Şimdi Ara

FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
99
Favori
31.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önemli Duyuru : Veri merkezindeki elektrik kesintisinden dolayı uygulama ve Web Sitesi şu an için çalışmıyor, gerekli birimler ile iletişime geçildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos app ne zaman gelecek ?

Puzzle ile ilgili bir kategori eklenebilir mi ?
  • Merhaba, bildirim mesajının sonuna ürünün düştüğü fiyatı ekleyebilir misiniz? Çok fazla sahte yüksek miktarda indirim bildirimi geliyor, uygulama açmadan görmek çok daha pratik olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dead-ly

Merhaba, bildirim mesajının sonuna ürünün düştüğü fiyatı ekleyebilir misiniz? Çok fazla sahte yüksek miktarda indirim bildirimi geliyor, uygulama açmadan görmek çok daha pratik olacaktır.
    Pro üyelikte "şu ürününü fiyatı %XX indirimle şu fiyattan şu fiyata düştü" şeklinde bildirim gönderiliyor şu an. Ücretsiz sürümde ve manuel gönderdiğimi bildirimlerde fiyat yerine sadece oran yazar.
  • Program on numara hocam pro kullanıcısıyım. Yalnız siteler çözdü sanki sizin programı saçma sapan fiyatları yükseltip düşmüş gibi gösteriyorlar bu da boşa bildirim gelmesine sebep oluyor :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: WrathChild

Program on numara hocam pro kullanıcısıyım. Yalnız siteler çözdü sanki sizin programı saçma sapan fiyatları yükseltip düşmüş gibi gösteriyorlar bu da boşa bildirim gelmesine sebep oluyor :/
    Teşekkürler, elimden geldiğince engellemeye çalışıyorum. Özellikle mobilya ve mutfak grubunda bu durum mevcut. Alarm sayınızı azaltabilirsiniz gereksiz kategorilerden. Birkaç mağazayı da çıkardım böyle davranan.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam annem çatal bıçak tarzı birşey istiyordu mesela kurdum alarmı bugün saçma bi yerden 50 60 tane bildirim geldi sıkıldım kapattım :D
  • WrathChild kullanıcısına yanıt
    ikram dünyası (çolak kardeşler eskişehir) dediğinizi en çok yapan

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

ikram dünyası (çolak kardeşler eskişehir) dediğinizi en çok yapan
    Aynen bıkkınlık geldi. İkram Dünyası geçen ürünleri kapatacağım.
  • Ben alarmları kurdum ama alarmlar benim hızıma yetişemiyor. Ben dün fiyatın düştüğünü gördüm ama site daha bugün mail atmış. Kısa süreli indirim olsa kaçar bu durumda.

Benim gördüğüm eksiler:

- Bana indirim maili ben indirimi gördükten 24 saat sonra geldi.
    - Tarayıcı bildirimi yok. İndirim olunca sağ altta indirimi bildirse daha mantıklı olur.
    - Telefondaki program indirim uyarısı vermedi. Acaba o an internete bağlı olmadığı için olabilirmi? Eğer öyleyse telefon internete bağlandığında bildirim alabilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Ben alarmları kurdum ama alarmlar benim hızıma yetişemiyor. Ben dün fiyatın düştüğünü gördüm ama site daha bugün mail atmış. Kısa süreli indirim olsa kaçar bu durumda.

Benim gördüğüm eksiler:

- Tarayıcı bildirimi yok. İndirim olunca sağ altta indirimi bildirse daha mantıklı olur.
    - Telefondaki program indirim uyarısı vermedi. Acaba o an internete bağlı olmadığı için olabilirmi? Eğer öyleyse telefon internete bağlandığında bildirim alabilmeli.
    Mail ve bildirimler eşzamanlı gönderiliyor. Bu tarz bir gecikme yaşamadım henüz. İndirim alarmı limitlerinizi çok düşük ise bildirimler sıraya alınarak gönderiliyor. Binlerce bildirim sıraya alınmış ise gecikme yaşanabilir. Telefon internete bağlandığı anda bildirim gelmesi gerekirdi. Sabah uçak modunu kapadığımda gece gönderilen bildirimleri alıyorum misal. Tarayıcı bildirimlerini henüz ayarlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Ben alarmları kurdum ama alarmlar benim hızıma yetişemiyor. Ben dün fiyatın düştüğünü gördüm ama site daha bugün mail atmış. Kısa süreli indirim olsa kaçar bu durumda.

Benim gördüğüm eksiler:

İndirim alarmı kurmamışsınız sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Mail ve bildirimler eşzamanlı gönderiliyor. Bu tarz bir gecikme yaşamadım henüz. İndirim alarmı limitlerinizi çok düşük ise bildirimler sıraya alınarak gönderiliyor. Binlerce bildirim sıraya alınmış ise gecikme yaşanabilir. Telefon internete bağlandığı anda bildirim gelmesi gerekirdi. Sabah uçak modunu kapadığımda gece gönderilen bildirimleri alıyorum misal. Tarayıcı bildirimlerini henüz ayarlayamadım.

Alıntıları Göster
    Ahmet hocam bu maile bildirim geç gelme olayı bende de sık sık yaşanıyor siteye bakıyorum bildirim var fakat maile bakıyorum gelen giden yok,özelden de yazmıştım size,bence bu konuyu bi inceleyin sıkıntı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Ahmet hocam bu maile bildirim geç gelme olayı bende de sık sık yaşanıyor siteye bakıyorum bildirim var fakat maile bakıyorum gelen giden yok,özelden de yazmıştım size,bence bu konuyu bi inceleyin sıkıntı olabilir.

Alıntıları Göster
    Acaba sunucu ile ilgili bir sıkıntı veya sınır mı var bilemedim. Çünkü bildirim ve mail kodları eşzamanlı çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Acaba sunucu ile ilgili bir sıkıntı veya sınır mı var bilemedim. Çünkü bildirim ve mail kodları eşzamanlı çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Anlamam ki bu işlerden :) zaman zaman yaşadıgım bişey arkadaşda söleyince bende hatırlatayım dedım,onun dışında sorun yok bende herşey süper emeğine sağlık hocam

• Güncelleme:

[Web]
    • Pro üyelere indirim listeleme ekranında ürün fotoğraflarını görme seçeneği eklendi.
    • Pro üyelere bir sayfada kaç adet indirimli ürün listeleneceğini belirleme seçeneği sunuldu.
    • Ürün fotoğraflarına önizleme seçeneği getirildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetfx -- 21 Temmuz 2018; 8:50:22 >
  • Güncelleme:

[Web]
    • Pro üyelere ürünleri dikey listeleme seçeneği getirildi.

• Yatay Listeleme:

Dikey Listeleme:
  • [Duyuru]

1 Ağustos 2018 tarihi itibari ile uygulamanın ücretsiz sürümünde mobil bildirimler ve e-posta yoluyla bilgilendirme sonlandırılacaktır.
  • Güncellemeler:

Tarayıcı bildirimleri özelliği eklendi. (Abone olmayı unutmayın.)
    Fiyat grafiği alt yapısı değiştirildi.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.