Şimdi Ara

firefox.exe Kapanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlk sorunum "Firefox zaten çalışıyor, fakat yanıt vermiyor. Yeni bir pencere açmak için, öncelikle çalışmakta olan Firefox işlemini kapatmalısınız, ya da bilgisayarınızı yeniden başlatmalısınız." hatasıydı. Bunu Mozilla Destek sitesinde anlatıldığı şekilde çözdüm. (parent.lock dosyasını silerek.)

Fakat bu kez de başka bir sorun baş gösterdi, Firefox'u açmaya çalıştığım vakit "kimliğiniz kayıp" gibisinden bir hata ile karşılaştım. Uygulamayı silip yükledim, olmadı.

Tekrar silip CCleaner ile temizlik yapayım dedim, CCleaner ise "Firefox açıkken işlem yapamam önce kapatayım mı" gibisinden bir hata verdi(Kapat dediğimde de kapatamadı.) Halbuki browser yüklü değil.
    Görev Yöneticisinde hizmetler kısmına girdim. firefox.exe'yi kapatmaya çalıştığımda "erişim engellendi" hatası, Mozilla'ya ait tüm dosyaları elle temizlemeye çalıştığımda ise "Firefox açık olduğu için silinemedi." hatası aldım.

Malwarebytes Anti-Malware programıyla bilgisayarı detaylıca tarattırdım, herhangi bir sızıntı bulamadım.

Bu durumu nasıl çözebilirim, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Kinross -- 27 Şubat 2015; 13:44:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.