Şimdi Ara

Findeks Mobil Uygulama İlk 3 Gün Ücretsiz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
15
Favori
28.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Hocam kredi kartlarimi gununden once oduyorm o etki ediyormu bilmyrm

Alıntıları Göster
    Etmez. Ben de erken öderim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Tam gününde ödemek bir şeyi değiştirmez bence. Tek sıkıntı ödeme gününü kaçırmak ya da ödememek. Gününde ödedi diye artmaz kredi notu. Bir sürü parameyre var. Mesela kredi kartı borcunun asgarisini mi ödüyor? Tamamını mı? Başka kredileri var mı? Maaşına göre harcamaları nasıl?...

Alıntıları Göster
    Artıyor. Hiç kredi kullanmayanin notu, kredi kullanip gününde düzenli ödeyenden düşük çıkıyor

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Rahat ol sıkıntı yapma diyorsun yani. Dur bakayım o zaman.
  • 1728 çıktı
  • iCankat İ kullanıcısına yanıt
    Bendeki limiti 5000 TL puanım 1728. Başka kriterler var sanırım.
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Tam gününde ödemesiyle alakası yok diyorum hocam. Kredi ödeme tarihi var. Diyelim her ayın 20 sinde. Adam maaşını alıp 15 inde ödüyor diyelim. 15 inde ya da 20 sinde ödemesi bir şeyi değiştirmez diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yazılımı 1 kez kullanabildim valla. Devamlı şifre parola yanlış hatası verip duruyor. Daha da kullanmıcam. Sorunlumudur nedir anlkamadım.

1459 puan çıkmış birde, bugüne kadar kullandığım her krediyi bırak zamanında ödemeyi erkenden bitrdim. Kredi kartı desen aynen öyle, dönem sonunu bırak dönem içinde bile ödediğim oluyordu. 1459 gösteriyor birde, ne alaka.

ilk kredimi 5bin çektim 24 ay yada 12 ay ertesi ay komple kapattım,
    ikinci kredimi 48 ay çektim 24 yada 26 ayda kapattım.
    Şimdi 35bin çektim, 28 ay vadeli, ödeme tarihinden 5 gün önce falan ödeniyor hep,
    Kredi kartımı asla geciktirmem hep zamanında öderim.

Bu şartlara 1459 ne alaka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

Ben yazılımı 1 kez kullanabildim valla. Devamlı şifre parola yanlış hatası verip duruyor. Daha da kullanmıcam. Sorunlumudur nedir anlkamadım.

1459 puan çıkmış birde, bugüne kadar kullandığım her krediyi bırak zamanında ödemeyi erkenden bitrdim. Kredi kartı desen aynen öyle, dönem sonunu bırak dönem içinde bile ödediğim oluyordu. 1459 gösteriyor birde, ne alaka.

ilk kredimi 5bin çektim 24 ay yada 12 ay ertesi ay komple kapattım,
    ikinci kredimi 48 ay çektim 24 yada 26 ayda kapattım.
    Şimdi 35bin çektim, 28 ay vadeli, ödeme tarihinden 5 gün önce falan ödeniyor hep,
    Kredi kartımı asla geciktirmem hep zamanında öderim.

Bu şartlara 1459 ne alaka?
    Kredi kullanımı sonrası puan bir miktar düşüyor hocam. Yavaş yavaş yine yükselir. Benim notumda 1455.

• Hiç kredi kullanmadım, tüm kredi kartlarımı her zaman zamanında ödedim borcum yok falan. Benim de puan 1400'lerde. Pek anlamlı bir puan değilmiş onu anladım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1826 çıktı. ABD gibi ülkelerde kredi notunun etkisi çok büyük. Bizde tüketici lehine etkisi var mı meçhul.
  • vakıfbanktan hiç bilmediğim bir kredi kartım varmış
  • Ne işe yarar bu

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

kredi kartı basvuru olumsuz cıkarsa eger kredi puanı etkilenir mi ?

ayrıca 1270 puanım var unı ogrencısım 1300tl lımıtlı kartım var enparadan kk alma sansım var m ıacaba 1000tl kadar limitli.
    Her yeni kredili ürün arayışı olumsuz sonuçlandığında puanı düşürür. 1 kere olumsuz cevap aldıktan sonra iki gün sonra yeni bir başvuru yapmamanı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakahella

Hiç kredi kullanmadım, tüm kredi kartlarımı her zaman zamanında ödedim borcum yok falan. Benim de puan 1400'lerde. Pek anlamlı bir puan değilmiş onu anladım.
    Hocam zamanında ödesen dr borçluluk durumu denen bir şey var.. toplam limite yakın düzeydr yüksek harcamalar yapıyorsan, yani borç alma anlamında iyi görünmüyorsun.

• Ben son 2 ayda 1 adet kredi, 5 kredi kartı başvurusu ( 1i onaylandi), 1 adet kmh ve en az 5kez limit artış başvurusunda bulundum puanım 1600den 1300e düştü. Sadece duzenli ödeme yaparak tekrar arttırabilirim

• Hiçbir kredimi zamanında ödemedim, zamanından önce kapadım. Ödemem ayın 17'de mi, 12'de öderim. En geç 15'de ödedim. Kredi çektim aynı gün akşam kapadım, kredi çektim haftaya kapadım.

1735 puanım.

Erken ödemek puanı düşürse, benim puan düşük olurdu. Bu yıl en az 15 kredi çektim, hepsinde senaryo böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfredo -- 7 Aralık 2019; 9:12:30 >
  • 2015 ocak ayında kredi notum 1880 mış. Temmuz 2015'te 1328'e düşmüş. Şimdi 1532. Neye göre düşmüş bilmiyorum. Sanırım bankaların gönderdiği rapora göre değişiyor olabilir. Çünkü o yıl ykb dan habersiz kredi kartı vermişlerdi. Ykb çalışanıyla tartışarak kapattırmıştım. Müşteri hizmetlerine şikayet ettim, yine tartıştım. Onun dışında 2014 aralıkta aldığım kredim vardı. Başka da bir şey hatırlamıyorum.
    Tamamen varsayımdır. Bilen cevaplayabilir.

• Benim akbankda kredi kartı borcum olduğunu söylüyor. Ama borcum yok neden acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar uygulama güvenilir mi? 3 gün sonra borçlu çıkarmasın?

• uygulamayı yükledim sorunsuz raporu çıkarttı. bilgi için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.