Şimdi Ara

Findeks Mobil Uygulama İlk 3 Gün Ücretsiz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
15
Favori
28.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Uygulamada benim anlamadığım 3 hakkımız mı var Findeks raporu sormak için 3 gün boyunca sınırsız hakkımız mı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1860 puan😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıldır İşsiz adamım 1633 puan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende ücret çıkıyor. Benim gibi olan var mı? Sorun nerede?
  • ademyildiz07 A kullanıcısına yanıt
    Ücret çıkmıyor geçmiş raporlara bakın sorgu olduğunu görürsünüz

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Kartlarınızın boş limiti falan olan.

• Günlük takip nasıl oluyor ben senelik üye olmuştum her ay otomatik geliyor. Benim bi ara 1500 lerdeydi sonra 500 lere düştüm, Ne kart ne de kredi alabiliyordum daha sonra rahmetlinin parayı bankaya koyunca 800 puanla bile kart verdiler yani paran varsa hikaye:) şu an 1133

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 5 Aralık 2019; 20:43:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetturan123

Kartlarınızın boş limiti falan olan.
    Kartlamin limiti 15 bin TL orada ki bireysel limit farklı anladığım.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Günlük takip nasıl oluyor ben senelik üye olmuştum her ay otomatik geliyor. Benim bi ara 1500 lerdeydi sonra 500 lere düştüm, Ne kart ne de kredi alabiliyordum daha sonra rahmetlinin parayı bankaya koyunca 800 puanla bile kart verdiler yani paran varsa hikaye:) şu an 1133
    zaten mevduat varsa, findeks raporunun önemi teknik olarak kalmıyor :)

Rahmetli babanızın toprağı bol olsun.
  • Iyi oldu bu ya 1786 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Durum stabil görünüyor.
    Bu kullanılabilir limit bankaların bana şartsız surtsuz vereceği kredi miktarını mi gösteriyor?
    25-30 bin TL bireysel krediniz hazır gelin alın diye mesajlar gelirdi,şimdi 60 bin geliyor.
    Maşallah hocam. Aylik geliriniz 30 40 bin falan mi acaba?

• Daha önce sitesinden rapor almıştım sanki daha detaylı gibiydi tam anlamadım ama haber veren arkadaşa teşekkürler
  • üyelik oluşturdum giriş yapıyorum sms geliyor giriyorum lap kapanıyor. sms girmekten yoruldum 1 hevesle yükledim burnumuzdan geldi

• Teşekkürler kullandım

• eddy kullanıcısına yanıt
    Mail alırsan daha ayrıntılı görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Maşallah hocam. Aylik geliriniz 30 40 bin falan mi acaba?

Alıntıları Göster
    Yok asgari ücretin biraz üstü.
    10 yıldır bütün ödemelerimi düzenli yatırırım, kartımın bütün borcunu tam olarak bir kez bile geçirmeden yatırdım. Etrafımda ki herkes benim kartlarımla alışveriş yaptığı için (sen ucuza bulursun deyip herkes bana aldırıyor ne alacaksa) minimum 4-5 bin TL aylık kart yatırıyorum, sadece 1000-1500 TL si benim. birde sigorta düzenli yatınca (bunun etkisi %10 falanmis)
    sonuç bu çıkıyor.
    1-2 kez kart ödenmese baya puan kaybı oluyor. Hesap ve kartlar çok hareketli ve düzenli ödeme olursa puanlar çok yükseliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 5 Aralık 2019; 22:12:49 >

• Kredi karti odemelerim duzgun. Kredi aldm 2 ayda kapadim. Yil basindan beri ne dusuyor ne artiyor. Artirmak icin neyapnmali?

• quote:

Yok asgari ücretin biraz üstü.
    10 yıldır bütün ödemelerimi düzenli yatırırım, kartımın bütün borcunu tam olarak bir kez bile geçirmeden yatırdım. Etrafımda ki herkes benim kartlarımla alışveriş yaptığı için (sen ucuza bulursun deyip herkes bana aldırıyor ne alacaksa) minimum 4-5 bin TL aylık kart yatırıyorum, sadece 1000-1500 TL si benim. birde sigorta düzenli yatınca (bunun etkisi %10 falanmis)
    sonuç bu çıkıyor.
    1-2 kez kart ödenmese baya puan kaybı oluyor. Hesap ve kartlar çok hareketli ve düzenli ödeme olursa puanlar çok yükseliyor.

Alıntıları Göster
    Duzenli oduyorun aktif hareketler var yilbasundan beri puanim ayni. 😀

• Teşekkür ettim
  • quote:

Durum stabil görünüyor.
    Bu kullanılabilir limit bankaların bana şartsız surtsuz vereceği kredi miktarını mi gösteriyor?
    25-30 bin TL bireysel krediniz hazır gelin alın diye mesajlar gelirdi,şimdi 60 bin geliyor.
    benimde 1826 çıktı puanım. herkese benzer puanlar çıkarıyorlar sanırım.güvenilir bulmuyorum.
    2 sene önce bkm kampanyasıyla bakmıştım en son. 1340mış o zaman.
    şimdiye kadar hiçbir borcumu geciktirmedim.neye göre yükseltip düşürüyorlar acaba?

2 sene önce, ödediğim borcumu ödenmedi göstermişti bu firma arayıp biraz söylenmiştim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.