Şimdi Ara

Firefox 4.0 çıktı, saatler içerisinde 2 milyondan fazla indirildi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
0
Favori
22.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaNKaWaReZ

4. Sürümde Çıkışta Kaydet Diye Özellik Yok, 3.6'da Mevcut.

@Zeratull

Opera'daki Özellik Firefox 4.0'da Mevcuttur.

Araçlar > Seçenekler > Genel > Firefox Açıldığında "Son Oturumdaki Pencereler Vs Sekmeleri Göster" Diyin

Cevap için teşekkürler fakat "Son Oturumdaki Pencereler Vs Sekmeleri Göster" seçeneği bende pasif gözüküyor seçemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

Yazı tipi berbatlaştı..Kodla düzeltiliyormuş allahtan...Şu Home ve Refresh butonunun minicik olup sağa alınması berbat olmuş..

yerlerini istediğin gibi değiştirip büyütebilirsin
    Firefox 4.0 çıktı, saatler içerisinde 2 milyondan fazla indirildi
  • valla hız açısından bi değişiklik görmedim aynı tas aynı hamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeratull

quote:

Orijinalden alıntı: zeratull

Arkadaşlar ben opera kullanıcısıyım yinede firefoxu bir deneyim dedim ve kurdum.Hoş ve güzel yapmışlar fakat benim operada en çok sevdiğim özellik, sürekli açık olan 15 sekmem vardır ve bu açık olan sekmelerdeki siteleri hergün takip ederim aralıklarla, bilgisayarı kapatıp açtığımdada operayı çalıştırdığımda, en son kapattığımda açık olan sekmeler tekrardan kendisi otomatik açılır. Aynı özellik firefoxdada varmıdır??

??

sekmeyi sağ tıklayıp uygulama sekmesine dönüştür dersen her açıldığında o sekmeler de açılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

http://glow.mozilla.org/

yuh 8 milyon

ben opera kullanıcısıyım
  • 9 milyon kişi indirmiş ve artıyor.
  • chromedaki adres çubuğundan arama yapma özelliği olmamasına karşın güzel bir tarayıcı
    hız konusunda da chrome'a göre fark edilecek kadar iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

quote:

Yazı tipi berbatlaştı..Kodla düzeltiliyormuş allahtan...Şu Home ve Refresh butonunun minicik olup sağa alınması berbat olmuş..

Kullandığın tema hangisi acaba öğrenebilirmiyim ? Bu arada butonların yerlerini nasıl değiştiriyoruz

• Fx57, hocam dün yazdık anlamamışsınız, haberi düzeltin. Firefox için "işletim sistemi" demişsiniz..
  • Aslanim Firefox............

Çamur at izi kalsin mantigiyla Yillardir edilmedik pislige maruz kalmadi HERKESE agzinin payini fazlasiyla Verdi veriyoda...

Fan boyluga gerek yok İnata gerek yok.. Gerçekler Ortada...... Yok chrome yok opera falan filan... Fisssssssssss yani.. fissss.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Aslanim Firefox............

Çamur at izi kalsin mantigiyla Yillardir edilmedik pislige maruz kalmadi HERKESE agzinin payini fazlasiyla Verdi veriyoda...

Fan boyluga gerek yok İnata gerek yok.. Gerçekler Ortada...... Yok chrome yok opera falan filan... Fisssssssssss yani.. fissss.......

adam operanın sahibi beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: wentworthscofield

chromedaki adres çubuğundan arama yapma özelliği olmamasına karşın güzel bir tarayıcı
    hız konusunda da chrome'a göre fark edilecek kadar iyi

Merhabalar

Adres çubuğundan arama yapma özelliği mevcuttur. Ek olarak, özel bir isim yazdığınız taktirde(örneği bir internet sitesinin sadece alan adı, eksisozluk.com yerine eksi yazarsanız eksisozluk.com açılıyor direkt olarak.) o isme ait google' da ilk çıkan sonuç sayfasını direkt olarak açıyor. Uzun bir arama yaparsanız (örnek olarak "galatasaray' ın aldığı kupalar" verebilirim buna:) ) google' de arama sonuçlarını gösteriyor. Bence bu daha kullanışlı:) Umarım anlatabilmişimdir.

İyi forumlar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubber42

quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

quote:

Kullandığın tema hangisi acaba öğrenebilirmiyim ? Bu arada butonların yerlerini nasıl değiştiriyoruz

tema furfox tail twister.
    buteonların yerlerini görünüm /araç çubukları /özelleştir/büyük yapmak için de simge ve metin olarak seçtim.gerisini istediğin gibi sürükleyeceksin hocam

• +1 de benden tüm eklentilerimin çalışması sevindirdi, ama ekran kartı sürekli çalışıyor sanırım idle moda geçmedi hiç.. henüz 10 dkdır kullanıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 23 Mart 2011; 21:21:05 >

• Firefox 4'te en çok ziyaret edilenler özelliği kaldırıldı mı?
  • beyler ben de yer imi ve sık kullanılanlar var.firefox 4'e geçsem bunlar silinir mi?
  • @DH Misafiri

Evet Kaldırılmış.

@ballrry
    Hayır Silinmez.
  • yeni bir link açmak istediğiniz zaman ''yeni sekmede aç'' üstte olduğu için berbat olmuş
    hep ''yeni pencerede aç''a tıklıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaNKaWaReZ

@DH Misafiri

Evet Kaldırılmış.

@ballrry
    Hayır Silinmez.

eyvallah
  • Tıkladıktan sonra birkaç saniye içinde açılan diğer tarayıcıların (Internet Explorer 9 dahil) aksine her yeni sürümde daha da geç açılan Firefox'un bize anlatmak istediği nedir? Evet Mozilla yetkilileri, size sesleniyorum

Maalesef, Chrome/Chromium ve Opera varken şansını kaybetti. Final sürümünde epeyce iyileşme bekliyordum ama boşuna beklemişim. RC1 finalmiş zaten, sadece adı final olarak değişmiş bu sürümde...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.