Şimdi Ara

Fire Mage dps sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Genel olarak dungeon ve raidlerde dps sorunu yaşıyorum.Farklı talentler ve farklı rotasyonlar denedim ama nafile,tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Raksat/simple

• Crit cok dusuk, baya dusuk hemde. Mage oynamam ama bildigim temel bilgiler var

Oncelikle fire mage full crit dayali spec. Int den bile once gelir crit. Her esyanda crit olsun, hasarin crite bagli, item leveli yuksek diye critsiz esya giyme sana faydasi olmaz.

Trinketlar dps de asiri rol oynuyor sansa dayali oldugunu biliyorum ama crit trinketi giy en azindan haste olan yerine.

Icy veins yada noxxic sitelerine bakma, tavsiyem mmochampion sitesinin forumuba gir mage bolumundeki rehbere bak en kalitelisi orda oluyor

Ama suan en buyuk eksik crit gibi gorunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crit harbi harbi az.. DPS ne kadar yapıyorsun ortalama ? En azından %40 larda tut critini. Talentte %50 spell power arttıran talente ver. Bu arada dpsde arcane de çok iyi. Hele aoe de inanılmaz dps yapıyor arcane. Evo ile mana rotasyonunu oturtman lazım yoksa manasız kalırsın.
  • aynı guildde 2 mageyiz ikimizde fire talentler aynı rotasyon aynı açılış hemen hemne aynı fight sonu ben im dps 190 200 k onunki 260 270 k

bende 10 k crit var onda 14 k crit var gerisini sen hesap et
  • oyunda crit haste vs kontrol ettim Crit %40 haste ve mastery %20 gözukuyor.Burada niye böyle bilmiyorum.
    %50 veren talenti kullanıyordum duşuktu DPS im degistirdim simdi birde böyle deneyim diye,Ortalama 120 ile 160k arasında degisiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrearici -- 10 Ekim 2016; 14:57:38 >
  • Stat > itemlevel gear
    demek istediğim

örn; "840 crit/haste" veren bir gear "850 mastery/haste" itemden daha iyidir. bu yuzden itemlevel olayına aşırı takılmayın.
    statlar her zaman daha önemlidir
  • Crit burada yanlış gözüküyor sanırım %52-51 crit olması gerekiyor bende %35 var burda.
    http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Zestyphoenix/simple
  • öncelikle oyun içerisindeki skillerin acıklamalarını okumanı tavsiye ederim. molten armor %15 crit buff verir. bu yüzden armory de %15 eksik gözükür.

genel olarak dps de de combustion ile burst yapma üzerine kurulu şu anda. fightları iyi ögrenerek doğru zamanda burst ünü yapman gerekiyor.

lexichu (method mage) bir guide yayınladı opener hakkında. ayrıca mythic raidlerdende videolar paylaştı. youtube da bulabilirsin.
  • valla yıllardır mage oynarım şu rune of power rotasyon kısmını çok sıkıntıya sokuyor blizzard şu talenti bi düzenlese ya eski stili getirsin yada diğerlerine buff atsın çünkü ciddi anlamda fightlarda baya zorluk çıkartıyor

velhasım senin sıkıntına gelek sırasıyla yazayım sen kendin oyun içi düzenlersin

1-845 ilvl mage için ölü ilvldir ben frostla o ilvlarda 120 130k anca çıkartıyordum gearlanmaya bak hemen intler ilvldan çok etkilenen classlardır
    2-http://www.icy-veins.com/wow/fire-mage-pve-dps-stat-priority crit en azın %60 olmak zorunda fire isen isterse 830 giy ama o crit olacak o itemde fazladan 1 pyro senin critsiz 3 fireballına eşit damage çıkartıyor
    3-ıvır zıvırlar ench gem food flask pot bunlar hayat kaynağı tek tek birşey ifade etmese hepsi toplanınca fazladan 2-3 item giymiş gibi olursun
    4-rotasyon çalışcaksın combustionı sürekli flame on ve rune of powerla kullancaksın dragons breathi sürekli spamlıyacaksın pyronu sürekli fireball castinden hemen sonra atıcaksın(combustion aktifken hariç)

eğer hala sıkıntı yaşıyorsan hemen gidip bi hunter kasıyorsun 3 tuşla top dpstesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 14 Ekim 2016; 19:19:02 >

• Teşekkürler arkadaşlar,Combustion kombosunu yapıyorum lakin burst damage'ten sonra toparlaması zor oluyor,crit düşük olduğu için pyro çok az proclanıyor sıkıntı kaynağı bu sanırım,%47 civarına çıkardım şimdi ve dps im hatrı sayılır miktarda arttı.
  • Rotasyon nasil olmali magede yeniyimde skiller hangi sirayla kullanilmali ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.