Şimdi Ara

[fırsat bitti] eachine h8 quadcopter 1.99 dolar !!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
4
Favori
7.202
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.banggood.com/Eachine-H8-Mini-Headless-Mode-2_4G-4CH-6-Axis-RC-Quadcopter-RTF-p-975808.html

banggood'da öylesine flash deals'a bakarken bi an ne göreyim ! eachine h8 yalnızca 2 dolar , yapıştırdım 2 tane :D kaçırmayın derim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brandagamba -- 19 Ekim 2015; 14:35:29 >

• Teskkurler hocam 6 tane aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 bin satış görünüyor şuanda. Bakalım stokları var mı o kadar :D
  • 1 kactane aldik kayitsiz gelirmi, yanlislik mi yapilmis acaba, bekleyip gorecegiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence yanlislik yok %86 indirim gozukuyor!

• 2 tane aldım12 liraya geldi
  • stok tüketmeye çalışıyor olabilirler, böylelikle reklemlarınıda yapmış oluyorlar.

• Bu ne

• Sipariş verdim paypal üzerinden, siparişe dair maillerde geldi ama siparişlerim kısmında göremiyorum. Sizde de öyle mi ?
  • Reobig kullanıcısına yanıt
    aynısı bendede oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Sipariş verdim paypal üzerinden, siparişe dair maillerde geldi ama siparişlerim kısmında göremiyorum. Sizde de öyle mi ?

siparişler görünüyor, çok fazla sayıda alırsanız gümrükte takılır heleki kayıtsızsa geçmiş olsun ya da hediye amaçlı alırsanız farklı adres verin

• 3 adet aldım. Sağ elle kullanımı seçtim. Normalde sol elle kullanım vardı inşallah doğru yapmışımdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Sipariş verdim paypal üzerinden, siparişe dair maillerde geldi ama siparişlerim kısmında göremiyorum. Sizde de öyle mi ?

siparişler görünüyor, çok fazla sayıda alırsanız gümrükte takılır heleki kayıtsızsa geçmiş olsun ya da hediye amaçlı alırsanız farklı adres verin

Fazla sayıda dediğiniz hepi topu 2 tane aldım, oda ticarete girmez heralde. Bugüne kadar hep kayıtsız aldım hiç sorun olmadı, hepsi kapıma kadar geldi şükür.

Düzeltme: Şuan siparişlerim kısmında görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 19 Ekim 2015; 1:41:48 >

• 1 tanede ben aldim ilk defa yurtdisindan aliyorum ya bakalm tecrube olsun dedim.
    Benimde siparislerde gozukmuyor

• tekrar 13$ a çıktı h.o.
  • Şansıma tüküreyim,nakit karta 20lira atmıştım markette harcadım

Alana kadar 13 dolar olmuş

• Çok istiyordum ya.. Lanet olsun lanet..............
  • Reobig kullanıcısına yanıt
    çoklu alım sana yazmadım alacak olan varsa okursa ona göre... dedim şuan fiyat yükselmiş bakalım yollayacaklar mı, yada stok ta yok deyip yollamazlar :(

• 4 gün yazıyordu indirim süresi. Yüklenilince çektiler indirimi. Büyük ihtimal alamayacağız. 10 binlere varan stokları olduğunu zannetmiyorum. 30 bini geçmişti en son. Bakalım hayırlısı.

• banggood yanlışlık yapmış, 11,99 yerine 1,99 ,en azından 1 tane gönderseler iyi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.