Şimdi Ara

Fixed gear

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Öncelikle hepinize iyi forumlar , iyi günler

Ben Fixed Gear ya da Single Speed bir bisiklet toplamak istiyorum.Bisikletten iyi anlayan arkadaşlar kabataslak bana ne kadara patlayacağını öğrenmem konusunda yardımcı olabilir mi?

• Arızası olmayan eski bir bisiklet alarak belki 300 TL'ye de halledilebilir, kaliteli parçalar alınarak birkaç bin lira da harcanabilir. Olay tamamen beklentilerle ve bütçeyle alakâlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Arızası olmayan eski bir bisiklet alarak belki 300 TL'ye de halledilebilir, kaliteli parçalar alınarak birkaç bin lira da harcanabilir. Olay tamamen beklentilerle ve bütçeyle alakâlı.

Verebileceğim bütce en fazla bin lira olabilir.Biraz daha araştırayım bende en ufak bir bisiklet bilgim yok anlayamıyorum. Ammaa velakinn ben bu fixed gearlara mest oldum arkidiş.
  • İkinci el parçalarla ucuza halletmek de mümkün ama bazı parçalar pahalı olabiliyor. Sağlam bir kadro bulunursa, boyandıktan sonra üstüne güzel parçalar toplanabilir. Örneğin kadro beyaza boyanır, sele borusu ve gidon kromajlı olur, göbekler sarı, zincir titanyum yapılabilir. Sele Brooks olursa bisiklet kadar para vermek gerekebilir. Sahibinden.com'da elden geçirmeye uygun birkaç bisiklet görmüştüm.
  • quote:

İkinci el parçalarla ucuza halletmek de mümkün ama bazı parçalar pahalı olabiliyor. Sağlam bir kadro bulunursa, boyandıktan sonra üstüne güzel parçalar toplanabilir. Örneğin kadro beyaza boyanır, sele borusu ve gidon kromajlı olur, göbekler sarı, zincir titanyum yapılabilir. Sele Brooks olursa bisiklet kadar para vermek gerekebilir. Sahibinden.com'da elden geçirmeye uygun birkaç bisiklet görmüştüm.

Öncelikle sağlam boyuma posuma uygun bir kadro bulmakla başlamalıyım o zaman?
  • Evet. Bisiklet olursa daha iyi olur ve kesinlikle uğraşmaya değecek bir bisiklet olmalı. Örneğin:
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-the-ralegh-nothingam-england-57755093/detay

Gerçi bunun kadro açıları geniş, fixie için dik açılı, yol bisikleti gibi bir kadro daha uygun olur.
     Fixed gear

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 24 Haziran 2012; 17:31:24 >

• quote:

Evet. Bisiklet olursa daha iyi olur ve kesinlikle uğraşmaya değecek bir bisiklet olmalı. Örneğin:
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-the-ralegh-nothingam-england-57755093/detay

Hemen araştırmalarıma başlayayım o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.