Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barracudaaa

Adam ne konuşsa suçlu zaten sizin gözünüzde, sanırım derdi de senin gibilere yaranmak değil. Hep şikayet hep şikayet. Ne var yani başka şeylerden konuşmasında her şeye bir kılıf uydurmayın.

Sorun zaten benim gibilere yaranmamasında. Ne demek ne var başka şeylerden konuşmasında ? Arkadaşım kafa mı buluyorsun benimle ? Senin ordun ilk defa resmi olarak Suriye'ye girip operasyon yapıyor, oradaki diğer güçleri de toplamış ve belli ki daha da büyüyecek ciddi bir operasyon yapıyorsun ama ülkenin bir numarası çıkıp günlük siyasetten bahsediyor. Biraz mantık. Bana ne senin günlük siyasetinden, 1 ay önceki darbenden 2023'ünden istikrarından şuyundan buyundan. Benim için şuan tek önemli konu var o da ordumun Suriye'ye operasyon yapıyor olması ve senden de devletin bir numarası olarak çıkıp bununla alakalı konuşmanı bekliyorum gayet normal olarak. Allah razı olsun bir tek dışişleri bakanı çıkıp konuştu da bilgi verdi konuyla ilgili. Maşallah ülkenin gerçek gündemi ile ilgilenen bir Mevlüt Çavuşoğlu varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

Damarım tuttu gençler ben kreuzberg de biraz dolaşıyım birkaç pkk sempatizanı bulup dòveyimde biraz rahatlayim.

Sonra yine uğrarım.

Kürtler iyi örgütlüydü berlin de Köln de öyle iddialı laf ettin ama yapacak mısın

1-Kürt değil pkk
    2- alman hükümeti pkkya destek çıkmasa kolonoskopi yaparlar pkkya o eylem yaptıkları sokaklarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah askerlerimize yardim etsin.Zamanla hersey aciga kavusur.

• adnansetek kullanıcısına yanıt
    Dışişleri bakanını dinlemedin heralde pyd fıratın doğusuna çekilmezse onlarada saldırırız denildi. Eğer pyd suriye kuzeyinde bir korıdor kurarsa yeni bir terörist devlet hayırlı olsun. Eğer Türkiye böyle kararlı davranmaya devam ederse ypg o bölgede tutunamaz.
  • Allah, Şanlı Türk Ordusu'nu korusun.

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷
  • quote:

Orijinalden alıntı: ennnes58

Çok boş adamsın. Adam konusmasında herşeye yer verdi. Amerikaya göndermede de bulundu. Sen hotanto da mı yaşıyorsun bu ülkenim herşeyi hakkında bilgi vermek zorunda. Orada cıkıp sadece sınırötesi operasyon konusması yapmadı ki. Muhalif kafadan at gözlügünden kurtulun biraz

Muhalif kafadan kurtul diye olmayan bir aklı vermeye kalkanı, böyle bir mantık dışı harekette bulunanı da ilk defa gördüm ya helal olsun.

Canım kardeşim benim ordum şuan operasyon yapıyor, onun 2023 hedefleri zerre kadar umrumda değil. Sadece onun değil, başka hiçbir partinin veya siyasinin herhangi farklı bir planı yahut uğraşı umrumda değil. Kendinden önce içişleri bakanı ve cumhurbaşkanı çıkıp alakasız şeylerden bahsettikten sonra bir tek dışişleri bakanı bu en önemli konu hakkında bilgi vermek için konuşuyorsa bu işte bir sıkıntı var demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Allah, Şanlı Türk Ordusu'nu korusun.

Altay tankları mı kullanıyor ki

• Kraven kullanıcısına yanıt
    Sonuçta detaylı açıklama yapıldığını düşünüyorum ben. Bu kadar germeye gerek yok ki.

• dün putin, esad vs olanlar bugün salih müslim olmuş. ne büyüksün tayyip erdoğan.
  • Ypg ve pkk yada saldırsınlar, en büyük düşmanımız onlar. Işid birkaç senedir var ama bu hainler 30 35 senedir bizimle savaşıyorlar, en kötüsü de bizim aramızda yaşıyorlar bizim ekmeğimi yiyip bize haınlık yapıyorlar. Umarım bu işin altından farklı şeyler çıkmazda bu pislikleri temizlerler o bölgeden.
  • Bilmiyorum hocam fotoğrafı twitterda gördüm başka zaman çekilmiş te olabilir.
  • quote:

Hocam bu tanklar kullanılmıyor ayrıca bu foto 2014'e ait

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 24 Ağustos 2016; 12:23:54 >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    TSK önderliğinde ÖSO ve Türkmenler katılıyor TSK temizliyor ÖSO ve Türkmenler giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: barracudaaa

Sonuçta detaylı açıklama yapıldığını düşünüyorum ben. Bu kadar germeye gerek yok ki.

Bak güzel kardeşim, politika dediğin şey sadece çıkıp şu partili olmak bu partili olmak ve idareyi elinde tutmak değildir. Sen sınırötesi operasyon yapıyorsan ve bütün millet bunu televizyonda öğreniyorsa çıkıp alakasız konulardan bahsedemezsin. Darbe gecesi Erdoğan konuşurken, yanında oturan damadının gülmesi gibi birşey bu.
    Böyle bir operasyon yapılıyorsa en yetkili kişi çıkıp ilk elden bilgi vermek durumundadır. Şimdiye kadar da öyle olmuştur. Ecevit çıkmış konuşmuştur, Erbakan konuşmuştur, Çiller açık açık meydan okumuştur. Herşeyin bir edebi adabı var. Bunun Erdoğan ile X kişi ile falan alakası yok. O konumda Mahmut da olsa aynısı geçerlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

Rusya ile ters düşmeyiz umarım.

turkiye israil ve rusya ile arasini duzeltti bu 2 ulke cok stratejik oneme sahipti, buyuk ihtimal bu 3 ulkenin ortaklasa yaptigi bir toplantidan cikan sonuc bugun ki olay

Orası öyle ama cumhurbaşkanının ne yaptığı anlamak zor oluyor.

• Sınırın son durumunun fotosunu koyarmısınz elinde olan kimde varsa

• BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah askerimize yardım eder inşallah da, kazasız belasız hem Işid'i hem de Pyd teröristlerini temizleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HERKESE BENDEN CAY

quote:

Altay tankları mı kullanıyor ki

Bu resim operasyonda çekilmiş resim değil.
    Bu resimdeki görülen tanklar leopard2A4. ankara etimesgut zırhlı birlikler gösteri ve tatbikat taburunda çekilmiş bi resim. 2. Tank bölüğü ne ait pars timi nin tankları.
    Suriyede kullanılan tanklar eski nesil amerikan tanklari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.ERTEN -- 24 Ağustos 2016; 12:29:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

Damarım tuttu gençler ben kreuzberg de biraz dolaşıyım birkaç pkk sempatizanı bulup dòveyimde biraz rahatlayim.

Sonra yine uğrarım.

Kürtler iyi örgütlüydü berlin de Köln de öyle iddialı laf ettin ama yapacak mısın

Dostum boş adam değiliz kreuzberg de iyi tanırlar beni.Sana sonra özelden birkaç resim atarım sadece yanımdaki kişilere bak kimler benim dostum gör ozaman nasıl bir ortamım var anlarsın ve şaka yapmadığımıda anlarsın.

Ben bu pkk sempatizani yavşolar yüzünden 4 yıl hapis yattım almanyada.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.