Şimdi Ara

fix it pro Çizik Giderici Kalem (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
3
Favori
267.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben de bu üründen çok büyük bi hevesle aldım kullandım, kesinlikle bi işe yaradığı yok. memnun kalan arkadaşların beklentileri ne idi bilmiyorum ama uygulama öncesinde ve sonrasında hiç bi fark yok ki.sakın alıpta paranızı boşa harcamayın.
  • Kesinlikle bir işe yaramıyor ankadaşlar. Tüm talimatları yerine getirerek, Fix İt Pro kalemi ve pasta cila ekipmanını kullandım. Değil çizik, en ufak lekeleri bile götürmedi malefef.
  • Muhteşem bir şey beklenilirse tabiki işe yaramaz,sonucunda içinde reçine ile vernik var ve tırnak girmeyen ince (dikkat buraya) çiziklere karşı, MASKELEME den başka bir esprisi bulunmayan bir üründür. Yaklaşık olarak 10-15 yıkama sonrası da tekrar uygulama isteyen bir üründür.

Zımpara şeklinde,çiziklere veya derin tırnak girecek durumda çiziklere rötuş harici başka işlemle kapatamazsınız.
  • gg.com da 4.90tl e düşmüş hortlatayım dedim :) ALMAAAA ALMAAA :)
  • Arkadaşlar 2 gündür kullanıyorum ama sonuç maalesef olumsuz. Benim gözlemlerime göre kesinlikle işe YARAMIYOR.
  • Konuyu iyi hortlatmışsın.
    Bu tür ürünler hiç bir işe yaramaz. Sadece ilk ıslakken sanki geçirmiş gibi görünür kuruyunca yada silince boş olduğunu görürsünüz. Bu kalemi çıkaran adam zengin oldu gitti.
  • Reklamlarda süperler fakat eniştem megane 2 de kullandı. Sonuç mu peh çok kötü daha kir topladı sürdüğümüz yere. Bence para vermeyin.
  • Buradaki olumsuz yorumları çok ön yargılı zannetmiştim ve "denize düşen yılana sarılır" mantığıyla ben de aldım.Ancak,olumsuz yorumların hepsi haklıymış.
    PARANIZA YAZIK.ZERRE KADAR ETKİSİ YOK.
    Çiziklere su sürün veya zeytinyağı sürün.Aynı etkiyi alırsınız.
    Sadece 1-2 gün,çiziğin beyazlığını azaltıyor.Sonra,eskisinden de beter dikkat çekiyor.
    1 tl'ye bile satsalar almayın.Paranıza yazık.
  • ankara gümrük mağazasında 1 tl .
    ama almayın gene de
  • hafif parke çiziklerine ne sürecez arkadaslar?
  • kaç liraki deneyelim ne kaybecez diyen 3 milyon vatandaş olsa, içine ne koyduğu belli olmayan kalemden 1 tl kar elde etse 3milyon tl yapar. o da bunlara ölünceye kadar yeter temiz iş.

not : kullandım ordan biliyorum dolandırıcılıktan başka birşey değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

hafif parke çiziklerine ne sürecez arkadaslar?

çok güzel bir konuyu çok güzel bir soruyla hortlatmışsın tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAiN

quote:

arif'in manchester'a attığı golü arıyordum buraya geldim, hor görme
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GAiN

quote:

arif'in manchester'a attığı golü arıyordum buraya geldim, hor görme

estağfurullah kardeş ne olursan ol yine gel yine bekleriz
  • bende hortlatayim almayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya ufak tefek çizikler için ne alacağız arkadas o halde?
  • Neden TÜRKİYE'DE Bu tür ürünleri denetleyip onay veren kimya yada biyoloji mühendislerinden oluşan yada hangi bilim dalına giriyorsa o dalın mühendislerinden oluşan ve üretici firmalarla hiç bir çıkar bağı olmayan bir resmi kurum yok! Tv lerde aynı şey internettede aynı şey Ne zaman gerçek gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiz?
  • Diş macunu sürüyorsun az kurumasını bekle ve iyice parlayana kadar ovala cizik gider kesin yöntem budur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ürünen bende aldım ama normal bir kalem gibi değil başlığını takamadım nedense nasıl yapacaz birde kalem içi boş gibi ...
  • o azaman almayalım
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.