Şimdi Ara

Siz İstediniz Biz Yaptık.Arkadaşını Getir Kampanyasını Başlattık!Fixnet Sınırları Kaldıran İnternet! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
14
Favori
23.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk başlarda çıkışları İstanbul-Ankara olarak seçebiliyorduk, güzel oluyordu bence. Şuan böyle bir şey yok. Tracert sonucuna göre bende direk Edirne'ye geçiyor, oradan İstanbul'a dönüyor.
    IP'de Adana'dan Siz İstediniz Biz Yaptık.Arkadaşını Getir Kampanyasını Başlattık!Fixnet Sınırları Kaldıran İnternet!

• Gülüyoruz ama bu çok saçma bir durum. Siz İstediniz Biz Yaptık.Arkadaşını Getir Kampanyasını Başlattık!Fixnet Sınırları Kaldıran İnternet! 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NT2L kullanıcısına yanıt

Fixneti araştırırken bu konuya denk geldim.

Böyle bir sorguya neden ihtiyaç duydunuz?

İki. İp nin başka ilden, ya da diğerlerinin farklı yerlerden gelmesinin zararı nedir?

Kısacası memnun musun. Netspeed kullanıyorum. 1 martta zam yapacaklar. Fixneti düşünüyorum.

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt

Kısacası memnunum, bu şekilde sadece pingler iyi değil. Başka bir sorun yok

• 35 Lik paketlerde comnet veya gıbırnet geçin fiberde türknet altyapınız iyiyse güzel sonuçlar alırsınız genel olarak.
  • Fixnet'de müşteri kazanmak değil aksine gelmesin derdin de. Ben anlık hızım yavaşlama olacak neden tercih edeyim. Demek ki hatları sature oluyor ki hız profillerini aktifliyor.

• naklov2129 N kullanıcısına yanıt

Download ile gezinmeyi nasıl anlıyorlar da hızda düşüm oluyor

• Stateful firewall sayesinde. Her bağlantının transfer edilen baytlarını sayıyor... fazlaysa download deyip vanayı kısıyorlar
  • naklov2129 N kullanıcısına yanıt

Buna uğraş vereceklerine genişliği artırsınlar ne saçma iş.

100mbit surf için gereksiz ki . Netflix 4k da abaniyor çatır çatır o Zaman tak fren..

Bu kota koymak demektir ve yasal olmaması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 3 Mart 2021; 14:59:18 >
  • Müşteriyi bu konuda bilgilendirmislerse yasal oluyor malesef... ancak T.H.H. yada mahkemeye götürülürse bozulabilir BTK 'nın akn yasağı dayanak gösterilirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naklov2129 -- 3 Mart 2021; 14:6:53 >
  • Merhaba arkadaşlar,fixnet nasıl genel olarak memnunmusunuz,altyapım iyi,altyapı kaynaklı sorun yaşama ihitmalim düşük.35 megabit vdsl pakette hız düşümü falan yapıyorlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa371988

Merhaba arkadaşlar,fixnet nasıl genel olarak memnunmusunuz,altyapım iyi,altyapı kaynaklı sorun yaşama ihitmalim düşük.35 megabit vdsl pakette hız düşümü falan yapıyorlar mı?

Geçmiş sayfada birisi indirme yapmaya başlayınca hız 8 megabite düşüyor yazmıştı.

• mustafa371988 M kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/147824419#147824419

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10 tl daha fazla verip netspeede devam

• mustafa371988 M kullanıcısına yanıt
    netspeed facebook grubunda görüyorum devamlı milletin interneti gidiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Turknet, Millenicom, Netspeed haricinde özellikle son zamanlarda çıkan saçma sapan alternatif firmalara bulaşmayın başınızı ağrıtmayın.

• annaX kullanıcısına yanıt

Kimmiş onlar ya ayda 1kez belki kesilir

• Siz İstediniz Biz Yaptık.Arkadaşını Getir Kampanyasını Başlattık!Fixnet Sınırları Kaldıran İnternet!
    Siz İstediniz Biz Yaptık.Arkadaşını Getir Kampanyasını Başlattık!Fixnet Sınırları Kaldıran İnternet!

Giresunda'yım TurkNet'den geçtim 35mbps paketini kullanıyorum sıkıntı yok hız düşmesi falan yaşamadım. Olumsuz yanı sayılabilecek tek şey ipnizin nerede olacağı belli değil belki online oyun oynayanlar için sıkıntı olur. Bir de bana özel mi bilmiyorum ama data kullanımımı göremiyorum tabi çok mu önemli elbette değil ama bu da düzelse süper olur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.