Şimdi Ara

Fiyat Performans Olarak En İyi Gimbal Tafsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar "Fujifilm X-T30" kameram var.

Fiyat olarak en uygun ama titremeyi engelleme ve sabitleme performansı olarak en iyi gimbal hangisidir ?

• Telefonlar için çeşit var ama. Daha ağır makineler için zaten Türkiye piyasasında ucuz çok çeşit yok galiba.

Şu var mesela

https://www.hepsiburada.com/zhiyun-crane-plus-3-axis-stabilizer-p-HBV00000AI55T

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multimatom -- 22 Nisan 2020; 21:41:25 >
  • multimatom kullanıcısına yanıt
    Bunu görmüştüm.

Aslında aynasız kamera olması yani hafif olması elime koz vermiyor mu ?

Tabikide telefonlar kadar hafif olmaz ama belki daha ucuz bir gimbal almayı sağlar.
  • Gimbal arayanlar için elimdeki smooth Q2 model cihazım satılıktır. İlgilenenler pm lütfen
  • Zhiyun Weebill Lab S'i incelemenizi tavsiye ederim. Motorları, ağır DSLR + Objektif combolarını bile kaldırabilecek güçte.
    Canon 80D ve 3-4 farklı objektif ile kullanıyorum. Sizin makinenizi çok rahatlıkla yönetecektir.
    Özellikleri açısından da DJI Ronin S'ten bile bir çok anlamda çok daha iyi.
  • Kullanacağın Fujifilm için illa ağırlık kaldırsın diye DJI ronin veya Zhiyun weebil alman ihtiyaçtan fazla olur çünkü hafif cihaz, ben Sony A6500 ve cinelens ile birlikte ticaret yaptığım için Zhiyun weebel kullanıyorum yani daha uygun fiyatlı cihazlara da bakabilirsin fakat ben bu işin ticaretini yapıyorum dersen @Frontliner konuyu açıklamış zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.