Şimdi Ara

FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
99
Favori
31.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahmet hocam uygulamaya halkbank döviz kurlarını da ekleyiver. 3,70e düşünce bildirim gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Ahmet hocam uygulamaya halkbank döviz kurlarını da ekleyiver. 3,70e düşünce bildirim gelsin.
    Geldi aklıma aynen :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon.com.tr entegresi bekliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Amazon.com.tr entegresi bekliyoruz :)
    Test aşamasında. Hali hazırda Amazon çöplüğe döndüğü için biraz düzene girene kadar kademe kademe eklenecek. Diğer satıcılara yer verilmeyecek, sadece Amazon'un sattığı ürünler listelenecek.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olur.
  • Uygulama güncellendi. [Pro]

Amazon TR mağazası eklendi.
    Fiyat geçmişi grafiği ile ilgili görsel değişiklikler yapıldı.
    Yeni bildirim sesi eklendi.
  • Ahmet hocam mail bildiriminde de bi değişiklik olsa,ürün ismi uzun oluyor genelde o yüzden indirim miktarı kapalı ekranda görünmüyor,illa maili açmak gerekiyor illaki,önce indirim oranı yazsa peşinden ürün ismi gibi veya sizin farklı bi fikriniz varsa bununla ilgili...

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Ahmet hocam mail bildiriminde de bi değişiklik olsa,ürün ismi uzun oluyor genelde o yüzden indirim miktarı kapalı ekranda görünmüyor,illa maili açmak gerekiyor illaki,önce indirim oranı yazsa peşinden ürün ismi gibi veya sizin farklı bi fikriniz varsa bununla ilgili...
    Tamam onu bugün hallederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Tamam onu bugün hallederim.

Alıntıları Göster
    Süpersin hocam,bu kadar hızlı çalışan müşteri hizmetleri görmedin :) teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Süpersin hocam,bu kadar hızlı çalışan müşteri hizmetleri görmedin :) teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    Teşekkürler konu alanında değişiklik yapacağım.

Şu an şöyle:

"URUN fiyatı %ORAN düştü."

Şöyle yapalım.

"%ORAN indirim: URUN"
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Bende diyorum böyle bir bildirim sesi yoktu nerden geliyor sonradan fark ettim :) hayırlı olsun yeni guncelleme

• quote:

Orijinalden alıntı: Karnivor84

Bende diyorum böyle bir bildirim sesi yoktu nerden geliyor sonradan fark ettim :) hayırlı olsun yeni guncelleme
    Teşekkürler.
  • Ahmet hocam amazonda tüm satıcıları ekleyebilir misin? Malum hediye çeki veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cool_boy10

Ahmet hocam amazonda tüm satıcıları ekleyebilir misin? Malum hediye çeki veriyor.
    Şimdilik düşünmüyorum. Çer çöp çok ürün eklemişler. Dizüstü klavye parçasını Klavye kategorisine eklemişler. 43 bin ürün vardı,onları silince 12 bin kaldı şükür.
  • [Duyuru]

FiyatSeyir Pro sürümü ile gelen ek özellikleri web sitesinde aktif etmek ve kullanabilmek için aşağıdaki işlemi uygulamanız gerekmektedir.

Satın Alma İşlemini Doğrulayın

GooglePlay üzerinden FiyatSeyir Pro uygulamasını satın aldığınızda GPA harfleri ile başlayan 24 haneli bir sipariş kimliği oluşturulur ve Gmail hesabınıza e-posta ile gönderilir. FiyatSeyir'i web üzerinden Pro özellikler ile kullanabilmek için bu sipariş numarasını FiyatSeyir web sitesindeki Hesabım -> Sipariş Kimliği bölümüne eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekmektedir.

Örneğin; GPA.1234-5678-9123-45678

Sipariş numaranıza e-posta kutunuzdan ulaşamıyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra sipariş verdiğiniz Google hesabı ile oturum açın. Etkinlik sekmesinden sipariş numaranızı öğrenebilirsiniz.
    https://pay.google.com/payments/

Not: Sipariş kimliği girişi yapılmayan Pro hesaplar bir süre daha web sitesi üzerinde Pro özellikleri kullanmaya devam edebilecekler. Fakat ilerleyen zamanlarda doğrulama yapılmayan hesaplarda web sitesinde Pro özelliklerden faydalanamayacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetfx -- 14 Ekim 2018; 22:6:36 >

• Bugün 4-5 bildirimde yükselen fiyatlar indirim olarak geldi. En son gelen hatalı bildirim;

Saat 20:56 hepsiburada logitech mx ergo için (eski fiyatı tam hatırlamıyorum) 400 küsürden 681 tl ye düştü dedi.

Uygulama içinde bildirimlerden baktığımda 1199 dan 681 tlye şeklinde görünüyor. Bildirimlerle ilgili bi sorun var sanırım.

Ek:şimdi yeni bi bildirim daha geldi hatalı. @ahmetfx
    FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crowler -- 24 Ekim 2018; 21:23:47 >

• Bir arkadaş daha hatayı bildirdi, gerekli düzeltmeyi yaptım. Geribildirim için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Güncellemeler:

Tarayıcı bildirimleri özelliği eklendi. (Abone olmayı unutmayın.)
    Fiyat grafiği alt yapısı değiştirildi.
    Birde ahmet bey opera developer sürümü pcde kullanıyorum ama web bildirimleri alamıyorum. Sayfayı açınca soruda gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: crowler

Birde ahmet bey opera developer sürümü pcde kullanıyorum ama web bildirimleri alamıyorum. Sayfayı açınca soruda gelmiyor.

Alıntıları Göster
    Web bildirimlerinini manuel olarak gönderiyorum. Otomatik gönderilmiyor. Çünkü web bildirimlerinde Üye/Pro ayrımı yapılamıyor. Abonelik durumunuzu sayfanın sağ altındaki ikondan öğrenebilirsiniz.
  • Proyum. Tarayıcıda sayfanın sürekli açık olması mı gerekiyor web bildirimleri için?

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.