Şimdi Ara

Fırsat Bitti - Tchibo - Bugüne Özel %15 İNDİRİM Fırsatı ile Salı Sallanıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.764
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugüne özel %15 İNDİRİM fırsatı ile Salı Sallanıyor!

24 Ocak Salı 19:00'dan 25 Ocak Çarşamba 02:00'ye kadar sepette ekstra %15 indirim fırsatını kaçırmayın!

*%15 İndirim, 19.00-02:00 saatleri arası tchibo.com.tr'den yapılan Cafissimo, kahve ve Partner ürünleri dışında, tüm alışverişlerde geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. %15 indirim "Alışveriş Sepetim" sayfasında sepete otomatik olarak uygulanacaktır.

Keyifli Alışverişler Dileriz
    Tchibo.com.tr Ekibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master21 -- 25 Ocak 2017; 10:50:18 >

• %39 luk combom var..ürün tavsiyesi olan var mı ?

Edit: 50 liralık sepet hazırladım ama kargo var diye almadım.

Fırsat bitmiştir.Taşınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master21 -- 25 Ocak 2017; 2:1:39 >
  • master21 kullanıcısına yanıt
    hocam 2 adet nasil dogum gunü düsüyor?
  • master21 kullanıcısına yanıt
    Kod satan bulabilseydim sizdeki gibi kombolu kapsül alacaktım. Alamanya'dan makine aldık, kapsül lazım :)
  • salı sallanırsa çarşamba çarşafa dolanır arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

salı sallanırsa çarşamba çarşafa dolanır arkadaşım

nedensiz güldüm
  • Kahve dahil değilmiş ?? Ulan dahil olsa ne olur doğru düzgün stok mu var !! İyice Madame Coco'ya döndürdüler güzelim kahveciyi .
  • Geçen yıllar da çözülebilir kahveler de ve kapsüller de bir alana bir bedava kampanyası falan yapmışlardı, şimdi bırak öyle kampanyayı, kahve firmasında kahveden başka her şey var maşallah...
  • kahvede olmayan indirim alsınlar.....
    sazan avına çıkmışlar,yersen.....
  • Kahve çeşitleri çok azalmış, 6-7 çeşit ürün kalmış, 20 dan fazla idi eskiden.
    Yeni çeşitler gelince de döviz kurundan bindirim olacaktır.
  • Tchibo da filtre kahve olarak hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ana18

Tchibo da filtre kahve olarak hangisini önerirsiniz?

Afrikan blue - yoğun ve baharatlı diğerlerine göre daha sert (yoğun kahve seviyorsanız bunu deneyin)
    Ama sert kahve değil de daha yumuşak içimli derseniz guetamala ya da brezil mild alabilirsiniz.
    Bir de sarımtırak paketlerde özel seriler var onları deneyebilirsiniz.
    Ama en iyisi bir ara mağazaya gidip birkaç tanesinden 100 gr alıp denemek. Mağazada açık olarak satılıyor bazıları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextrr

quote:

Orijinalden alıntı: ana18

Tchibo da filtre kahve olarak hangisini önerirsiniz?

Afrikan blue - yoğun ve baharatlı diğerlerine göre daha sert (yoğun kahve seviyorsanız bunu deneyin)
    Ama sert kahve değil de daha yumuşak içimli derseniz guetamala ya da brezil mild alabilirsiniz.
    Bir de sarımtırak paketlerde özel seriler var onları deneyebilirsiniz.
    Ama en iyisi bir ara mağazaya gidip birkaç tanesinden 100 gr alıp denemek. Mağazada açık olarak satılıyor bazıları.

teşekkür ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Kahve dahil değilmiş ?? Ulan dahil olsa ne olur doğru düzgün stok mu var !! İyice Madame Coco'ya döndürdüler güzelim kahveciyi .

Kahve dahildi.kombolarla %39 indirmli alan arkadaş oldu.
  • bunlar habire 150/30 wp kampanyası yapıyolar ama bu fiyatlara 150/150 wp vermeleri lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.