Şimdi Ara

Fire Drake Yeni Moradon ve En İyi Kasma Spotları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Steelie'nin lvl 1 ~ 60 Rehberi
    (60-80 Rehberi çok yakında gelicek)

Arkadaşlar heryere baktım ama şu yeni ve yaratık bakımından gayet zengin olan moradonumuz'da yeni başlayan arkadaşlarımızın en kolay hangi lvl da ne keserek en verimli şekilde kasılabileceklerine dair 1 konu bulamadım!
    Bu DH dışındada geçerli, bende yapabildiğim kadar kendi bilgilerime dayanarak bu konuda yeni başlayacak arkadaşlarımıza bir rehber hazırlamaya karar verdim.

Öncelikle karakterlerimizi tanıyalım

Warrior:
    Kasması eeeen zor ama oynaması een eğlenceli chardır, lvl 62 den sonra screamı da açtınızmı arkanıza bir buff/heal priest aldınızmı zaten bütün bosslar süzü bekler, item yapıp yavaş yavaş üstünüzü düzersiniz ama uyarmadı demeyin.. İyi bir warrior kasmak peygamber sabrı ister ^^

Rouge:
    Benim ikinci favorim, assasian tipi rougeler kısa sürede çok güçlü damage vermeleriyle cz ve ardream da en büyük düşmanlarınız olacakları kesin.
    Archer tipi ise günümüz tabiriyle koxper tipi rougeler çünkü genelde adam gibi oynamak için archer açan çok fazla yok (olanların hakkını yemiyorum çok güçlü ve elle kasan archerlar da var) kullanmayı bilirseniz assasian'dan çok daha güçlü olabilir ama bilmiyorsanız '~reskill please~'

Priest:
    Üçüncü favorim, bir buffer/healer priest herzaman heryerde lvline göre parti bulur ki priestlerde ikiye ayrılıyor.İnt priest olursanız defansınız ve elemental dayanıklılığınız çok güçlü olur, cz de yeri gelir 4 assasian size girişsede complete heal yaparak onlara gülebilirsiniz, boss kesen warriorları desteklemek için idealdir.Bir diğeri ise battle priest, genelde lvl 62 den önce hiçbir işe yaradığı yok ama 62 den sonra heleki birde itemleri sağlamsa kendi akranı warriorlara bile zor anlar yaşatabilir :)

Mage:

En tiskindiğim karakter tipi, aslında bütün mmorpg lerdeki magelere aşık olsamda Knight Online'deki mage çook çok çok kolay lvl kasar.Yeni çıkan Platinum premium ile sabah açtığı karakteri 60 yapabilir.Eslantta falcon,evil wizard gibi yaratıkları toplu keserek çook kolay lvl kasarsınız, ardreamda hiç işlevsel değildir ama cz de bir mage partysinin günde ((60k)) np kastığı olur (kişi başına) cz nova town, şehir basmalarda nova town inanılmaz güzel np kazandırmaktadır :)
    Paper mage güçlü damageler verir ama int mage de defans açısından gayet güzel, pek terch edilmesede..

Şimdi arkadaşlar karakterlerimizi zaten bildiğimizi varsayarak kısaca tekrar hatırladık (Nasıl unutabilirizki :D )
    Yeni Moradonda ve KO da nasıl lvl kasabiliriz?
    En verimli hangi lvl aralığında hangi yaratıkta kasarız?
    Sıra geldi bunaa..

Eğer iyi itemler ve takılarla (anacharınızdan yancharınıza) başladıysanız aşağıdaki şekilde en verimli şekilde kasılabilirsiniz, sıfırdan başlıyor iseniz 2-3 hatta 4 lvl arada fark olucaktır göz önünde bulundurun lütfen ;
    Lvl 1-6 : Worm, Blood worm
    Lvl 6-11: Bulcan, Wild Bulcan
    Lvl 11-18: Bulture
    Lvl 18-20: Werewolf (Bu seçeneği opal safir ve kristal droplarının şuan sadece werewolf ile sınırlı olması dolayısı ile atlayabilir direk lycana geçebiliriz aslında..)
    Lvl 20-22: Lycan - Scorpion
    Lvl 22-26: Loup-Garou - Dire Wolf - Pincers Scorpion - Paralyzer
    Lvl 26-30: Skeleton - Dark Eyes - Skeleton Warrior - Decayled Zombie
    Lvl 30-35: Smildon - Wild Smildon - Skeleton Knight - Rotten Eyes
    Lvl 35-40: Saber Tooth - Shadow Seeker - Death Knight
    Evet arkadaşlar Lvl 35 olduk, Artık El Morad'a yada Lüferson'a giderek oranın da cılkını çıakrabiliriz :)

Lvl 40-45: Death Knight - Undying - Marchirodus - Ape - Megantheron
    Lvl 45-50: Deruvish - Hornet - Ash Knight - Megantheron
    Lvl 50-55: Ash Knight - Hornet - Apostle - Deruvish
    Lvl 55-60: Apostle - Deruvish - Troll
    İşte burdan sonra işler ilginçleşiyor, 61 den sonra kazanılan explerin yarıya düşmesi de işimizi mahfediyor, hadi bakalım kolay gelsin :)

NOT: Kesinlikle Hiçbir Şekilde Alıntı Değildir Tamamen El Emeği Göz Nuru Şu An Hazırladım
    Alıntı yapacak arkadaşlar ana link'i yazarlarsa yada hiç değilse alıntı olduğunu belirtirse çok sevinirim..

• herkez nerde kasıcagını bilir bence hic gereği yok kimse kaale alıp bakmaz bile
  • Ben yeni başlayacak arkadaşlar olabilir diye şeettittiri verdiydim çünkü heryeri gezdim hepsi eski ..
    ama 60~80'e daha çok ilgi olur diye bekliyorum inş en verimli nerde kasılır olayına şuan 76'yım 80 olayım (ki 2 hafta falan alır :D ) onuda yazıcam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibrahim3762

herkez nerde kasıcagını bilir bence hic gereği yok kimse kaale alıp bakmaz bile

Böyle saçma bi cevap görmedim Arkadaş iyi niyet göstermiş oyuna yeni başlayanlara yol göstermek için bildiklerini yazmış ki gayet güzel olmuş. Destek olmayacaksan bari köstek olma. Ben bu arkadaşın yerinde olsam bidaha paylaşım yapmam İnsanları soğutmayın gönül almayı bilin biraz ayıp yaw
  • Daha kolayı var. 41-80 arası deru , apos , paramun ve olay bitti.
  • elıne saglık kardes paylasımın guzel olmus
  • Ağaclar Yok 56 dan 59 Olmuşum 1 Günde
  • Yeni başlayan arkadaşların bu tip rehberlere ihtiyacı var. Emeğine sağlık arkadaşım , güzel olmuş. İlgilenen arkadaşlar için 60-80 olanı da bekliyoruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Punisher

Yeni başlayan arkadaşların bu tip rehberlere ihtiyacı var. Emeğine sağlık arkadaşım , güzel olmuş. İlgilenen arkadaşlar için 60-80 olanı da bekliyoruz..

• quote:

Orjinalden alıntı: PUni

Daha kolayı var. 41-80 arası deru , apos , paramun ve olay bitti.

ben 50 lvlde zor deru pary buluyorumBennim problemim de olabilir bu

• quote:

Orjinalden alıntı: ibrahim3762

herkez nerde kasıcagını bilir bence hic gereği yok kimse kaale alıp bakmaz bile

• Saol ama bir sorum olacak. Warrior kasmak neden zor ? Her yerde Party bulur.
  • Eline sağlıkta bi yerlere tyonu eklemelisin çünkü apos kıvamına gelene kadar çoğu kişi deru yerine tyon tercih ediyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: n0n00b

quote:

Orjinalden alıntı: PUni

Daha kolayı var. 41-80 arası deru , apos , paramun ve olay bitti.

ben 50 lvlde zor deru pary buluyorumBennim problemim de olabilir bu

Tak gryphonu elinede yanan güzel görünen bir silah al hiç kimse lwl ini bile sormaz ben hariç:D

• Çok güzel kardeşş eline sağlık
  • saqolasın bılıyorum ama bılmeyenler oyuna yenı baslayanlar mutlaka vardır onlar için yararlı bir konu...
  • Ben 50-60 Arası Akarada Çoğunlukla Ağaçlarda Kastım
  • Ben en çok kullanılan yerleri aklıma geldikçe yazmaya çalıştım.. Daha çok ta kendi kullandığım yerleri
    Ağaçları yada Tyonları arada atlamışım, Allah bilir daha atladığım ne kadar süper mekan var mesela al daha lvl 1~6 arası worm mesela yukarıda sevenger bandicoot kessen daha mantıklı ama unutmuşum işte, insanız sonuçta..
    Warrior kasmasıda herkesin bildiği gibi mana , skillerin birbirlerine çok benzer ve elinde iyi bir silah yoksa zayıf oluşu ve attacker parti dışında warriora lvl kasarken ihtiyaç duyulmaması yüzünden zordur. Mesela priestin her yerde partisi vardır (buff/heal) İlerleyen zamanlarda grup heal olmadan eslantın bazı yaratıkları canınızı okur mesela, rouge dedinmi zaten mage partisinde olsun attacker partisinde olsun onunda her zaman yeri vardır, warrior sadece sağlamsa yada insaflı birine rastlarsa kasabilir bir zamana kadar.
    Ama saygı göstermeyen çok oldu o yüzden hiç yazmamışım , uğraşmamışım varsayıyorum ki kendimi üzmeyeyim bari, 60/80 sadece paramun kasan arkadaşlar varmış bırakayım bildikleri gibi yapsınlar uğraştığıma değmez

• eline sağlık arkadaşım güzel faydalı bir bilgi olmuş
  • Verildi bu kaç kere, copy paste yapmışın bide konunun sabitlenmesini istiyorsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.