Şimdi Ara

[fırsat bitti] eachine h8 quadcopter 1.99 dolar !!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
4
Favori
7.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress drone göndermediği için banggood dan sipariş edeceğim ama 12.99 Dolarlık eachine hiç bir kod çalışmıyor .mobilde %10 oyuncaklarda %8 falan

Deneyebilir misiniz sizde bende çıkmıyordu bir de kaç günde geliyor acaba bunlar gelenler bilgi verebilir mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rechargeable R kullanıcısına yanıt
    Hocam indirimli urunlerde kupon kullanilamiyor galiba ayni urunun indirimsiz hali var 13.99 onda uygulaniyordu onda da pek bisey farketmiyo zaten %10 12.58 gbi bisey oluyodu.
    Alirsaniz 1.6 dolar daha verip takipli almanizi oneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buyrun birkaç resim...
     [fırsat bitti] eachine h8 quadcopter 1.99 dolar !!!! [fırsat bitti] eachine h8 quadcopter 1.99 dolar !!!! [fırsat bitti] eachine h8 quadcopter 1.99 dolar !!!! [fırsat bitti] eachine h8 quadcopter 1.99 dolar !!!! [fırsat bitti] eachine h8 quadcopter 1.99 dolar !!!! [fırsat bitti] eachine h8 quadcopter 1.99 dolar !!!!

• Gaza solda mı yoksa sağda mı daha iyi olur acaba kullananlarda yorum alabilir miyim

hız ayarı sağda olan ve solda olandan aldım, daha test edemedim ama basitçe kumanda arkadan yon değiştirebilirsin iş oraya gelirse şema paylaşırm

• banamii B kullanıcısına yanıt
    Gönderilen üründe sorun mu vardı para iadesi aldınız .

Eğer sorunlu ise bugun verdiğim siparişi iptal edeyim .

Yok sadece paket açık mı diye iade aldıysanız ve ürün sağlam ise bana hiç etik gelmiyor şahsen

Hocam üründe sorun yoktu. ama ben satmak. için aldığımdan paketin açık olması bana sorun çıkardı. yenisini istedim sadece para iadesi yapabiliriz dediler. Bende kabul ettim.
  • Dun banggooda mail atmistim urun 1 kasimda turkiyeye gelmis.
    G20 zirvesinden dolayi gecikme olmus olabilir diyolar. Anlasilan hic oldu bizim quad birileri oynuyo suan muhtemelen :)

• Arkadaşlar benim üründe gelmedi daha, acaba bilgi alabiliyormuyuz takipsiz kargolarda ? Yani banggood Tr'ye girip girmediğini bilebilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FTLMY00172377 bana verdikleri takip numarasi bu malaysia post ile gondermisler Tr de takibi yok.

• Ben bu indirimi kaçırdım ama aynı ürün bangoodda kazı kazan gibi bir bölümde vardı ordan kazandım. Ücretsiz olarak postalandı kargo koduda verdiler daha takip edemiyorum.
  • Benim quad lar hala gelemedi, takipsiz almıştım

• blackdiamond16 kullanıcısına yanıt
    Benimde takipsizdi gelmedi hala. Mail attım pttye bakın diyorlar. Baksam ne olacak takipsiz ürün.

• Bu alette tek kol mu çalışıyor hem gaz hem de Yön olarak bu konuda bilgi verebilecek olan var mı

• cyknr C kullanıcısına yanıt
    http://www.17track.net/en/track?nums=FTLMY00172377
    sonradan kayıtsız aldığım 3adet benzer kod ile tr ye giriş yapmış 1aydır gelen giden yok. en son dilekçe yazacam bu ptt ye

• imhiret kullanıcısına yanıt
    Bana da kod verdiler. 11. ayın 1'inde giriş yapmış TR'ye ama ortada yok. Belki birgün çıkıp gelir.

Ben anlamiyorum hocam bu pttyi. Birkac urun daha almistim yine banggooddan takipsiz onlarda hala yok.
    2 sokak ustte abim oturuyor. Benden sonra 5 farkli urun aldi takipsiz hepside gelmis. Bende biyerlere yazmayi dusunuyorum bisey olmayacagini biliyorum ama herkes yazsa biseyler duzelir tahminim.

• Benimki az önce geldi. Demekki kaybolmamış 😀 2 ayda anca geldi. Gelmeyenlerinki de gelir umarım.

• Mkardes1903 kullanıcısına yanıt
    kac taneydi

1 adet. Evde uçururken kovaya girdi. Islandı ama kuruttum hala çalışıyor 😀

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.