Şimdi Ara

(Fiyat Revize) SAT/TAK Samsung Galaxy NOTE N7000. 4.1.2 v5.2 JB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Telefonu forumdan 2.el almıştım 8 ay kullandım xperia z aldığım için satıyorum. Şu anda boşta telefon. Kutusu içeriği full çinden getirttiğim resimdeki kılıflar , 70 liraya aldığım sıfır batarya , şarj cihazı , kutusu ile gönderilecek. Hiçbir sorunu yok. 4.1.2 yüklü note 2 ile hemen hemen aynı üzerindeki yazılım. Ekranı çiziksiz. Kasanın parlak yerlerinde çok az soyulmalar var yinede emsallerine göre çok iyi durumda. İstediğim fiyat *** lira mantıklı takas tekliflerine ve pazarlığa açığım.

(Fiyat Revize) SAT/TAK Samsung Galaxy NOTE N7000. 4.1.2 v5.2 JB (Fiyat Revize) SAT/TAK Samsung Galaxy NOTE N7000. 4.1.2 v5.2 JB
     (Fiyat Revize) SAT/TAK Samsung Galaxy NOTE N7000. 4.1.2 v5.2 JB (Fiyat Revize) SAT/TAK Samsung Galaxy NOTE N7000. 4.1.2 v5.2 JB

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h4rml3ss -- 20 Ocak 2014; 9:58:45 >

• pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4rml3ss

Telefonu forumdan 2.el almıştım 8 ay kullandım xperia z aldığım için satıyorum. Şu anda boşta telefon. Kutusu içeriği full çinden getirttiğim resimdeki kılıflar , 70 liraya aldığım sıfır batarya , şarj cihazı , kutusu ile gönderilecek. Hiçbir sorunu yok. 4.1.2 yüklü note 2 ile hemen hemen aynı üzerindeki yazılım. Ekranı çiziksiz. Kasanın parlak yerlerinde çok az soyulmalar var yinede emsallerine göre çok iyi durumda. İstediğim fiyat 650 lira mantıklı takas tekliflerine ve pazarlığa açığım.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tablet takas uyarmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm

• cihaz yurtiçi mi garanti var mı?
  • http://www.takasyolu.com/ilan/htc-sensation-xl-with-beats-audio-telefonumu-cok-temiz-kullandim-283

Hocam Benin telefonum HTC inceleyebilirsin takas dusunurmusun acaba

• Satışa devam
  • Dükkanımdaki tablet ile takas düşünürseniz pm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafımdan alınmıştır. Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

Tarafımdan alınmıştır. Hayırlı olsun

Hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.