Şimdi Ara

Firebal.net Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> Firebal.net Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2499 Mesaj
    Hayırlı pazarlar arkadaşlar firebal.net ten sharkoon xtatic v3 kulaklığını havale ile almayı düşünüyorum bu siteden daha önce alışveriş yapan oldumu herhangi bir sıkıntı olurmu beni bilgilendirebilirseniz sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMF -- 31 Temmuz 2011; 13:00:24 >

|
    |

PSN:AercelWitsel /Steam:TouchMyFear
  • Yarbay
    3544 Mesaj
    yılların sitesidir... ankara merkezli bir firma... yıllardır kullanmadım ama site en az 7-8 yıllık...
    |
    |
    6427 Mesaj
    Sıkıntı yaşamazsın. Çok güvenilir sitedir.
    |
    |
    |
    |

@kontraktil

hocam biraz araştırdım ps3 için en çok bu kulaklık önerilmiş öneriniz var ise benımle paylaşabilirsiniz :)
    |
    |

PSN:AercelWitsel /Steam:TouchMyFear
  • Binbaşı
    1280 Mesaj
    Kulaklık bazında en ideal seçimlerden biri budur. Tritton ax pro gibi seçenekler olabilir ama yapı olarak pek bir farkları yok. Piyasadakilerin hemen hemen hepsi aynı şekil ve konseptte üretilmiş. DTS, özellikle filmlerde baya etkileyici olabiliyor ama ses sistemi değil de kulaklık alacaksanız DTS dinleyemezsiniz. (Zaten piyasada DTS destekli kulaklık yok.) Ayrıca apartmanda oturuyorsanız tek yol kulaklık
    |
    |
    |
    |

Gülmese de yüzümüz, Beşiktaş'tır son sözümüz!
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bence sony nin ps3 için çıkaracğı kulaklığı bekle hem dts desteği de var fiyatı da 100 dolar olacak. Ben aklıma onu koydum.

http://blog.us.playstation.com/2011/05/27/new-official-wireless-stereo-headset-coming-for-ps3/
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    28037 Mesaj
    Sıkıntı yaşamazsın, PC kasamı da oradan almıştım. PC Modifikasyon ürünleri, soğutma sistemleri ve kasa en çok satan ürünleridir.
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X [email protected] || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.