük aralık 1 saat.
  • Başka arkadaşlarda sorun oluyor mu bilmiyorum ama Ahmet son güncelleme ile şöyle bi sorun oluştu. Tlfu titreşime aldığımda eskiden bildirim gelince sadece titriyordu. Son güncelleme ile titreşimde olduğu halde sesli şekilde bildirim geliyor. Tam sessiz yaptığımda sesli uyarı gelmiyor ama bu seferde hiç bir bildirim, tlf, yada mesajda haberim olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: crowler

Başka arkadaşlarda sorun oluyor mu bilmiyorum ama Ahmet son güncelleme ile şöyle bi sorun oluştu. Tlfu titreşime aldığımda eskiden bildirim gelince sadece titriyordu. Son güncelleme ile titreşimde olduğu halde sesli şekilde bildirim geliyor. Tam sessiz yaptığımda sesli uyarı gelmiyor ama bu seferde hiç bir bildirim, tlf, yada mesajda haberim olmuyor.
    Android 8 ile alakalı bir durum, son güncellemde Google Android 8 için uyarlama zorunluluğu getirdi uygulamayı. Bir sonraki güncellemede sorunu çözmeye çalışacağım. Muhtemelen yüksek öncelikli olarak gönderdiğim için bu şekilde sessize alınamıyor.
  • Sıcak fırsat bildirimleri için çalması sıkıntı değil. Zaten manuel yolluyorum demiştiniz. Ama indirim bildirimleri bazen seri şekilde gelince telefonu susturmak için uğraşıyorum :)

Ayrıca yazmayı unutmuşum telefonum mi a1, stock 8.1.

• quote:

Proyum. Tarayıcıda sayfanın sürekli açık olması mı gerekiyor web bildirimleri için?
    Yaşadığım sorunun cevabını da yazayım. Birisinin işine yarar belki.

Tarayıcım opera. Sekronizasyon (eski opera link) etkinleştirmiştim. İş bilgisayarında bildirimi engelle demişim. Bu nedenle ev bilgisayarı, iş bilgisayarı ve mobilde bildirimler bir pcde engellendiği için tüm cihazlarda engellenmiş. İzin ver dediğimde tüm cihazlarda web bildirimleri gelmeye başladı.

• quote:

Sıcak fırsat bildirimleri için çalması sıkıntı değil. Zaten manuel yolluyorum demiştiniz. Ama indirim bildirimleri bazen seri şekilde gelince telefonu susturmak için uğraşıyorum :)

Ayrıca yazmayı unutmuşum telefonum mi a1, stock 8.1.
    Android 8'in bir güzelliği var ama bu konuda. Uygulama ayarlarlarında farklı bildirim kanalları için farklı sesler vs ayarlayabiliyorsunuz. Sanal makinede gördüm. Ben 4 tane kanal vs oluşturmuştum. Sessiz veya titreşimde iken bildirim sesleri gelmesin istiyorsanız bildirim önceliğini düşürün ayarlardan.

• Öyle geçici çözüm oluyor hocam. Mesela sesi kapatınca hep kapatıyor, android sisteminin ayarlarına bakmıyor. Orda sesi kıssam, tlfda ses açıkkende kapalıykende hep sessiz, titreşimde kalır diye düşünüyorum. Ama bi deneyeyim.
  • quote:

Öyle geçici çözüm oluyor hocam. Mesela sesi kapatınca hep kapatıyor, android sisteminin ayarlarına bakmıyor. Orda sesi kıssam, tlfda ses açıkkende kapalıykende hep sessiz, titreşimde kalır diye düşünüyorum. Ama bi deneyeyim.
    Kapatmayın, önem derecesini düşürün, bakalım olacak mı.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.