Şimdi Ara

Fingerprint unlock durdu hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürekli olarak (Maalesef Fingerprint unlock durdu.) hata mesajını alıyorum. Sadece tamam seçeneği var tıkladığımda da sürekli yeniliyor mesajı. Tableti kullanamıyorum kilit ekranında kaldı. Önce güvenli moda geçtim fakat aynı hata tekrar geldi. Sonra kapatıp fonksiyon tuşları ile wipe data/factory reset ve wipe cache partition yaptım. Açıldığında fabrika ayarlarına geçmişti ve hata mesajı hala var. Tableti kullanamıyorum, başka ne yapabilirim?

General Mobile e-tab 4 (Sanırım MEB tableti)

• Root atin
    O uyarilarin ekranda cikmasini engelleyen uygulamalar var
  • Tablet üzerinden herhangi bir işlem yapamıyorum hata mesajı sürekli geliyor. Kilit ekranını dahi geçemiyorum. Meb tableti olduğunu belirttim. Root ve rom seçeneği problem çıkartır.
  • Güncel. Hala bir çözüm arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı hata bendede dün oldu çözdüm fakat bilgisayarın virüs olarak algıladığı ve de 1 hafta önce bilgisayarımı çökerten mobogineyi kullanarak yaptım .Babam öğretmen ve emekli oldu o yüzden tablet bana kaldı ve meb asla istemiyecek bu yüzden rootta gerekti.Bunları kabul ediyosan sana çözümü anlatayım ayrıca çözmek için hatada tamama bastıktan sonra hemen basarak tableti gmaile bağladım ve google chromeden mobogineyi tablete indirmek zorunda kaldım bunlar gerekli .kısacası aynı hatayı alıp çözdüm ama root attım ve mdm gibi şeyleri kaldırdım ama sonunda gitti.
  • Root atacağım başka çözüm bulamadım. Fakat şu an da usb hata ayıklama moduna geçemiyorum. Hata sürekli geliyor ekrana ve tableti kullanmama izin vermiyor.

• Bu hatayı bende alıyorum Fabrika ayarlarına geri döndükten sonra bu hata banada çıktı hiç bir şey yapılmıyor sürekli tamam diyorum hiç bir şey olmuyor 2 gündür böyle yokmu çözümü ?
  • Aynı sorun benim General Mobile e-tab 4 (mebin) tablettede var .. maalesef..
  • Arkadaşlar aynı sorun bendede var tablet asus memopad hd7 koou(173xx) fabrika ayarlarına döndürdüğüm halde devam ediyor.
  • Tabletlerinize uygun romu yuklemeye calisin.
    Stock rom yoksa custom yukleyin.
    Ya da bi sekilde root atip titanium backup ile hatq veren uygulamayi dondurun.

• Ya lütfen yardım benimde aynı oldu root da atamıyorum
  • yya ypamıyorum yardım edrmsn kardşeim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmt.krks

yya ypamıyorum yardım edrmsn kardşeim

Once internetten stock romu bul ben sana gerisini yapmak konusunda yardim etmeye calisirim

• Rom yüleme işlemini gerçekleştirmek için tableti download modunda açmak gerekiyor ve USB hata ayıklama modunun açık olması gerekiyor. Tableti kullanamadığım için USB hata ayıklama modunu aktifleştiremiyorum. Bu yüzden root veya rom işlemi yapamıyorum. Sorun daha net anlaşılmıştır umarım.
  • ebuyahya E kullanıcısına yanıt
    Bendede ETAB 4 var ve@ebuyahya aynı sorun oldu.Ekrana sürekli 'SECRET LOCK DURDU' yazısı geliyordu..Ben seri olarak ayarladan uygulamalara ve tümü kısmından 'secret lock'a ulaşıp halen aktif olduğunu gördüm ve tamamen durdurdum..Tableti kapatıp açtığımda sorun bitmişti ama hala bir çok program otomatik olarak yükleniyordu..Uygulamalardan gereksiz olanları sildim ama hala sorun devam ediyor ve yeni programlar otomatik açılıyordu..Marketten 'GHOST PUSH TROJAN KİLLER' denen programı indirdim.Bende tümünü temizledi.Clean master ve CM Security ide kurdum. şimdilik iyi görünüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quantic33 -- 27 Aralık 2015; 12:13:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeManDo

Sürekli olarak (Maalesef Fingerprint unlock durdu.) hata mesajını alıyorum. Sadece tamam seçeneği var tıkladığımda da sürekli yeniliyor mesajı. Tableti kullanamıyorum kilit ekranında kaldı. Önce güvenli moda geçtim fakat aynı hata tekrar geldi. Sonra kapatıp fonksiyon tuşları ile wipe data/factory reset ve wipe cache partition yaptım. Açıldığında fabrika ayarlarına geçmişti ve hata mesajı hala var. Tableti kullanamıyorum, başka ne yapabilirim?

General Mobile e-tab 4 (Sanırım MEB tableti)

Seri olarak ayarlardan uygulamalara ve tümünden secret lock u durdur.tableti kapat ve aç..
  • dostum bend e deılde arkadasımın telefonun da oldu ınternete pek bılgı bulamadım yarım saatlı bır caba sonucu kendımce bısıler yaptım ve cözdum anlatmaa calıstım yazıyla olmadı ben kusadasında yım herhangı busorunu yasayıp bana yakın olan bırı lerı varsa 0543 917 31 88 telden bana ulasın hem sorununu cozım hemde busefer ıslemlerı vıdeoya alarak yapım ve burda yayınlıyım
     Fingerprint unlock durdu hatası

• root attım ben fakat hala hata veriyor
  • Herhangi bir çözüm bulamadım.Tablet hala o şekilde duruyor. Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar, taletinizi servise göndermeyi deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeManDo -- 1 Mart 2016; 13:06:23 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=9d9YloKokx8

Cevabı acık anlatıyo bendede oldu geçti

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.