Şimdi Ara

finansbank kart iptal istegine 50 tl parapuan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
27
Favori
41.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok fazla kredi kartım olduğu için kapattırmak istiyorum dedim. Benzin kampanyanız vs... yok, çok fazla parapuan kazanamadığımdan bahsettim. Kapatmayın, 50 TL yatıralım dediler. Öyleyse olur dedim, yatırdılar. 6 ay boyunca kapatmama koşulu varmış. Zaten kartı kullanıyorum, sorun yok. Fix Kart'tı, aidat vs... de yok. Kullanmaya devam edeceğim.
  • fixcardda işe yaradı konuyu açan arkadaşa teşekkürler
  • müşteri temsilcisine bağlanmak için hangi tuş kombinasyonunu kullanıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

Zorla arattırmıyoruz ama ara :)
    Bak arayanlar almış :)
    Fazlaca kartım var kullanmıcam sanrım artık.
    Artısıda yok.Tamamdır.
    50 tl teklif edicekler.
    Sende kabul edicen :)

Hocam çok sağol teşekkür edrim, kaptım 50 lirayı :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Finansbank hesap işletim ücretlerinin de iadesini yapıyor. Hatta iade etmek için benden çok onlar uğraştı. Finansbank eski finansbank değil. Müşteri hizmetleri çok iyi hale getirilmiş. Sürekli biz sizi arayalım diyorlar ve arıyorlar. Bütün sorunlarımı çözdüler. Bence fırsat bu fırsat bütün sorunlarınız için arayın karlı çıkarsınız. Bu bütün kredi kartları için geçerlidir. Bilginize...

Benden 80 lira kesmişler, iade için ne şekilde konuşmalıyım müşteri hizmetleri ile? Çok inat ediyorlar mı, yoksa hemen kabul ediyorlar mı?
  • bende bonus genç yeni almış idim.Sadece bir kere 55 tl kullandım ama 3 gün sonra yatırmıştım parayı ektra kesilmemişti yani sonra sanalpazardan 12 taksit ile birşey alcaktım bonus genç kartta internet üzerinden alışvere sadece 3 taksit oluyormuş.Aradım müşteri hiz. kartımı iptal edin dedim.Birin aktardılar dediler hiç kullanmanmşsınız kartınızı dediler size 15 tl bonus yükleyelim 6 ay kapattırmayın kartı dediler.Bende kabul ettim kart ücreti vs yok zaten 15 tl haybiye kullandık yani :D Denemesi bedava sizde deneyin.
  • az önce aradık ve kartı kapattılar, yalnız telefon numarası istediler, blöfü yemediler mi yoksa geri arayacaklar mı :)
  • Anexilea kullanıcısına yanıt
    Haksız yere alınan hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum deyin. Eğer yokuşa sürerlerse 2 tane fatura tanımlayın geri veriyorlar. Benden fatura istemeden geri verdiler ama ben yinede bir daha kesmesinler diye fatura tanımladım.
  • Çok iyi oldu ya teşekkürler
  • greenflash kullanıcısına yanıt
    Ararlar :)
    En fazla kartı yeniden aç dersin açarlar :)
    Açmıyoruz dicek banka bilmiyorum yani...
  • greenflash kullanıcısına yanıt
    Kesin arayacaklar bekleyin.
  • quote:

Haksız yere alınan hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum deyin. Eğer yokuşa sürerlerse 2 tane fatura tanımlayın geri veriyorlar. Benden fatura istemeden geri verdiler ama ben yinede bir daha kesmesinler diye fatura tanımladım.

Bankaların en önemli gelir kaynaklarından fatura talimatı sakın tanımlamayın. :)
    1 ay sonra ödeme yapıyorlar zaten.1 ay parayı kullanıyorlar.
    Esası aslında burda SENİ BANKAYA BAĞLAMA...:)
    Hiç yoktan taahhüt vermiş oluyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 26 Ocak 2014; 16:20:16 >
  • Az önce aradim 50tl yuklendi iyimis.haber veren arkadasa teşekkürler

• quote:

finansda hesap ucretini geri almak icin otomatik fatura talimati yetmiyor hocam.cok iyi arastırın.bir suru yanında baska seylerde istiyorlar.benim direk akrabam calısıyor bankada o bile yaptıramadı sadece otomatik odeme talimatiyla hesap işletim ucretini odedmeek icin.bende bankadan ayrıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

az önce aradık ve kartı kapattılar, yalnız telefon numarası istediler, blöfü yemediler mi yoksa geri arayacaklar mı :)

Kartı neden kapattırdınız? kartı kapatıyoruz onaylıyormusun diye sorun hayır deyip kapatacaktınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

az önce aradık ve kartı kapattılar, yalnız telefon numarası istediler, blöfü yemediler mi yoksa geri arayacaklar mı :)

Kartı neden kapattırdınız? kartı kapatıyoruz onaylıyormusun diye sorun hayır deyip kapatacaktınız.

kartı annem kullanıyor, anneme fırsattan yararlansın diye iyilik yaptım, o da bana kızdı :D

kasıt var yani
  • benimde işlem tamam 50 tl yüklendi...
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    Yawww arkadaşım 10 sene mecburen bağlandık zaten başka çaremiz mi var? Bu her banka için geçerlidir. Benim yerime faturalarımı ödüyorlar işte be var bunda bağlanacak bir şey de yok. Canım sıkarlarsa bende iptal ederim. Fatura için gidip sıramı bekleyeyim?
  • O bahsettiğiniz olay eskidendi. Şu anda bildiğim kadarıyla şu şartlar var.

Banka veznelerini kullanmayacaksın. ( Zaten kullanmıyorum)
    2 fatura talimatı vereceksin. ( Zaten veriyorum.)
    Fix card alacaksın. ( Kart ücreti yok. Zaten avantajlı bir şey yoksa kullanmıyorum. Arada kapatıyorum dedim mi puan yüklüyorlar.)

2012den sonra bu bankada çok değişti. Bunun en güzel örneği enpara. Müşteri hizmetleri bile değişti hatta beni aradıklarında ilgilerinden dolayı teşekkür ettiğim tek banka.
  • Encard da olmuyormu bu işlem.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.